New Posts New Posts RSS Feed - PRAVILNIK NATJECANJA 2013
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

PRAVILNIK NATJECANJA 2013

 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 10:40
Hehe, ne nego na organizatoru, moderator se ovaj put nije htio obvezati na cuvanje pravilnika, odnosno reda i mira Wink Onaj ko odredjuje pravila neka i nadzire njihovo provodjenje, ja se ovaj put nisam htjela, a niti imala vremena miješat.

Ovo je samo neko moje vidjenje stvari, što se mene tice, svejedno.  Ako drugim natjecateljima ne smeta, sve 5. Samo neka se onda bar par dana prije definira kako i šta, da nebi zadnji dan bio cirkus. Ako mogu svi, ok. Al da je to onda definirano i jasno.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 10:56
Originally posted by Marius Marius wrote:



6. Poželjno je javljanje u topic minimalno 1 put tjedno, zbog djeljenja informacija i pracenja napretka.



Ajde, kroz ovo je moguce progledat, ne piše obavezno Tongue Ako i nije bilo obavezno, onda nema veze....ali opet, bilo bi lijepo da se ljudi bar na jednom natjecanju drže nekog reda do kraja :) (ukoliko naravno nemaju neke opravdane razloge da odustanu).
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 10:58
Ej gimka...bez razloga se sekiraš
Vidiš da se nitko od njih nije niti ukljucio u raspravu.Nece se ti ljudi pojaviti.Belive me!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 11:20
Ma nije sekiranje, više višak slobodnog vremena trenutno LOL

Ne, istina, pretpostavljam i ja da nece ali kako sam vec rekla - samo da se zna neki red. Jer je glupo odlucivati zadnji dan, kad vec svi stave slike, što sa takvima ako se ko javi. Cisto da se ne raspravlja mjesec dana kasnije koliko je sve bilo fer i regularno, kao na prošlom natjecanju oko završnih slika Smile

Ali kako kažeš, ko je odustao je odustao tako da... :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 11:36
Da se produži još tjedan dana, ne bi mi pomoglo... nisam nikako zadovoljna ovim 2.mjesecom... ali nikako Angry 
No, dobro..sama sam si kriva... Wacko

5 dana bude super, pa jedan zeznem maksimalno...pa opet 5 super..pa brlj Embarrassed Dead




Edited by Slavonka23 - 17 Travanj 2013 at 11:37
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 12:58
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Marius Marius wrote:



6. Poželjno je javljanje u topic minimalno 1 put tjedno, zbog djeljenja informacija i pracenja napretka.



Ajde, kroz ovo je moguce progledat, ne piše obavezno Tongue Ako i nije bilo obavezno, onda nema veze....ali opet, bilo bi lijepo da se ljudi bar na jednom natjecanju drže nekog reda do kraja :) (ukoliko naravno nemaju neke opravdane razloge da odustanu).

Da, ne piše da je obavezno.
Ipak, neki se jesu, neki se nisu javljali no to je ostavljeno na dispoziciji samih natjecatelja pa su ljudi tako i shvatili.
Ipak, ako se netko prijavio, stavio fotke koliko puta je trebalo samim time nije van igre no i ja mislim da nije fer da ako je receno petak da bude neki drugi dan.
Ugl, nadam se da tkogod pobjedio da ce forma te osobe izgledati u skladu naziva portala tj fitness. Velika kugla i kugla manja 7 kg je podjednaka kugla,samo tek nešto manjih dimenzija pa ako ce to biti fitness forma za pobjedu...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 13:41
Tako je, definitivno se nema šta produživat i mislim da to nije ni u pitanju - znalo se od pocetka koliko traje natjecanje, a i svi se sad spremaju za petak - nije svejedno kad je zadnji dan, bar ne onima koji rade neke konkretne metode par dana prije, odnosno tempiraju formu.

I s ovim drugim se slažem, zato smo mi odavno forsirali neki žiri, ili bar neka konkretnija pravila po tom pitanju....ali ono... :) iako, moram se nadovezat, ovo je ipak portal o zdravom životu i svaki napredak, naravno ne pod cijenu izgladnjivanja i kojekakvih cudnih metoda je po meni uspjeh.

Tako da opet....tu se treba definirat što se traži. Jer jedno je gledat po nekim fitness kriterijima, a drugo je cisto podržat promjenu životnog stila koju netko napravi. Nekome je samo 5-10 kg manje ogroman uspjeh, ako se dugo borio sa stagnacijom. I opet je napravio veliku stvar mada možda nije još za naslovnicu. Zato bi trebale postojat neke kategorije, nešto...kužim na što misliš, to i je smisao transformacije....


