New Posts New Posts RSS Feed - Fit 2013. - bebolina
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fit 2013. - bebolina

 Post Reply Post Reply Page  <1 131415
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 19:47
za kardio? gledam baš taj njegov program i vidim da ima na kraju uvijek finisher za kondiciju. Tako da ja ne bi u dane kad radis njegov program previse forsirala HIIT nego bi eventalno uvela neki srednje intezivni kardio- trcanje srednjim intezitetom. I to bi isto uvodila postepeno- 1 tjedan recimo pola sata, treci tjedan 40 min, peti tjeda 45 min pa onda uz to pred kraj defke ubacis i jos jedan HIIT (ili ukombiniraj neki intervalni od 20ak min iza treninga)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 20:01
samo naravno pazi s kolicinom kardia i hranom da ne bi bilo pa pa steceni mišici
cookies are for pussies
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 21:29

E baš sam sad htjela komentirati prvi post kad vidjeh drugi....to me brine da li da uopce uvodim još kardia uz ovo....

Na prehranu dosta pazim, sada na moje 53 kg unosim 140-150g P, ostatak cikliram UH

Možda onda da ne uvodim HIT, eventualno laganije trcanje 30-45 min, 1-2x tjedno?

Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 21:46
Osobno nebi radio HIIT na takvom nacinu dijete , neznam kako bi ga podnesla zbog cikliranja UH.
Jednom sam odradio HIIT na 4000 kcal taj dan, umro sam i nisam se mogao oporaviti valjda 3-4 dana.
To je samo moje mišljenje Smile
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 23:03

Ovi treninzi koje radim su isto dosta intenzivni i osjetim da sam slabija kad su mi UH nisko....da imaš pravo, netreba mi HIIT uz to...ali lagano trcanje 30ak min 1-2x tjedno nadam se da mi ne može naškodit, mislim zbog gubitka mišicne mase. 


Htjela bih još malo smanjiti obujam bokova i bedara. Na tom predjelu vidim još masnih jastucica koje želim skinuti...



Edited by bebolina - 21 Travanj 2013 at 23:03
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 06:58
evo da ti kažem, osobno sam radio extreme-ov program 5 tjedana do super forme i ako radiš pošteno, kardio ti stvarno ne treba pogotovo ne hiit, ako hoceš možeš ubacit lagano trcanje ali ne moraš pretjerivat, samo treba bit strpljiv
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 08:25
Markane, ovo se cak i može odnosit na bebolinu, s obzirom na formu i tip tijela, ali nije primjenjivo na svih Wink Bebolini u ovoj fazi ni ne treba puno kardijanja, naprotiv, moglo bi bit kontraproduktivno. Ja bih prvo pripazila na prehranu, da to bude tip top sredjeno, onda odradila te treninge 100%, što više usputnih aktivnosti, i tek onda lagano, kako kaže avangarde, ubacivala kardio po potrebi (po meni cak bolje brže hodanje)...progresivno po tjednima, koliko je potrebno dok ne pocne više štetit nego koristit...


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 131415
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.