New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013-bucka1990
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013-bucka1990

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2013 at 12:45
Super Clap Jako se vidi napredak!
Back to Top
biciklistica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biciklistica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 11:27
Jako dobro izgledaš, napredak mi se cak cini veci od 10 kg, stvarno si izgubila salo i zategnula se! Možeš biti jako zadovoljna, svaka cast!!! Prava si motivacija, samo naprijed!
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 11:49
Slažem se sa ostalima u potpunosti.
Još koji dan i slobodno promijeni nick...nece ti više stojati taj nadimak bucka
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 13:49
Bravo bravo!!

možeš biti JAKO ponosna na sebe..i na posao koji si odradila! Samo ne gubi motivaciju i hrabro dalje!! Clap
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 13:57
Super napredak!!!  
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 17:21
Bucka, cestitam, samo tako naprijed!

LiveStrong
Back to Top
bucka1990 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bucka1990 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 09:25
Hvala svima na pozitivnim komentarima.
Natjecanju je dosao kraj, ali moje natjecanje s kilogramima ovdje ne zavrsavaWink
Idemo dalje, nemam neke nedostizne zelje, zelja je jedna, skresati kilograme do normalne kilaze za moju visinu ...
Sad se tucem po glavi kako sam se uopce mogla dovesti u takvu situaciju s toliko kilograma....ali eto, ono sto mi je najvise vazno je to  sto sam vidjela da mogu, to mi daje snagu za dalje, za naprijedSmile
evo upravo doruckovala zobene, do nedavno sam mislila da to samo konji papajuLOL
Takoder posni sir je totalno pozitivno otkrice, odlican je Tongue
Ono najvaznije je da nisam gladna a mrsavimTongue
Eh da, jucer sam isla kupiti manje hlace, eh kojeg li zadovoljstvaLOL
Jos jedna sreca je da s ljepsim vremenom pocinju moji radovi u vrtu, tako da ce se zdravo papatiTongue
Ono u cemu uzivam je sadnja, okopavanje, briga o cesnjaku, njega obozavam kao biljku i kao hranu, posto sam zasadila jednu mrvicu vecu kolicinu, bome cu se rekreirati kopajuci...
nadam se da ce uspjeti pa da od prodaje cesnjaka mogu kupiti bench TongueTongue
evo da ne duzim moje slike:

Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 09:41
Ubacujem se kao padobranac da cestitam
Promjene su stvarno vidljive na svim slikama, samo nastavi dalje sa zdravim i boljim životom
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 09:52
Super.Stvarno se vidi da imaš volju i da si se našla u ovome.I neka si.Samo nastavi tako dalje i zaboravi na prošlost.Razmišlja kao što i razmišljaš o pozitivnoj buducnosti.Išla si 6 kila dolje.To je vec solidna brojka.Samo ne odustaj.Biti ce dana kada ceš ici možda i kilu gore,ali vjeruj u sebe i vidjet ceš nakon drugih možda 7 ili 10 dana da si išla još 2 kilice dolje.Samo polako i sigurno.
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 10:02
Svaka cast, još malo pa ces biti ovakva :)

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/644496_351169008318033_404270535_n.jpg

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 10:03
Opa, vidi nam bucke! Clap Clap

Malo si požurila sa slicicama ali nema veze, rezultat je tu i svaka ti cast na tome! Pridružujem se pohvalama i željama za daljnim napretkom, nadam se da je ovo okretanje jedne nove stranice koju vjetar nece otpuhati nazad ili nedobog zatvorit cijelu knjigu Big smile Wink

6 kg je odlicno za ova 2 mjeseca, kakve su mjere?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
biciklistica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biciklistica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 10:08
Super te ide, baš se vidi razlika!
Aj za nas koji još tražim motivaciju i ne znamo ustvari od kud krenuti, napiši 3 kljucne stvari što misliš da su bile važne da kile krenu dolje....malo opiši proces ili neke svoje motivatore...paziš na prehranu, naravno, vježbaš li, što te motivira, nove hlace, vizualizacija nove sebe, dijete, muž?


Edited by biciklistica - 18 Travanj 2013 at 10:09
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 10:18
E to, i bilo bi dobro da svi od natjecatelja tako nešto napišu Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
bucka1990 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bucka1990 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 10:22
eXpertice uh da barTongue
Hvala vam ljudiTongue
Evo i mjera, na njih sam zaboravila, prsa-97, struk-100, ruke-30
Po mjerama nije nesto, al hebemti cice su mi manjeShocked, ja sam mislila, ma nadala sam se da cu se smanjiti samo tamo gdje hocu, kad ono ode i od onud kud ne trebaWacko

Biciklistica, svak vec u svojoj podsvjesti zna sta valja sta ne,  znas ti dobro da recimo cips ili cokolada nisu bas najbolje rjesenje ako skidas kile, ali zelja je ponekad jaca...
Pa po mome kljucna stvar je biti jak, znaci kad prolazis kraj pekare okrenuti glavu i proci bez da kupis pizzu...
To pogotovo vrijedi za one sto zive u gradu i 3puta dnevno produ kraj pekareWink
Ja imam srecu da sam malo dalje i od pekara i ducana, takoder moram reci da bi mozda rezultati bili bolji da sam se vise odricala, ali s muzem imam dogovor da obvezno idemo jednom mjesecno u najdrazu pizzeriu.

Sto se motivacije tice, pa vec mi je dosta da si ne mogu kupiti traperice, hlace, majice, sve sto mi se svida nisam mogla kupiti jer uglavnom nije bilo moga broja....
Velike velicine su sve babske stvari, a tek su mi 22,5 godine...
Kazem, jucer sam prviput nakon dugo vremena kupila super hlace koje mi se svidaju i osjecaj je neprocjenjivSmile
Moje snizavanje kila je pocelo jos u 10.mjesecu ,  uglavnom tada sam kupila digitalnu vagu i krenula...
Do sada nisam imala vagu i to je velika pogreska, svak bi trebao imati vagu, jednostavno da sam se prije vagala, pa kad vidis da sam se udebljala bubam 5kg, kazes sad je dosta pripazis na prehranu i skines to...A bez vage, udebljas se 30kg a ni ne primjetis....Mislim primjetis al ne stvarno kako to izgleda....
Tako da sam u 10.mj, kad sam kupila vagu izvagala 85,5 kg- zapisala sam svako vaganje u biljeznicu Tongue

Moram pohvaliti muza koji je sa mnom vjezbao i kad se meni nije dalo tjerao me da idemo Smile
On je s pocetkom natjecanja imao 114,1kg, danas ima 107,9
Bravo mužu LOL


Edited by bucka1990 - 18 Travanj 2013 at 10:31
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 10:33
Clap bravo!! Stvarno se vidi razlika... i samo tako dalje... 
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 12:08
Cestitam! Predivan napredak!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.