New Posts New Posts RSS Feed - Fit 2013 - Dalila
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fit 2013 - Dalila

 Post Reply Post Reply Page  <1 2122232425>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2013 at 10:13
Imam toy pudlu....što se šetnje tice nece me premoritii Wink

Dolazim lagano sebi, jucer sam odradila heavy trening, cucanj 5x5 sa 60, i bench 5x5 sa 33, još malo vježbica za biceps i 3,5 km odtrcano u 20min.... i to je to, pocistila prehranu i sada budem blogic napisala, pa krecemo u akciju.
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2013 at 10:24
Ja tek sad vidim fotkice, i mogu samo reci svaka cast, vidi se ogromna razlika

Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2013 at 10:42
dalila Bravo
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 09:24
dalila kako ide?
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 14:12
Originally posted by dalila dalila wrote:

Imam toy pudlu....što se šetnje tice nece me premoritii Wink

Dolazim lagano sebi, jucer sam odradila heavy trening, cucanj 5x5 sa 60, i bench 5x5 sa 33, još malo vježbica za biceps i 3,5 km odtrcano u 20min.... i to je to, pocistila prehranu i sada budem blogic napisala, pa krecemo u akciju.

Odlicno draga Clap
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2014 at 11:41
Nisam vas zaboravila, treniram i polako i gubim mast...ali jednostavno ne stižem ni pisati...a ni puno toga. Radim na tome da počnem raditi i drugi posao, a moram i diplomski napisati, Ali sigurno bude neki izvještaj na kraju 1.mj.

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2014 at 12:12
Ajde ajde.. ocekujemo slike :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2014 at 12:33
Originally posted by dalila dalila wrote:

Nisam vas zaboravila, treniram i polako i gubim mast...ali jednostavno ne stižem ni pisati...a ni puno toga. Radim na tome da počnem raditi i drugi posao, a moram i diplomski napisati, Ali sigurno bude neki izvještaj na kraju 1.mj.



Sretno!! držimo fige
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2014 at 19:35
Hvala! A upravo sam i shvatila da sam preopsjednuta...... moram malo opustiti...popustiti....

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2014 at 23:02
Digla sam UH i nisam se udebljala ;) Od pon novi program treninga :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2014 at 23:22
Baš da ću ti se javit sutra Wink


Napokon! Aha, si vidila! Tongue Mislim da ćeš ti još puno toga lijepoga otkrit Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2014 at 00:34
Moramo se čuti...da ti pokažem plan ;)

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2014 at 20:50
Evo da updejtam sve... nisam baš dobro ni psihički ni fizički... treninge odrađujem, ali trenutno ne sa guštom sa kojim želim... Digla sam UH, ali sam i dobila koji kg. U međuvrfemenu sam toliko opterećena sa svih strana da se ne mogu fokusirati na definiciju koja mi pod hitno treba. Najradje bi na 3-4mj pobjegla od svega, trenirala i posvetila se zdravlju i prehrani... Ali, život to ne dozvoljava. Ali valjda ću naći izlaz iz svega... ali valjda je moralo doći do ovoga. Čak ni ovdje nisam dolazila.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2014 at 21:23
Hej Dalila draga...  drago mi je opet te vidjeti nazad... :)

Ma zašto bih ti pod hitno trebala definicija? :) Jel će se nešto loše dogoditi ako ne bude :)

Guštaj u treninzima , papaj što te volja i koliko te volja najbolje ćeš dobiti rezultate...a i fizički i psihički ćeš se osječati bolje.

Pre kratko je ovo sve da bi se zamarali sa svime...a i rušili si volju i bacali u neku depresiju zbog zbilja ne bitnih stvari , Jebeš kilogram , broj koji dopuštaš da manipulira sa tvojim emocijama, makni se sa nje i nestat će , kao i razmišljanje i opterećenje koje imaš.

Uvijek tražiš izlaz...ali ćeš uvijek ostati u rupi dokle god se dublje ukopavaš u nju... ti misliš da imaš izlaz ali on je na totalno drugoj strani....

