New Posts New Posts RSS Feed - Fit 2013. - bebolina
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fit 2013. - bebolina

 Post Reply Post Reply Page  <1234 15>
Author
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2013 at 09:00
Hvala curke, nije da nisam zadovoljna, alimožda sam imala malo veca ocekivanja nakon 1.mjeseca.....pa sam onda junkala i zavodenila se podosta Big smile....ali dobila sam par korisnih savjeta i krecem u nove pobjede Cool
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2013 at 21:50

jako jako dobro
izgleda odlicno bez obzira što ti mislila

BRAVO
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2013 at 21:05
super si... nemam ti što  reci... dobro si se riješila vode i sve.... baš je lijepo gledati napredak svakog posebno...veseli covjeka...Clap
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2013 at 20:48
wow zeno! Meni su tvoje noge
i trbuh savrsenstvo. :) Stvarno mozes biti ponosna.
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2013 at 20:10
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Holy cow Shocked

još jednom nek te cujem da si nezadovoljna, pa doci cu ti tamo i nalupati te tim utegom... Evil Smile

Izgledaš fenomenalno! Svaka cast!!!


Ma moglo je puno bolje, zadnja 2 tjedna sam se gubila...ali gymka me zanja 3-4 dana izvlacila iz "blata" 

Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2013 at 20:09

Hvala rioso!


Evo, dužna sam još staviti mjere:

Težina:   52 kg   -  u suficitu sam došla do 55 sad sam na 53kg

Struk:   73cm – 72 cm (nije struk mjereno je kod pupka ali i prvi put sam tamo mjerila )

Bokovi:   94 cm – 92.5cm

Bedra:  54 cm – 53 cm

 

Ako nekoga zanima program po kojem sam radila:

https://www.fitness.com.hr/blog/extreme_fitness/Kucni-trening-za-masu.aspx 6 tjedana na ovome

a prije 2 tjedna sam krenula s ovim http://fitnessangels.net/hr/blog/12-tjedana-do-tijela-iz-snova

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2013 at 20:08
Holy cow Shocked

još jednom nek te cujem da si nezadovoljna, pa doci cu ti tamo i nalupati te tim utegom... Evil Smile

Izgledaš fenomenalno! Svaka cast!!!
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2013 at 17:40
Bebolina,jako lijepo izgledas,pogotovo zadnja slika! Cestitam!
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2013 at 17:25

Dragi moji evo i mojih rezultataSmile

Kao prvo htjela bi zahvaliti svima koji su me savjetovali, bodrili i bili mi na usluzi. 

Zadnji dio puta kad je trebalo sve lijepo finiširat ja zaznemConfused, ali ok, imam još 2 mjeseca do sezone Big smile




                             


                       


Sliku guze nisam ni stavljala na pocetku jer je bila koma, ali rekla sam da cu staviti ako budem zadovoljna rezultatom Embarrassed



Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2013 at 21:46
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Da, s tim da ja ne mogu rec da sam nešto sitija ali sam sigurno manje sklona natafljat se necim slatkim kasnije :) Opcenito, s obzirom da sam freak za slatko, taj režim me spasi jer kad su masti u igri ne pada mi na pamet trpat se šecerom, dok mi kod uh-a samo traži neki desertic na kraju :)


e baš to...ne osjecam potrebu za uhicima, a cim mi malo daš..ja bi jooooooooooš i još..i onda ne završi dobro, tj. završi posjetom pekarnici Big smile Dead 

kao što sam pisala bebolini, prva 2-3 dana bude teško, ali onda je suuuuper.. Big smile 

"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2013 at 21:45

Samo pazim na kcal unos, i mršavim Shocked Thumbs Up

Šta još smijem :)

Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2013 at 21:32
Tako je, i mršaviš :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2013 at 20:23
Ma šta vi meni pišete, majoneza, panceta Shocked i mršavim Party
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2013 at 19:58
Omega 3 ili ja znam pojest 5-10deka pancete ciste :D
A znam i smiješat whey sa yogurtom i to je to :)


Edited by White_Insane - 15 Travanj 2013 at 19:59
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2013 at 19:52

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Sve mi je jasno Wink


Ništa, imaš 4 dana Big smile Ovisi koliko sad želiš zapet do petka...ali inace bih ti ja preporucila da se malo poigraš sa mastima - imaš nešto vremena, ne moraš odmah na 5-6 dana pražnjenja i 30g uh-a....samo si nekako organiziraj te uh-e kad su ti najpotrebniji, a ostalo šibaj po mastima, do ciljanih kcal....

Recimo kad imaš trening, jedi uh-e prije i poslije ako hoceš, odredi neki unos, oko 100g npr.....kad imaš dan odmora ubaci si 1 obrok sa uh-ima i to je to za taj dan. Tako da nemaš neko klasicno punjenje pa poludiš Smile - u biti, ako ti se jede nešto taj dan, ubaciš u taj obrok sa uh-ima, a ostatak dana miruješ :) Ne znam, ovo je samo jedna od varijanti na temu -  ja sam svakave varijante isprobala i sve pali ako znaš di si sa kcal :)

Probaj najprije tako pa korigiraj....lako dižeš/spuštaš/kombiniraš ovisno o formi...a pred kraj šibaš brutalnije varijante Smile


Ja sam sad od svih kombinacija došla do samog wheya i  P+M nakon treninga Big smile

A ne bi li sada, par dana prije kraja trebala unositi namirnice pune kalija da ispraznim vodu iz sebe...a te namirnice su bogate UH (tu mislim na bananu i krompir).

Šta da odaberem UH i punjenje kalijem ili da opet probam UH nisko ??

Mislim da necu nešto posebno masti izgubit za ova 4 dana, a ako se šopam kalijem bi mogla barem vodu!?

Ako postavljam glupa pitanja nemojte mi uzeti za zlo Embarrassed

Šta nakon treninga uz whey (od masti)??



Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2013 at 15:35
Da, s tim da ja ne mogu rec da sam nešto sitija ali sam sigurno manje sklona natafljat se necim slatkim kasnije :) Opcenito, s obzirom da sam freak za slatko, taj režim me spasi jer kad su masti u igri ne pada mi na pamet trpat se šecerom, dok mi kod uh-a samo traži neki desertic na kraju :)

Je, taj pristup tjednog pražnjenja mi je jedan od najboljih pristupa, tzv. Anabolic diet, pogotovo onima koji inace bolje funkcioniraju na mastima. Imaš dojam da stalno jedeš, a smanjuješ se Smile Da ne govorim o izboru hrane....moji doma još ne vjeruju da jedem majonezu i svinjetinu LOL

Sad sam u nekoj prijelaznoj fazi, brljavim malo - nije mi prebitna idealna forma do ljeta pa se igram ali da krecem za ozbiljno, krenula bi opet s tim. Iako ne mislim da je nužno potrebno toliko rezati uh-e...može se i ovako kako sam bebolini pisala, sve ovisi kako se covjek najbolje osjeca i koliko može izdržat na malo uh....koliko aktivnosti ima, kakva je forma itd...



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 15>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.