New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - Tinkerbell_85
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - Tinkerbell_85

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
sanchi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanchi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 18:10
 Meni se stalno cini da jedem jednolicnu hranu (iako mi još nije dosadila), a zapravo ima dosta mogucnosti, samo treba imati ideje Smile Pripremaš sirovu tunu? Kako to radiš? Ja obožavam tunu, ali je jedem uglavnom iz konzerve Embarrassed
I kako povežeš to povrce sa rižom recimo? da li napraviš neki kao umak (kao što bi u nezdravoj varijanti stavio vrhnje za kuhanje) da ne bude suho, ili ti je bude povrce odvojeno od riže. Meni je nekako suho jesti samu rižu ili tjesteninu Confused
 
Ali uvijek treba probati nešto novoSmile
ja inace živim s deckom koji pokušava i želi dobiti na kilaži, onda možeš misliti koja je muka nama smisliti rucak, a da ga možemo oboje jesti LOL Uglavnom nešto jedemo skupa, a nešto svako svoje. I još mi dodje kao veci izazov pripremati njemu recimo pohano meso dok ja jedem ono svoje naglo peceno. Ili sad kad je mama radila neki dan palacinke, ajmeeeee, pobjegla sam u sobu vježbati i pricekala da sve pojedu. Jedva sam izdržala, ali sam kasnije bila baš ponosna na sebe Smile
Bome jacaju moj karakter LOL


Edited by sanchi - 21 Veljaca 2013 at 18:12
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 18:31
Originally posted by sanchi sanchi wrote:

 Meni se stalno cini da jedem jednolicnu hranu (iako mi još nije dosadila), a zapravo ima dosta mogucnosti, samo treba imati ideje Smile Pripremaš sirovu tunu? Kako to radiš? Ja obožavam tunu, ali je jedem uglavnom iz konzerve Embarrassed
I kako povežeš to povrce sa rižom recimo? da li napraviš neki kao umak (kao što bi u nezdravoj varijanti stavio vrhnje za kuhanje) da ne bude suho, ili ti je bude povrce odvojeno od riže. Meni je nekako suho jesti samu rižu ili tjesteninu Confused
 
Ali uvijek treba probati nešto novoSmile
ja inace živim s deckom koji pokušava i želi dobiti na kilaži, onda možeš misliti koja je muka nama smisliti rucak, a da ga možemo oboje jesti LOL Uglavnom nešto jedemo skupa, a nešto svako svoje. I još mi dodje kao veci izazov pripremati njemu recimo pohano meso dok ja jedem ono svoje naglo peceno. Ili sad kad je mama radila neki dan palacinke, ajmeeeee, pobjegla sam u sobu vježbati i pricekala da sve pojedu. Jedva sam izdržala, ali sam kasnije bila baš ponosna na sebe Smile
Bome jacaju moj karakter LOL



Pa ajmo rec da i ti i decko jedete istu hranu, i nitko ne griješi, samo šta on mora jedno 3 puta više od tebe pojesti , i povecat unos proteina... Koji ti je god cilj sa tijelom, uvijek se moraš zdravo hraniti, a ne znaci da možeš jest cipseve cokolade i ostalo ako želiš nabit masu :) "Zvoncici" ide dobro, nadam se da ce i tebi ;)
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 18:36
Originally posted by sanchi sanchi wrote:

 Meni se stalno cini da jedem jednolicnu hranu (iako mi još nije dosadila), a zapravo ima dosta mogucnosti, samo treba imati ideje Smile Pripremaš sirovu tunu? Kako to radiš? Ja obožavam tunu, ali je jedem uglavnom iz konzerve Embarrassed
I kako povežeš to povrce sa rižom recimo? da li napraviš neki kao umak (kao što bi u nezdravoj varijanti stavio vrhnje za kuhanje) da ne bude suho, ili ti je bude povrce odvojeno od riže. Meni je nekako suho jesti samu rižu ili tjesteninu...............

Nemoj pretjerivati s tunom...ima žive i teških metala i sve se to taloži u našem tijelu tako da nemojte je prakticirati svakodnevno!

Ja cesto jedem, uz bijelo meso, povrce s rižom, povrce dinstam na kapi masl. ulja, i na kraju ubacim skuhanu rižu i sve se to stopi....njam,njam...nekad napravim piletinu u umaku od senfa....nekad posebno na kapulu istrenem pom sos (za 2-3min gotovo) i to prelijem po riži....ma svaki dam me pukne nešto drugo, ali integ. riža 4-5x tjedno, 1xinteg.pašta s tunom, i 1-2x krompir s ribom.....
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 22:16
Joj imam ti 100 recepata, ugnjavi me jednom pa cu ti napisat, sad je 22 prošlo meni je drugi dan za redom heavy teretane i sve me vec pecka spavat cu zaklan :D

