New Posts New Posts RSS Feed - Fit 2013 - Dalila
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fit 2013 - Dalila

 Post Reply Post Reply Page  <1 1920212223 25>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2013 at 21:54
DALILA! ClapClapClapClapClap

Trud se definitivno isplatio....ovo je odlicno! 

Mene nikako low carb da doceka LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2013 at 23:29
Shocked Star

Reci cu ti sve uživo Cool I...mislim da cu sad i tebe morat žicat hlace LOL

To je to Hug
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2013 at 00:32
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Shocked Star

Reci cu ti sve uživo Cool I...mislim da cu sad i tebe morat žicat hlace LOL

To je to Hug

Jes vidila što je napravila..covjece kako mi je drago svaka joj cast :D Definitivno jedna od dražih transformacija što se desilo na ovom forumu :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2013 at 00:36
Vidim ja njene transformacije stalno... i svaki put me ugodno iznenadi Wink Ali ipak - drugo je u robi, drugo ovako.....zakon Star
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2013 at 10:40
Više se ne vidi fotkica
LiveStrong
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2013 at 10:52
I ja bi sliku vidjela
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2013 at 11:27
i ja i ja...
I say no...
fat must to go...
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2013 at 11:32
Jej otvorila mi se fotkica konacno..ajme dalila ovo je predobro..trud se nagradjuje ...svaka cast..inspiracija svima nama pocetnicima BRAVO
I say no...
fat must to go...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2013 at 11:39
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

 znaci low carb djeluje


Zaboravila sam se na ovo osvrnut :)

Po mom mišljenju - na prvom mjestu su deficit, kvalitetna hrana opcenito i dobri treninzi. Nebi htjela da se svi hvataju za taj low carb jer je to u današnje vrijeme postala manija, ocito. Na stranu dalila, nekim ljudima UH-i stvarno ne odgovaraju i bolje je da se baziraju na mastima tako da ne govorim za njen primjer - mada je i ona sama malo digla UH-e i vidjela da može, ne? ;) 

Samo nebi htjela da se osnove opet gube iz vida jer to samo dovodi do problema. Ti to kužiš avangarde, ali to ti je opet ono pocetnicko pitanje - kako ce netko shvatit ovo "low carb djeluje" ;) Ne mora svatko poizbacat UH-e do zadnjeg grama, ma ni ne smije. Bit je da se udje u deficit, a koji pristup ce se time odabrat, pitanje je onoga na cemu bi se osjecali najbolje, na cemu bi mogli izdržati duže, biti koliko toliko siti i normalni, bez cravingsa....i imat snage za aktivnosti, što bi ipak trebalo biti na prvom mjestu.

Na stranu guljenje do sve nižeg Bf-a (mada je i tu 100 ljudi, 100 pristupa).....ne vjerujem da su takvi u vecini ovdje ;)








"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2013 at 11:44
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

 znaci low carb djeluje


Zaboravila sam se na ovo osvrnut :)

Po mom mišljenju - na prvom mjestu su deficit, kvalitetna hrana opcenito i dobri treninzi. Nebi htjela da se svi hvataju za taj low carb jer je to u današnje vrijeme postala manija, ocito. Na stranu dalila, nekim ljudima UH-i stvarno ne odgovaraju i bolje je da se baziraju na mastima tako da ne govorim za njen primjer - mada je i ona sama malo digla UH-e i vidjela da može, ne? ;) 

Samo nebi htjela da se osnove opet gube iz vida jer to samo dovodi do problema. Ti to kužiš avangarde, ali to ti je opet ono pocetnicko pitanje - kako ce netko shvatit ovo "low carb djeluje" ;) Ne mora svatko poizbacat UH-e do zadnjeg grama, ma ni ne smije. Bit je da se udje u deficit, a koji pristup ce se time odabrat, pitanje je onoga na cemu bi se osjecali najbolje, na cemu bi mogli izdržati duže, biti koliko toliko siti i normalni, bez cravingsa....i imat snage za aktivnosti, što bi ipak trebalo biti na prvom mjestu.

Na stranu guljenje do sve nižeg Bf-a (mada je i tu 100 ljudi, 100 pristupa).....ne vjerujem da su takvi u vecini ovdje ;)



Sad ne znam dali sam ja krivo razumio dok sam citao...dali bi onda deficit sami bio dovoljan za defku..normalnom prehranom..kao i do sada?

