New Posts New Posts RSS Feed - DOBITNICI clanarina - 2013
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

DOBITNICI clanarina - 2013

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Marius View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marius Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: DOBITNICI clanarina - 2013
    Posted: 12 Veljaca 2013 at 10:58
Zagreb
----------
1. Boot camp - soksok
2. Dream gym - Mike


Rijeka
-----------
1. Blue Gym - White_Insane


Osijek - popunjen
----------
City fitness - rioso, saturn, slavonka23, tyna023

Imamo po 1 mjesto još u Dream Gym-u i Boot camp-u, te 1 mjesto u Blue gym-u.

Zamolio bih za potvrdu na PM sa imenom i prezimenom i OIB-om.
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 11:25
Hvala fitness.com.hr - u na clanarini, podaci poslani.
Kada se treba otici napraviti iskaznicu, 15 og ili može i ranije?
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 11:26
Hvala
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 11:28
Cestitam dobitnicima.
Želio bih sastrane komentirati, tj predložiti da se dogovori sa tim teretanama evidencija dolazaka navedenih kandidata, te da u slucaju odredjenog broja izostanaka taj sam snosi troškove placanja clanarine.
Zašto? Zato što možda postoje ozbiljniji kandidati (ne kažem da su ovo neozbiljni, nego teoretski) i postoji mogucnost uvijek da netko neozbiljan dobije clanarinu  koji ce nakon 2-3 treninga odustati , a zauzeo je mjesto mozda netkome tko nema mogucnosti a želi raditi......
Cisto prijedlog za razmisliti, ako ne sada za ubuduce
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 11:34
Hvala na clanarini. Beer
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 11:36
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Cestitam dobitnicima.
Želio bih sastrane komentirati, tj predložiti da se dogovori sa tim teretanama evidencija dolazaka navedenih kandidata, te da u slucaju odredjenog broja izostanaka taj sam snosi troškove placanja clanarine.
Zašto? Zato što možda postoje ozbiljniji kandidati (ne kažem da su ovo neozbiljni, nego teoretski) i postoji mogucnost uvijek da netko neozbiljan dobije clanarinu  koji ce nakon 2-3 treninga odustati , a zauzeo je mjesto mozda netkome tko nema mogucnosti a želi raditi......
Cisto prijedlog za razmisliti, ako ne sada za ubuduce


Slažem se , dobar prijedlog, ali uvijek ima slucajeva da se dogodi nešto pa se ne može otici, ali naravno ne sad da se nikad ne ide
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 11:48
Naravno, uvijek se netko može razboliti, ozljediti, al postojii za to dokaz.A i da se ne desi da netko ode par puta i više se ne pojavi iduci mjesec.  Ljuudi su cesto neozbiljni i neodgovorni , pa bi ja to tako da se mene pita napravio, cisto radi korektnosti prema onima koji izvise, jer u svakom natjecanju do sada ej bilo onih koji su odustali, uglavnom radi ljenosti ili neozbiljnosti ili nisu bili u startu na cisto sami sa sobom što žele i dal su spremni raditi za to i napraviti malo odricanja

Edited by The Phoenix - 12 Veljaca 2013 at 11:51
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 15:25
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Naravno, uvijek se netko može razboliti, ozljediti, al postojii za to dokaz.A i da se ne desi da netko ode par puta i više se ne pojavi iduci mjesec.  Ljuudi su cesto neozbiljni i neodgovorni , pa bi ja to tako da se mene pita napravio, cisto radi korektnosti prema onima koji izvise, jer u svakom natjecanju do sada ej bilo onih koji su odustali, uglavnom radi ljenosti ili neozbiljnosti ili nisu bili u startu na cisto sami sa sobom što žele i dal su spremni raditi za to i napraviti malo odricanja


Da, tvoja ideja je dobra! Zašto da netko uzme mjesto nekome tko bi se trudio i odustane nakon 5 dana, osim naravno, ako u pitanju nije kakva viša sila, ozlijeda, bolest itd.


