New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013-bucka1990
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013-bucka1990

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
bucka1990 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bucka1990 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2013 at 09:25
Hvala svima na pozitivnim komentarima.
Natjecanju je dosao kraj, ali moje natjecanje s kilogramima ovdje ne zavrsavaWink
Idemo dalje, nemam neke nedostizne zelje, zelja je jedna, skresati kilograme do normalne kilaze za moju visinu ...
Sad se tucem po glavi kako sam se uopce mogla dovesti u takvu situaciju s toliko kilograma....ali eto, ono sto mi je najvise vazno je to  sto sam vidjela da mogu, to mi daje snagu za dalje, za naprijedSmile
evo upravo doruckovala zobene, do nedavno sam mislila da to samo konji papajuLOL
Takoder posni sir je totalno pozitivno otkrice, odlican je Tongue
Ono najvaznije je da nisam gladna a mrsavimTongue
Eh da, jucer sam isla kupiti manje hlace, eh kojeg li zadovoljstvaLOL
Jos jedna sreca je da s ljepsim vremenom pocinju moji radovi u vrtu, tako da ce se zdravo papatiTongue
Ono u cemu uzivam je sadnja, okopavanje, briga o cesnjaku, njega obozavam kao biljku i kao hranu, posto sam zasadila jednu mrvicu vecu kolicinu, bome cu se rekreirati kopajuci...
nadam se da ce uspjeti pa da od prodaje cesnjaka mogu kupiti bench TongueTongue
evo da ne duzim moje slike:

Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 17:21
Bucka, cestitam, samo tako naprijed!

LiveStrong
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 13:57
Super napredak!!!  
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 13:49
Bravo bravo!!

možeš biti JAKO ponosna na sebe..i na posao koji si odradila! Samo ne gubi motivaciju i hrabro dalje!! Clap
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 11:49
Slažem se sa ostalima u potpunosti.
Još koji dan i slobodno promijeni nick...nece ti više stojati taj nadimak bucka
Back to Top
biciklistica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biciklistica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 11:27
Jako dobro izgledaš, napredak mi se cak cini veci od 10 kg, stvarno si izgubila salo i zategnula se! Možeš biti jako zadovoljna, svaka cast!!! Prava si motivacija, samo naprijed!
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2013 at 12:45
Super Clap Jako se vidi napredak!
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2013 at 12:24
Bravo Bucka, morat ceš mijenjati nick u Skinny! :)
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2013 at 15:29
Bravo, bravo
Odlican napredak samo tako napred
Back to Top
Marre View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marre Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2013 at 15:01
Odlican napredak...samo dalje nastavi Clap
Back to Top
bucka1990 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bucka1990 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2013 at 10:03
Evo mene...
Ispricavam se na nejavljanju...
Potresla nas je teska bolest u kuci tako da muz i ja malo fusarimo, tj. preskacemo vjezbanje...jednostavno od skoro svakodnevnog odlaska u posjete u bolnicu ne stignemo...
Hranimo se i dalje posnim siromSmile
evo unatoc tome ja zadovoljna, danas sam obukla gacice koje sam kupila prije 6 mjeseci i bile su mi male...Tongue
U posjeti nam je bio muzev ujak i primijetio je da sam smrsavila, pitao me:
-X jel se to meni cini ili si ti smrsavila?
-jesam ujo, 10 kgTongue
-a jesi mozda bolesna ?
-ma nisam ujoTongue
hahaha
Evo danas ujutro vaga pokazuje 73,7Tongue

Uploaded with ImageShack.us
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2013 at 10:28
Bravo...samo treniraj... i pazi da zdravo i dobro jedeš i rezultati ce doci.... i ostati....
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 22:46
Originally posted by bucka1990 bucka1990 wrote:

Uz orbi i bucice vjezbm i na multifunk. spravi...
Evo jedna slikica, da se vidi da se trudim Smile

Uploaded with ImageShack.us



Goooo Bucka, ne odustaj!! Clap
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 17:47
Bravo...samo se trudi i rezultati nece izostati! Thumbs Up
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
bucka1990 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bucka1990 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 17:14
Uz orbi i bucice vjezbm i na multifunk. spravi...
Evo jedna slikica, da se vidi da se trudim Smile

Uploaded with ImageShack.us
Back to Top
bucka1990 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bucka1990 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2013 at 18:23
Evo mene, vjezbala danas sat vremena, od toga 40min orbitrek, i cca 20min vjezbe na multi spravi-ruke, noge, veslanje.
Pms nije dobro prosao, grijesila sam katastrofa, sama sebe ne prepoznajem...tolika zelja za slatkim...
Eh, bit ce bolje...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.