Al evo ti primjer, rižu skuhaš i pustiš mrvicu vode kad ti dodje ona guuusta bijela kremica iznad riže i to tako ne izliješ nego možeš vec pojest, malo bosiljka i ružmarina, ili cešnjaka izmrviš i dodaš malo kukrume i mediteranskih zacina i dobro izmiješaš, umjesto toga možeš uzet 2 velike žlice šampinjona (ako su svježi još bolje) i malo popaprit-posolit i imaš super rižu.
Tuna? tuna uz to može ic cista ili recimo uzmeš 4-5 listova broskve-blitve, skuhaš u vodi listove malo da zadrže boju i strukturu da se ne pocne raspadat, kad se pocne raspadat to ti je vec granica za izvadit van ili si vec pretjerala pa znaš za drugi put , izvadiš listove unutra staviš tunu, malo limuna i soli i voila, tuna u špinatu/brokuli ;)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 22:22
Isto kao Dalila, odlicna figura samo nekoliko % bodyfata dolje, više cucnjeva i mila majka :)
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2013 at 01:10
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Joj imam ti 100 recepata, ugnjavi me jednom pa cu ti napisat, sad je 22 prošlo meni je drugi dan za redom heavy teretane i sve me vec pecka spavat cu zaklan :D

Al evo ti primjer, rižu skuhaš i pustiš mrvicu vode kad ti dodje ona guuusta bijela kremica iznad riže i to tako ne izliješ nego možeš vec pojest, malo bosiljka i ružmarina, ili cešnjaka izmrviš i dodaš malo kukrume i mediteranskih zacina i dobro izmiješaš, umjesto toga možeš uzet 2 velike žlice šampinjona (ako su svježi još bolje) i malo popaprit-posolit i imaš super rižu.
Tuna? tuna uz to može ic cista ili recimo uzmeš 4-5 listova broskve-blitve, skuhaš u vodi listove malo da zadrže boju i strukturu da se ne pocne raspadat, kad se pocne raspadat to ti je vec granica za izvadit van ili si vec pretjerala pa znaš za drugi put , izvadiš listove unutra staviš tunu, malo limuna i soli i voila, tuna u špinatu/brokuli ;)


Super, daj jos toga goli kuharu! :)

Ja najcesce jedem onako dosadno rizu skuhanu bez ikakve masnoce i povrce koje volim samo malo prokuhati da omeksa, al fino mi je to tako, jos mi nije dosadilo. Mislim da se polako pretvaram u brokulu.
A tunu jedem cca 2 puta tjedno i to mi je draze kupit te svjeze odreske, nisu ni skupi i zacinim ih s limunom i bacim na rostilj tavu, ali planiram isprobati jos neke recepte s umakom od rajcice.
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2013 at 10:56
hahaha još i ti, zašto me svi pobogu zovu golim kuharom, ja sam obucen i pristojan primorac :DDD
evo ti za rižu još
skuhaš dve šake riže i dve šake mrkve i zelenog graška, u rižu kada pocne imat malo vode dodaš 2 paja juhe (ne znam na hrvatski :D to ti je ono za vadit juhu) da dobije drukciji okus, kad ti se prokuha povrce (mrkvu narežeš na sitno kao što je velicine graška), poslije smiješaš jedno s drugim pustiš 5 minuta da se sjedine okusi i eto riže s povrcem broj2 :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2013 at 15:21
E to cu probat sutra samo cu umjesto mrkve stavit gljive jer mrzim jako mrkvu. :D Hvala g...obuceni primorce. :P
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2013 at 16:14
Umjesto mrkve možeš staviti i kukuruza al njega ako stavljaš onda u manjim dozama jer je on sladak i ima najviše šecera od tog zobastog povrca ako se ne varam :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2013 at 17:41
hej, tink! sretno!

baš vidim da pišeš o kuhanju u woku i na grill tavi. moram si to kupiti podhitno jer imam neku prastaru tavu u kojoj se dosta lijepi i mrzim kad mi je piletina masna.
jel ti wok neka marka ili unknown? u konzumu ima dosta posudja, pa cu pogledati ovih dana
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2013 at 18:08
Delimano :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2013 at 22:16
jel valja šta taj delimano il me zekiš?
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2013 at 22:23
Delimano je zakon!! Thumbs Up
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2013 at 22:36
Ja imam sve delimano :)

Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 03:07
wok sam kupila u intersparu na onu foru sa skupljanjem naljepnica tak da sam ga platila 179 umjesto 600 i super mi je. rostilj tavu sam dobila,ne znam koja je marka,al ima keramicki premaz i bas nista se ne lijepi i lako se cisti,bijela je kao prvi dan.
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2013 at 12:42
Stavljam slike nakon prvog tjedna. Metar kaze cm manje u struku i trbuhu. Meni se ne cini da vidim neku promjenu, al ne cini mi se da sam objektivna zadnjih par pms dana pa stavljam vama na procjenu. Vidite li ikakve promjene? Znam da ne mogu bit velike u tj.dana, al eto, budite iskreni. :D






Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.