Nego, Phoenix, zašto se nisi prijavio kao trener , radi cega ti nikoga ne treniraš?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 16:41
A ja sam uvijek prvo za korektnost, jer vjerujem da oni koji nisu dobili mjesto u teretani su sigurno bar malo razocarani, a kad bi vidli da je netko odustao i bio neozbiljan i da su radi njega izgubili mjesto , amogli su puno postici sami i imali volju i sve vjerujem da bi bili jos razocaraniji. Tak da cisto sa gledista nezahvalne strane urednika portala koji morajau odlucit tko ima teretanu , tko ne bi se ja na ovaj nacin malo zastitio i ogradio te pokusao osigurat veci nivo korektnosti, brige da je clanarina dosla u dobre ruke kad ju vec placam .
Na taj nacin mozda bar malo dati na razmisljanje onima koji se prijave da budu zaista na cisto sa svojom željom, da to nije još jedno laganje samog sebe -evo sada cu uspjeti. Jer ruku na srce, bit cu iskren, puno ljudi i sada prijavljenih se nije pomaklo sa mrtve tocke vec par mjeseci, a mogli su napraviti cuda, kao da cekaju neki razlo-motiv i nadu evo sada imam natjecanje-sada cu uspjeti , realno vrlo vjerovatno nece, jer ako se nisu maknuli u proteklih mjeseci s mjesta zbog inertnosti,i svoje nedosljednosti i iznova padanja na jedno te istim stvarima,  nece ni sada. Posebno ako rade sami, ne vidim sto se mijenja u njihovom shvacanju i metodama dosadasnjeg rada i motivu guranja. Oni kojima su godisnje fluktacije normala i koji variraju malo u formi -malo van nje a svaki put kad zele dodju u nju za njih lako. Ja bi prvi volio da sam u krivu, no takve su cinjenice i statistika...mozda bude onih kojima ce to biti kotacic koji je donio prevagu, no bit ce i onih koji su sami sebe lagali po 100x put. Mozda zvuci okrutno ali govorim iskreno sto mislim i vidim. 


Uz najbolju volju ne mogu trenutno izdvojiti vrijeme za treniranje nekoga, imam par ljudi koje treniram kao placen posao,  tako da iskreno nebih se mogao motivirati na tako dugi period da to radim besplatno ili bez nekog drugog nacina "motivacije" o kojem je bilo govora prije,  a da to bude kvalitetan rad po mojim mjerilima i posvecivanje tom s kim radim, pošto su prioritet ovi drugi,  a površno nema smisla. Pokušao sam prošle godine, ali zaista to iziskuje puno vremena i energije, tako da trenutno mogu tu i tamo uletiti sa kojim savjetom u temama i bit žiri na kraju :)


Edited by The Phoenix - 12 Veljaca 2013 at 17:14
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 17:18
Što se tice prvog djela tvoga posta tu se spsolutno slažem sa tobom!
Clanarinu treba dobiti netko tko grize sam po sebi jer ovo je samo dodatna, izvanjska motivacija.

Koliko vidim i citam po forumu ljudi pišu da se trude, ulažu vrijeme i novac, barataju idejama i znanjima ,a kada se treba pricati o rezultatima jednostavno ostave prazan red na papiru. Rezultata nema.
Ne mislim ovdje na sve i cast izuzecima i iznimkama koji su stvarno radnici s vidljivim i mjerljivim rezultatima ali cini mi se da forumu nedostaju ljudi koji ozbiljno treniraju i daju svemu tome nekakav znacaj mimo virtualne  prilike za druzenje i razgovor. Na žalost, takvih je ovdje svega nekoliko i koliko primjecujem, to su ugl djevojke- što je odlicno!