Mislim da bih trebala stati.... da bih trebala otvoriti novu stranicu Dalile... Ako uživaš u treningu treniraj, ...ako želiš nešto jesti ne brani si.... Neće te Defka... mišići, izgled učiniti sretnijom ... izvći te iz depresije.... i ako dostigneš ono što želiš....nećeš izaći iz depresije....dok sklop ne promjeniš :) 


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2014 at 22:28
Sve ja to donekle znam...ali svejedno..kad se u nešto toliko daješ, kad netko drugi se upola manje trudi, kad imaš jake treninge i 90% sređenu prehranu...a rezultata premalo za uloženo, to dovede do frustracija. Ne želim niti žaljenje niti slično, želim uspjeh.
Vjerojatno defkanjem neću biti sretnija, ali ću postići neki svoj cilj. a tome težim. I nisam ni ovako sretna. Čudno je to. Ne mogu reći zašto je to tako. Ali eto...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2014 at 22:50
Ne gledaj tko se koliko trudi :) Zapamti uvijek postoji nekome kome je teže....

Ne vježbaj radi rezultata...vježbaj da budeš bolja nego što si bila jučer..  Ta napetost...taa težnja i ne strpljenje...frustracija... više ti to šteti nego bilo što....

u tjedan dana sam izgubio 7-8 kila... mislio sam u sebi "Dominik moglo je i gore"... Usred Defke sve mi se pomutilo... Došli su periodi u mome životu kada sam radi sebe morao odlučiti da nešto prestanem raditi radi svoga dobra....ali nisam prestao..... znaš do tada nisam razmišljao jeli imam 5 posto body fat-a illi 10..... sjedio sam satima....danima....sam sa sobom sam pričao vrtio se kao budala...  

Ono što te gradi Dalila... nije prehrana... nisu utezi.... najjači mišić.... je UM.... savršen izgled je UM......

Kada budeš došla u fazu da ne ide dalje...da te depresija hvata....bilo što....pogledaj početak...pogledaj onaj dan kada si zakoračila u ovaj svijet..... pogledaj tu volju...tu energiju tu glad za uspjehom....možda nisi dovoljno dala tijelu razloga da se mjenja? Misliš li da je bit u 90 posto prehrane? 90 posto trneinga?.... Bit je u 100% gladi i želje za uspjehom....

Mnogi će reći "Ali ja sam dao 100%" Da si dala sto posto .... dali bih pisala ovaj post?.... Danas sam plakao jer sam napravio 20 zgibova...mislim da skoro nisam ovako.....sjećam se prvih 4.... razbijao sam glavu u zid...mislio sam nije to za mene...to je za mršavce....za žilavce.... oni to mogu..oni mogu se vješati po prečki....neću nikada moći 10 napraviti....Danas sam napravio 20....

za 2 dana mi je točno godinu dana od kako sam sve počeo....Nije tijelo to koje me je promjenil..nije 365 dana stroge dijete....

Ono što me je promjenilo je to da sam dao svoj maksimum u tih godinu dana.... ali taj maksimum je minimalan..naspram onoga što ja ...ti...bilo tko možemo ovdje postići...još je tu nedostataka...još je tu padova....da nema padova dali bi bilo zanimljivo? Dali bi bio zanimljivo kada si bez ičega ...sve ti je oduzeto...prehrana..utezi....zabranjeno ti je bukvalno ustati iz kreveta....ono što si se trudio ...mjesecima...brojao...dizao...za tjedan dana down... zar nije zanimljivo suprotno raditi od toga, skočiti prepreku...i krenuti još bolje i jače....

Zapamti draga moja.... nikada ne gledaj kako je nekome teže..ili lakše.... nikada ne znaš što netko nosi unutri sa sobom....

Ne postoji razlog....da nam je nešto ne moguće...napraviti.... ili nam je zabranjeno...pa da to nećemo raditi jer je zabranjeno.....

Naša odluka je naša odluka....strah je izbor... misliš da si dovoljno uložila trudila se? dala svoj maksimum? dala 100%? Daj 110% više danas... sutra već budi na 150%  i onako ne postoji granica ....nego samo UM  koji ju može i makniti :)


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2122232425>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.