Ili ne baš....tu uvijek se ja negdje pogubim :S

Mislim bez dodatnih povecavanja P i M ?


Edited by mettasttaza - 11 Listopad 2013 at 11:45
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2013 at 11:54
Misliš, da ostaviš hranu kakva je, a samo povecaš potrošnju? Da, na pocetku, samo je pitanje koliko svi mi možemo aktivnosti imati da hrana ostane ista, a da ulazimo u sve veci deficit... to bi bilo teško izvedivo :)

Pomiri se s tim da ceš jednostavno morat manje jesti i gotovo Big smile

Ma svi ti omjeri ovise o pojedincu...neki ce se moci defkati i sa više UH-a...ali ipak ih na neci nacin moraš smanjit radi kcal, pa povecat drugo...

To cemo mi na PM rješit, ili uživo nadam se ;)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2013 at 12:02
Ne ne...mislim da udjem u deficit....sa kalorijama...bez da povecavam masti proteine..da ostane mi prerhana na istom samo u deficitu...jer vidim u defki da se povecavaju unos proteina..i masti..a što ako netko ne može...dali bi mogao defku odraditi bez dodatnih povecavanja proteina i masti...samo sa deficitom? haha

Ma riješit cemo pre zbunjen sam za tu temu
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2013 at 12:05
Big smile

Riješit cemo Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2013 at 12:06
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Big smile

Riješit cemo Wink

Ma znam Hug
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2013 at 12:28
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

 znaci low carb djeluje



Zaboravila sam se na ovo osvrnut :)

Po mom mišljenju - na prvom mjestu su deficit, kvalitetna hrana opcenito i dobri treninzi. Nebi htjela da se svi hvataju za taj low carb jer je to u današnje vrijeme postala manija, ocito. Na stranu dalila, nekim ljudima UH-i stvarno ne odgovaraju i bolje je da se baziraju na mastima tako da ne govorim za njen primjer - mada je i ona sama malo digla UH-e i vidjela da može, ne? ;) 

Samo nebi htjela da se osnove opet gube iz vida jer to samo dovodi do problema. Ti to kužiš avangarde, ali to ti je opet ono pocetnicko pitanje - kako ce netko shvatit ovo "low carb djeluje" ;) Ne mora svatko poizbacat UH-e do zadnjeg grama, ma ni ne smije. Bit je da se udje u deficit, a koji pristup ce se time odabrat, pitanje je onoga na cemu bi se osjecali najbolje, na cemu bi mogli izdržati duže, biti koliko toliko siti i normalni, bez cravingsa....i imat snage za aktivnosti, što bi ipak trebalo biti na prvom mjestu.

Na stranu guljenje do sve nižeg Bf-a (mada je i tu 100 ljudi, 100 pristupa).....ne vjerujem da su takvi u vecini ovdje ;)










da, opet moja brzopletost na djelu i prije nego sam procitala tvoj komm Gymka skuzila sam kaku sam glupost napisala Dalila uz sve ovo sto je Gymka navela je imala i drugih problema sa stitnjacom i trazenjem nacina kako da dode do ovoga gdje je dosla pa sam u tom smjeru isla s komentarom. Ako tko nije za rezanje UH na minimume onda sam to definitivno ja svaki deficit se moze ostvariti na stotinu nacina ali svaki nacin nije primjenjiv na svakoga. Treba naci nacin najbolji za sebe i u startu po mom misljenju uvijek je bolje krenuti sa više UH da istestiramo granice dokle ide. Mogu sebe dati kao primjer jer sam zivjela u uvjerenju da ako navecer jedem Uh da cu se udebljati..kad gle cuda nije tako Dok god se pazi na balans, ostvari deficit i brine da tijelo funcionira na najboljem nivou (a tijelo ce nam davati signale) skidanje masti je neminovno
evo, sad mirne duse mogu nastaviti proces svoje preobrazbe iz zvjeri u damu (picim u svatove )
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2013 at 12:37
Originally posted by Garfield-ca Garfield-ca wrote:

Jej otvorila mi se fotkica konacno..ajme dalila ovo je predobro..trud se nagradjuje ...svaka cast..inspiracija svima nama pocetnicima BRAVO


kako si otvorila sliku??
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1920212223 25>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.