Kada spominješ žiri...
Ja se iskreno nadam da ce kada bude vrijeme od odluke do izražaja doci samo ime ove stranice ,dakle ?fitness? komponenta. Naravno, ogroman je trud ako netko uloži vrijeme, trud, krv, znoj,suze i novac te izgubi xyz kilograma ali ako ce netko pobjediti samo radi toga što je izgubio xyz kg ,a da pri tome ima jednaku ?formu? kakvu je imao i prije natjecanja onda je to po meni izazov za casopise tipa Mila, Gloria,Moja tajna  itd.
Opet kažem, ne podcjenjujem trud i rad ali ako je ovo fitness forum i takvo natjecanje koje podrazumjeva transformaciju u sportskom smislu onda ,po meni, cilj nije da netko udje kao xxl majica ,a izadje kao L i pobjedi ali ako je to ucinio/la te pri tome izmjenio cjelokupan ?kroj i model? te majice, onda je zaslužio svaku pohvalu. Na kraju krajeva , svi koji nisu imali prilike u živo pogledati BB ili Fitness natjecanje, uvijek na netu mogu pogledati kako bi to trebalo izgledati i kakvi rezultati tih transformacija trebaju ili barem kakvi mogu biti ali to je tek moje mišljenje.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 21:26
Kaj se žirija tice slažemo se, zato sam i rekao da mogu biti žiri na kraju jer po mom stavu još od pravila prošlog natjecanja je da žiri ne mogu biti svi i svatko tko dodje na forum a nikada se nije niti primio vježbanja te glasuje na osnovu svojih simpatija, ideala i sl, te ne razumije da se ne moze gledati ljudime sa razlicitim morfoloskim obiljezjima i razlicitim ciljevima jednako i usporedjivati kak si rekao samo puki broj kg koji ne govori ništa ako usporedjujemo nekog tko ima mozda viska 5 kg, od nekog sa 15+ i vise, da da je tu bita i misicna masa i svi ostali problemi i ulozen rad i tako dalje i tako dalje.
Tako da sam predlagao prije neovisan žiri sastavljen od ljudi koji imaju iskustva u praksi i trenerskom poslu, a i onako ih ima koji su suradnici portala i pišu za portal clanke jer jedino oni mogu objektivno koliko toliko ocjeniti rezultat. Rekao sam koliko-toliko jer je to malo teško kod jako mješane skupine koja jako odudara , no ipak puno realnije nego masa na portalu koja glasa iz krive perspektive i da na osnovu  njih netko ocjenjuje neciji rad. Ima jos puno propusta, ali nebitno za ovakav trenutni tip natjecanja
Ovo govorim u slucaju dizanja natjecanja na malo visu razinu i znacaj istog kao sto je svojevremeno najavljivano da bi trebalo biti ,no ocito zbog poteskoca nije. Tak posto je odluka da to bude ovako, opusteno i neregulirano i da je to trenutno jedino realno i moguce izvesti onda je OK i ovako.


Edited by The Phoenix - 12 Veljaca 2013 at 21:27
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 22:43
U pravu si. Kada je pitanje organiziranje ovakvog jednog natjecanja  ?bolje je išta nego ništa? i hvala portalu što je organizirao ovako što ali kada se vec radi onda bi mooožda trebalo makar pokušati odraditi na najbolji moguci nacin. 
Back to Top
Marius View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marius Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 14:06
1. Boot camp - soksok + 1 (samo se javite na pultu i recite da je u svezi natjecanja i da je Tomislav sve dogovorio)
2. Dream gym - Mike


Rijeka
-----------
1. Blue Gym - White_Insane
                     Dalila

Osijek - popunjen
----------
City fitness - rioso, saturn, slavonka23, tyna023
Back to Top
Marius View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marius Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 14:06
Clanarine su Vam aktivne, javite se na pultu svake od teretane i objasnite o cem se radi.
Svi bi trebali biti upuceni.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 14:19
Nadam se da onda danas krecem sa treningom... Hvala! Smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 14:21
Krenite sa treninzima! Wink
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.