Edited by Gym_girl - 17 Travanj 2013 at 13:57
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 13:46
Kao i prošli put, vecina onih koji skoro 2mj nisu dolazili, nece doci niti na kraju... Ljudima je lakše nestati, nego se opravdavati zašto su odustali Big smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 15:11
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Kao i prošli put, vecina onih koji skoro 2mj nisu dolazili, nece doci niti na kraju... Ljudima je lakše nestati, nego se opravdavati zašto su odustali Big smile

Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 16:16
Kaj se sad prepirete ko da smo na olimpijadi?! Ko stavi slike, stavi, ko ne, bez njega se moze. Ja se osobno nisam javljao previse zbog faxa i posla, ali sam redovito vjezbao i posto sam totalni pocetnik i kak sam prije izgledao, relativno sam zadovoljan rezultatima, ali i time kaj sam naucio u teretani.
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 14:53
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Tako je, definitivno se nema šta produživat i mislim da to nije ni u pitanju - znalo se od pocetka koliko traje natjecanje, a i svi se sad spremaju za petak - nije svejedno kad je zadnji dan, bar ne onima koji rade neke konkretne metode par dana prije, odnosno tempiraju formu.

I s ovim drugim se slažem, zato smo mi odavno forsirali neki žiri, ili bar neka konkretnija pravila po tom pitanju....ali ono... :) iako, moram se nadovezat, ovo je ipak portal o zdravom životu i svaki napredak, naravno ne pod cijenu izgladnjivanja i kojekakvih cudnih metoda je po meni uspjeh.

Tako da opet....tu se treba definirat što se traži. Jer jedno je gledat po nekim fitness kriterijima, a drugo je cisto podržat promjenu životnog stila koju netko napravi. Nekome je samo 5-10 kg manje ogroman uspjeh, ako se dugo borio sa stagnacijom. I opet je napravio veliku stvar mada možda nije još za naslovnicu. Zato bi trebale postojat neke kategorije, nešto...kužim na što misliš, to i je smisao transformacije....

Da,slažemo se.
nije svejedno koji je dan. Nije baš Bihac open ili Kopar ali da jednog od takvih nenadano u zadnjem tjednu pomaknu 3 dana kasnije mislim da bi bilo jako uno ljutih kao i onih koji se nebi niti pojavili dok bi neki koji su fulali formu došli na svoje.


E sada, problem je što na žalost baš ništa nije definirano.. 5-10 kg je svojevrstan uspjeh cak i ako to i dalje ne izgleda nikako ili lošije od tog (ovo govorim iz pozicije osobe koja kada gleda tijelo gleda ga ocima nekog iz tog sporta što nema veze s mainstreamom  i ?nikako? treba uzeti u tom kontekstu,a ne podcjenjivacki) ali opet ne moramo gledati na ove natjecatelje kao što ih gleda npr Siser ili netko od sudaca, možemo ih gledati i ocima obicnog covjeka koji nema veze sa sportom ali ima s estetikom. Najposlje, estetika, sklad itd i jest ono što cini osovinu BB-a i fitnessa. A da je estetika bitna mogu reci i kao osoba koja voli taj sport , i kao svaka osoba s ulice ali i kao osoba koja je od prije tocno godinu godinu dana skinula 30 ak kg sala.








Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2013 at 18:50
Ja se i nisan tija na nijedan nacib ukljzcit u ovo, em šta neman vremena ai zna san da ce bit ovako pa ni to malo vremena nusan tuja trisut na ovakve stvari...
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2013 at 19:34
Trebao si se ukljuciti! Ipak si ti jedan od ljudi s najvecim br postova na forumu i nisi se trebao držati po strani. Makar kao podrška, savjet, bilo što jer bilo je ljudi koji su se povremeno zbilja gubili.
No sada si tu, to je dobro!
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2013 at 11:49
Dobro, sad, fotke su gore, necemo komplicirat, tko je stavio, stavio je.

Jedino me zanima vezano za glasovanje, tj. kada je biti filtrirano tih 5 top transformacija da mi možemo glasovati? Zoki, Marius?
LiveStrong
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2013 at 12:00
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

<span style=": rgb251, 251, 253;">Fitness.com.hr tim ce tijekom ovog vikenda filtrirati petero najboljih transformacija, a forumaši ce izabrati najboljeg u ponedjeljak 22.04.! </span>
<span style=": rgb251, 251, 253;">
</span>
<span style=": rgb251, 251, 253;">Bitno je da slike postavite najkasnije u petak 19.04.! </span>

ovako bi trebalo biti.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2013 at 12:05
Ok, super, hvala ti!
Malo sam corava nekad
LiveStrong
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.