New Posts New Posts RSS Feed - DOBITNICI clanarina - 2013
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

DOBITNICI clanarina - 2013

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
soksok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soksok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 14:39
Hvala Marius i hvala Zoki na svemu, krecemo Clap

može samo linkic na moju teretanu jer nisam ziher o kojoj se tocno radi, FALATongue
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 15:06
Potvrdjeno je, u teretani znaju, samo nisu znali imena osoba koje dolaze.
Dakle riješeno, Hvala!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 15:30
Ja cu sutra vjerojatno do gyma danas nisam bio u stanju s obzirom da me probudila u 5 ujutro temperatura i grlobolja, srecom nije gripa ni ništa nego eto svakih 2 mjeseca mi se tako 2 dana zalomi da mi raste umnjak koji je uporan pa moram pricekat tih 24 sata da se smiri i mogu dalje.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 15:45
Originally posted by rioso rioso wrote:

Potvrdjeno je, u teretani znaju, samo nisu znali imena osoba koje dolaze.


Ma sitnica Big smile

S obzirom da je prvi post o dobitnicima objavljen 12.2., malo je smiješno, najmanje receno, što se cekalo do danas da se sve definitivno dogovori. Ukoliko ima opravdanih razloga, mada ne znam koji bi to bili, ok. Ukoliko ne, svi znamo sve. Ali nema veze, necemo ulazit u te diskusije, sick of it -  neka je napokon sve krenulo, drago mi je radi svih vas  - sretno vam svima i ostanite nam ovako motivirani do kraja Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 15:48
Originally posted by rioso rioso wrote:

samo nisu znali imena osoba koje dolaze.


Mi komuniciramo s vlasnicima tih teretana, sad da li je zapelo u njihovoj medjusobnoj komunikaciji - to ne znamo. Nama je potvrdjeno da se mogu ljudi javiti.

Imena i prezimena su sva proslijedjena.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 15:51
Originally posted by soksok soksok wrote:

Hvala Marius i hvala Zoki na svemu, krecemo Clap

može samo linkic na moju teretanu jer nisam ziher o kojoj se tocno radi, FALATongue

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 15:54
Originally posted by Marius Marius wrote:

Clanarine su Vam aktivne, javite se na pultu svake od teretane i objasnite o cem se radi.
Svi bi trebali biti upuceni.

Ja sam snoc vec odradila trening, iako je cura na pultu bila zbunjena i nije imalainfo o koliko dolazaka je rijec... valjda ce to do sutra riješiti....
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 16:53
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:



Ma sitnica Big smile

sretno vam svima i ostanite nam ovako motivirani do kraja Wink


Možda je primjerenije napisati ?vratite razinu motivacije otprije nekoliko dana?  kada se stvar shvacala ozbiljno.
U svakom slucaju , za sada , se cini da je Zoki jedini od organizatora koji na neki nacin konstruktivno ucestvuje u svemu ovome. 
Još samo jedno pitanje , dali su clanarine osigurane za oba mjeseca ili se mogu ocekivati turbulencije za mjesec dana? Smile
Šifra - ?ništa nas ne smije iznenaditi!? Smile


Edited by rioso - 19 Veljaca 2013 at 16:55
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 13:31
Originally posted by rioso rioso wrote:


Možda je primjerenije napisati ?vratite razinu motivacije otprije nekoliko dana?  kada se stvar shvacala ozbiljno. 
U svakom slucaju , za sada , se cini da je Zoki jedini od organizatora koji na neki nacin konstruktivno ucestvuje u svemu ovome. 
Još samo jedno pitanje , dali su clanarine osigurane za oba mjeseca ili se mogu ocekivati turbulencije za mjesec dana? Smile
Šifra - ?ništa nas ne smije iznenaditi!? Smile

Clanarine vrijede 2 mjeseca.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
soksok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soksok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 16:19
pozdrav,
meni jucer rekli (boot camp) da mi vrijedi clanarina za 1 mj, meni i suprugu. jeli to zato jer nas je dvoje ili je došlo do neke zabune?
samo da znam. tnx :)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 16:23
Originally posted by soksok soksok wrote:

pozdrav,
meni jucer rekli (boot camp) da mi vrijedi clanarina za 1 mj, meni i suprugu. jeli to zato jer nas je dvoje ili je došlo do neke zabune?
samo da znam. tnx :)

Provjerim sad i javim.
Poslan e-mail, cekamo odgovor.


Edited by Zoki - 20 Veljaca 2013 at 16:31
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
soksok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soksok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 16:33
ma i da je 1mj - sve super...bitno da se aktiviramoWink
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 16:38
Originally posted by soksok soksok wrote:

ma i da je 1mj - sve super...bitno da se aktiviramoWink

Ma bit ce 2 mjeseca, bez brige! Wink
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 17:01
Originally posted by soksok soksok wrote:

pozdrav,
meni jucer rekli (boot camp) da mi vrijedi clanarina za 1 mj, meni i suprugu. jeli to zato jer nas je dvoje ili je došlo do neke zabune?
samo da znam. tnx :)

Evo dobio sam odgovor.

Copy / paste iz e-maila:
"Sorry, valjda su me treneri krivo shvatili.
Samo nek se jave na pult i nek vele da u dogovoru sa mnom (Tomislav Dolušic) clanarina vrijedi 2 mjeseca, a ja cu svojima još ponoviti."

Eto, 2 mjeseca vježbate! Wink
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
soksok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soksok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 18:04
super, puno hvala na super i brzom odgovoru  :)
to vrijedi jedan veliki  Clap
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 21:39
Danas sam bio u dream gymu. Gospodin na pultu nije znao niš o ovome, ali nazvao je šefa i reko mi da clanarina vrijedi do 1.5. tak mi je stavio i na karticu koju imam od prije. Tnx još jednom. Beer
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.