New Posts New Posts RSS Feed - PRAVILNIK NATJECANJA 2013
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

PRAVILNIK NATJECANJA 2013

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 20:15
Ma moze covjek i sam sve sto moze i s trenerom, danas je barem puno informacija dostupno samo gubi se dosta vremena na prepoznavanje pravih informacija, a i trener je tu da te ohrabri kad zapne ili dodatno motivira.
Back to Top
fritula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fritula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 20:18
to nije malo...uopce
Back to Top
bucka1990 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bucka1990 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 20:19
Pa oni natjecatelji s trenerima po meni imaju puno vece sanse...naravno da ovisi i o kandidatima....
Jednostavno neko ko totalni amater uz svu volju ima male sanse...
Bez obzira na to, svim kandidatima zelim srecu da postignu ono sto su si zacrtali, pa makar kad-tad...ne mora biti u 60dana...bitno da postignete cilj
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 20:33
Iako mi je zao sto nemam trenera necu dopustit da me to demotivira. I dalje mislim da imam jednake sanse kao i drugi jer ipak je svu u glavi onoga koji nesto zeli/ne zeli.
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 08:05
tako je Tinkerbell!!
 
Cure molim vas nemojte da vam to bude demotivacija.
Tamo na svojoj temi pitajte štogod vas zanima i uvijek ce se netko naci sa korisnim savjetom!!
Trener može davati savjete i smjernice, ali 95% posla obavljamo same!!
 
Sretno nam bilo!! Heart
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 12:41
Prakticki natjecanje traje 57 dana :)
Meni barem s obzirom da je 15ti petak a putujem u petak 3 dana ca i ne mogu pocet na putu :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 09:10
Jel planirate otvorit novi podforum za 2013?
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 10:40
Mislim da nije potreba.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 23:12
Originally posted by Nickylii Nickylii wrote:

Jel planirate otvorit novi podforum za 2013?
Ne. Sve ce biti i dalje u ovom podforumu.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 00:15
Ipak je otvoren novi podforum: NOVO: Natjecanje 2013 - FIT u 60 dana! 
Sada je preglednije tko se sve trenutno natjece u ovom natjecanju.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2013 at 10:26
Zoki, može li pls mali update pravilnika jer radi pocetka malo mi je konfuzno..
Tj kojim tocno datumom završava natjecanje i s kojim datumom trebaju biti postavljene finalne slike? Postavljaju se i slike na sredini natjecanja? Ako da , kada?
Hvala! Beer

Back to Top
Ina2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ina2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 15:01
Da li je ovo natjecanje zatvorenog tipa, odnosno tko se prijavio, prijavio.. ili mogu "upasti" npr. na 30 dana?
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 15:07
Natjecanje je vec krenulo... ali uvijek mozes u podforumu Transformacije otvoriti svoju temu i krenuti :))
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Ina2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ina2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 15:17
Aha, to nisam vidila.. U biti sam tražila tako neku temu.. Idem vidit..
Back to Top
Ina2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ina2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 15:20
ispast cu biserka, al' help! Di se nalazi taj podforum..?
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 16:06
mislin da je nesta taj podforum
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.