New Posts New Posts RSS Feed - Fit 2013 - Dalila
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fit 2013 - Dalila

 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 25>
Author
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2013 at 17:06
Meta daj otvori! Da nas bude malo više, ajde
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2013 at 17:21
Haha ma imate na blogu! šalim se a budem se slikao danas pa cemo vidjeti :D
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2013 at 17:29
Originally posted by dalila dalila wrote:

Evo da napišem kratko izvješce kako i zašto sam odlucila nastaviti transformaciju: Na terapiji sam eutiroxom 4. tjedan, osjecam se bolje, imam više energije, nisam htjela odmah i iscrpljivati organizam, pa sam laganini trenirala i laganini bila sa hranom, danas sam drugi dan na režimu prehrane, sa manjim unosom UH, ali ne izbacujem ih, jedan dan za cheat dan imam, i brutalne treninge, 3x tjedno, sa kardiom nakon treninga. Pa cemo vidjeti. Maknula sam sve dodatne aktivnosti koje bi mogle iscrpljivati štitnjacu i sprjecavati me u napretku.... kad završim cu staviti fotke... Ljeto sam si zacrtala paklene treninge :D 


to to!!! no pain no gain :)))
Ovo ljeto cemo se bome ubijat od treninga :DD
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2013 at 19:13
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

Evo da napišem kratko izvješce kako i zašto sam odlucila nastaviti transformaciju: Na terapiji sam eutiroxom 4. tjedan, osjecam se bolje, imam više energije, nisam htjela odmah i iscrpljivati organizam, pa sam laganini trenirala i laganini bila sa hranom, danas sam drugi dan na režimu prehrane, sa manjim unosom UH, ali ne izbacujem ih, jedan dan za cheat dan imam, i brutalne treninge, 3x tjedno, sa kardiom nakon treninga. Pa cemo vidjeti. Maknula sam sve dodatne aktivnosti koje bi mogle iscrpljivati štitnjacu i sprjecavati me u napretku.... kad završim cu staviti fotke... Ljeto sam si zacrtala paklene treninge :D 


to to!!! no pain no gain :)))
Ovo ljeto cemo se bome ubijat od treninga :DD


ooooo yes:))
meni isto plan ovo ljeto brutalan.
kako kaže davor no pain no gain!!!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2013 at 20:17
A bome boli sve :D
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2013 at 20:49
Originally posted by dalila dalila wrote:

A bome boli sve :D


a bogami i mene:)) danas mi nije neki dan mislim da prvi put nisam uspjela napraviti sve planirano u treningu (doslovno krepala zadnje 3 serije finishera odustala).
Sutra popravak
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 15:37
Danas mi je zeznut dan, upale mišica vrište. Moje tijelo nije onakvo kako bi ja željela i to me ljuti... Snage imam koliko imam... na 200g piletine i povrcu, te 200g posnog i povrcu do sada...ocekivano malo... jedva cekam obrok pred trening...valjda bude snage ua odraditi isti :D Danas su na redu noge i mislim da ce biti zeznuto... 2 tjedan definicije ide u željenom toku... :) 
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2013 at 16:02
Važem se svako malo, što nije dobro, jedan tren sam ljuta, drugi tren je sve super... na ogledalu sve izgleda bolje nego pred 2 tj... ali ta vaga, vjecna naprijateljica. Prvo službeno mjerenje je zapravo u pon..... 

Inace psihicki me svaka sitnica povrijedi i uvrijedi...pogotovo sve što decko kaže...:) Umorna sam pomalo kako ide kraj tjedna, imam još jedan trening, sutra, danas je odmor kao priprema za njega .... Big smile
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2013 at 16:17
Malo se odmori :) I ne gledaj vagu! :) Gledaj ogledalo :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2013 at 16:22
hocu ;) odmoriti... Vagu zaboravljam do pon :) 

Današnji meni :

8:30zobene (60g) mjerica wheya 1dcl mlijeka

11.30 200g posnog, krastavac, žlica maslinovog ulja

15:30 160g tune, salata, cherry rajcica, sjemenke suncokreta

18:30 200g posnog, pomidor i pol žlice maslinovog ulja 

21:30 salata, piletina sa grilla i povrce sa žara
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2013 at 16:23
Dalila, same here

Ta vaga je prokleta, najozbiljnije razmišljam da ju bacim. Mislim, imam pomak u cm i super mi je to, ali opet mora se i ta vaga pomaknuti kad tad!

A ovo drugo za psihu, da nije PMS u pitanju + prokleta vaga? Ustvari podsjecaš me na mene kad sam na nekom režimu srezanih UH
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2013 at 18:39
Originally posted by Irija Irija wrote:

Dalila, same here

Ta vaga je prokleta, najozbiljnije razmišljam da ju bacim. Mislim, imam pomak u cm i super mi je to, ali opet mora se i ta vaga pomaknuti kad tad!

A ovo drugo za psihu, da nije PMS u pitanju + prokleta vaga? Ustvari podsjecaš me na mene kad sam na nekom režimu srezanih UH

Nikako nije PMS, taman neka sredina ciklusa, trebala bi se osjecati super.... LOL Ali baš to...srozani UH.... posla preko glave, treba zadržati fokus... idem brzo hodanje da ne mislim Wink
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2013 at 22:44

Mislim da je vrijeme da se nadjemo Smile


Originally posted by dalila dalila wrote:


Današnji meni :

8:30zobene (60g) mjerica wheya 1dcl mlijeka

11.30 200g posnog, krastavac, žlica maslinovog ulja

15:30 160g tune, salata, cherry rajcica, sjemenke suncokreta

18:30 200g posnog, pomidor i pol žlice maslinovog ulja 

21:30 salata, piletina sa grilla i povrce sa žara

 

Koliko tu racunaš kcal?

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2013 at 08:27
Ima oko 1600kcal, pogotovo jer ovaj zadnji obrok jedem vani, pa ima nešto više masti, kao i mesa nego što bi sama stavila, zato sam i smanjila malo današnji dan, za jedan obrok, inace je dane bez treninga cca 1550kcal, a sa treningom 1700.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2013 at 09:03
Originally posted by dalila dalila wrote:

Ima oko 1600kcal, pogotovo jer ovaj zadnji obrok jedem vani, pa ima nešto više masti, kao i mesa nego što bi sama stavila, zato sam i smanjila malo današnji dan, za jedan obrok, inace je dane bez treninga cca 1550kcal, a sa treningom 1700.


a da probas kad je trening malo podebljat kcal? ipak ti i radis po cijele dane...

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2013 at 09:04
Ne mogu vjerovati da to ima 1600 kalorija :/
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 25>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.