New Posts New Posts RSS Feed - Fit 2013. - bebolina
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fit 2013. - bebolina

 Post Reply Post Reply Page  <1 1011121314 15>
Author
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2013 at 21:12
Šta sad, da li da sutra povecam Uh na 50g ili da potrpim ovako još 3-4 dana??
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2013 at 21:12
Slavonka problem je što ljudi s vecim postotkom BF i mogu nekako kroz keto, iz ocitog razloga, ali što si leaner to postaje velik problem, zbilja ljudi nemojte taj keto forsirati, DOKAZANO je da NEMA RAZLIKE izmedju keta i high carb dijeta, ako mi netko ne vjeruje mogu naci istraživanje al molim vas da mi vjerujete jer mi se neda pretraživat internet :D

Jedino što ti keto donosi je neki placebo osjecaj da radiš bolje jer si na nekoj opakoj dijeti bez carbsa svaki obrok paziš šta radiš, ne unosiš carbse i ne posežeš za 'samo jednim malim keksom' jer se bojiš da ce zaje**ti ovo za što si se trudio danima to jest ketozu.

A negativni efekti naveo sam ih vec gore mislim, fiziološki i psihološki, not worth it.

LeanGains/IF all the way.

@bebolina podigni na 50g molim te.


Edited by jeulz - 12 Travanj 2013 at 21:12
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2013 at 21:17
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Šta sad, da li da sutra povecam Uh na 50g ili da potrpim ovako još 3-4 dana??

ako ceš raditi ono o cemu je dalila pisala, po onome kako je ona to objasnila...trebala bi držati što niže UH...
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2013 at 21:19

Istina šta jeluz govori, ljudi s visokim bf lakše to podnose...

Da li da sutra dignem na 50g pa nedjelju opet spustim na 15g??

Ima to smisla??


Ovo mi je sve novo, drugi puta cu biti pametnija, spuštati cu Uh postepeno!

Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2013 at 21:22
Ako misliš da možeš podnijet ostavi na 15 g. Ali ja se povlacim iz ovoga, ne preuzimam odgovornost :D
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2013 at 21:24

Originally posted by jeulz jeulz wrote:

Ako misliš da možeš podnijet ostavi na 15 g. Ali ja se povlacim iz ovoga, ne preuzimam odgovornost :D


Šta mi može biti Embarrassed

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2013 at 21:26
Ništa posebno...osim da se osjecaš kao da te kamion zgazio i da ti se vrti i tako to :D ali, proci ce cim udješ u ketozu...

Edited by Slavonka23 - 12 Travanj 2013 at 21:27
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2013 at 21:27
Mislim da ništa direktno pogubno, letargicnost, bezvoljnost, ne produktivnost, iritabilnost, dehidracija, manjak energije, loš zadah, manjak koncentracije to su oni za koje znam...
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2013 at 22:02
ok hvala vam oboje za savjete!! nakon koliko dana sam u ketozi i kolika je najveCa dopuŠtena gramaŽa UH da to postignem??
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2013 at 22:07
Nakon 2-3dana.. a koliko uh...ovisi.. neki vec sa 40UH udju u ketozu...ali u clancima o keto dijeti uglavnom se spominje nekih 20-30gUH

"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2013 at 23:39
Ja ne znam, ja kad sam u ketozi povecam protein i nit sam gladan nit se tresem nit bezvoljan, nego se osjecam lakši brži, kao da sam na duracell i imam filing da bi mogao nosit svemir :D
Pricamo o vecim bf ja ga trenutno imam al i kad sam bio bez veliko bf u ketozi sam se isto osjecao kao i sada, booo I'm just wired that way I guess :)

Al da bi trnce, vrtoglavicu, letargicnost i bezvoljnost trpio...nebi, da mi se to dogodi jednom promijenio bi si prehranu odmah jer mislim da nikakve vrtoglavice i ostali simptomi nisu dobrodošli niti bi ih trpio radi izgleda (jedino da sam neki pro sportaš). Vi si uzmite kako hocete :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2013 at 00:16
kad se udje u ketozu onda dodje i taj osjecaj kao da si na baterije.. ali tih 2-3 dana ulaska znaju biti grozni Big smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2013 at 01:57
Ma kad ne jedem Uh opcenito neovisno dal je to 2-3 ili 10 dana tako se osjecam.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2013 at 06:46

Eto ljudi, hvala vam na savjetima, odlucila sam ipak da necu raditi ketozu, jer ne želim ici van s djecom pa razmišljati hocu li biti malaksava, hoce mi se zavrtit....a oni ko 2 motora jure 100 na sat Big smile

Prespavala sam noc pa sam sad pametnija Cool

Malo sam previše zabrijala na sve to....ne isplati mi se toliko žrtvovat zbog 2-3 fotkice. Nastaviti cu ciklirati UH od niskog do umjerenog, necu se punit natrijem samo cu povecat unos namirnica bogatim kalijem i to je to.

Hvala svima na savjetima, puno ste mi pomogli!!

Slavonka hvala što si me hrabrila da nastavim, a tebi jeluz hvala što si postigao da mi glas razuma prevlada Hug

White_Insane...ne isplati se žrtvovat zbog izgleda sigurno Thumbs Up

Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2013 at 10:58
Mislim da je to pametna odluka, bravo.
Biti ce rezultata sigurno i ovim nacinom, držimo fige i navijamao

Jedva cekam fotke,
pozz [<:o)]

Edited by Scarpetta - 13 Travanj 2013 at 10:59
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2013 at 11:39
Bravo to sam cekao da napišeš, dodatnih mjesec dana i bit ceš tamo ovako i onako, život je dovoljno dug da se postigne sve što se želi, a sve je to lakše kad te ovako netko bodri :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1011121314 15>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.