New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - Tinkerbell_85
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - Tinkerbell_85

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: FIT 2013 - Tinkerbell_85
    Posted: 11 Veljaca 2013 at 00:04
Mjere i fotke se nisu puno promijenile od onih u mojoj temi, al navest cu sve ponovno (mozda cak i vidim neku nijansicu pomaka na bolje :D).

mjere: prsa - 86
           struk na najuzem dijelu - 70
           ispod pupka, na najsirem dijelu - 88
           bokovi na najsirem dijelu - 101
kg: 65
godina:27

Sto se tice prehrane - borim se s njom, ali nastojim jesti vise manjih obroka sa sto vise proteina i izbaciti ugljikohidrate navecer. Naravno ti obroci su mi sve zdraviji i polako sve manje patim za junk foodom. :) Planiram uvesti i whey za kojih tj.dana.

Treniram MMA i imam treninge 2x tjedno. Treninzi su dosta intenzivni, traju 2 sata. Ostale dane u tjednu sam do sada radila insanity kojemu dodamo jos izdrzaja ili cucnjeva ili vjezbi s utezima, ovisno koliko imam energije taj dan. Kad malo zatopli planiram neke djelove insanity zamjenit trcanjem. Ne znam koliko je to dobro, ali obozavam trcanje i tesko mi ga se odreci.

Voljela bih imati makar online trenericu cisto da mi daje neke smjernice jer ne znam jos uvjek bas puno o svemu tome.

Cilj mi je izgubiti sto vise sala i pozabavit se ovom velikom visecom guzicom. :D Trbuh i noge su mi isto u losem stanju. Ma zapravo sve je, ne zelim zanemariti ni ruke i ledja.

Evo i fotke, s celulitom u svom punom sjaju. :D





Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 07:37
Ee, da je meni takvo tijelo Party

Sretno i nadam se da ceš uspjet u svom naumu Thumbs Up
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 10:49
ajde, samo hrabro Wink 

btw kolko si visoka? 




This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 10:54
Hvala curke. :)
A da,zaboravih to napisati. 170 sam visoka.
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 11:44
Guzica: stepenice-steper ili trcanje. :)
Sretno
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 18:21
Steper mi je uzasan za koljena. Bolje mi pasu cucnjevi i iskoraci. Trcanje definitivno.
Hvala. :)
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 21:37
Guzica: googlaj Ginga.
Radi to svaki dan 30 minuta pa da vidiš :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 09:26
Hehe,zanjmljivo. :)

Nista od trenera? Itko? :(
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 09:37
Pošto sam novi, još ne želim u takve velike uloge ulazit :) Ali ak baš nikog ne nadješ javi se na private ako trebaš neke savjete illi nešto.. Ali javit ce ti se vec netko
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 11:58
Ma nece,ja sam tu u invisible modu. :D Nema veze, mogu ja to
i sama. Ak bas jako zapne javim se. Hvala. :)
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 01:11
Ja bih jos prijavila XQ-a kao svog trenera. I hvala mu na tome. :)
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 22:34
Moj dnevnik za samu sebe :D

Zadovoljna sam pocetkom. Danas nisam imala trening jer mi je sparing partnerica bolesna pa sam trcala 45 minuta (po blatu do koljena :D) i upoznala se malo sa street workout vjezbalistem. Navikla sam se na hranu, to me jako veseli. Uopce me ne privlace grickalice i smece. A imam i pms sad! Super mi pasu proteinske vecere (najcesce moja kajgana od bjelanjaka, posnog i lanenih sjemenki) i super se osjecam.
Primjetila sam samo da su mi grudnjaci postali preveliki (uskoro cu ih kupovat na djecjem odjelu), al decko mi kaze da mi je i skemba manja pa ajde, neki poticaj.
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 22:57
Nadamo se da je i njemu škemba manja ;)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
sanchi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanchi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 23:14
Super, vidim da si ozbiljno pocela Smile Tako i treba, samo nastavi!!

Mislim da ti je gradja tijela slicna kao i kod mene, a to znaci da prvo ode sve sa gornjeg dijela i tek onda kad stvarno više nema što, krene malo i donji dio tijela Smile  A prilikom debljanja, naravno, ide obrnuto LOL

Gdje treniraš MMA? Nije valjda da imate trenige vani na otvorenom?
Kako ti izgleda prehrana? Napiši neki primjer jelovnika, možda dobijem neku ideju Smile

I sretno tebi i treneru!WinkSmile
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 03:27
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Nadamo se da je i njemu škemba manja ;)


Haha, on ima six pack. :D Ali zali za mojom skembom.


Sanchi pa moj jelovnik je zapravo jako slican tvome. I broj obroka i sastav pogotovo dorucak i vecera. Ja zivim sama pa si i rucak kuham sama. Imam neki super wok u kojem mogu kuhati bez masnoce stvarno svasta bez da se zaljepi. Za rucak najcesce jedem odreske od tune ili bijelo meso, to radim na gril tavi isto bez masnoce, za prilog neka integralna riza ili tako nesto, radim i variva i nastojim izbaciti zaprsku, ako je i radim radim je s integralnim brasnom u sto manjoj kolicini. Cesto radim i tjesteninu s umakom od rajcice i tune. Prilog uvjek neko povrce ili gljive i sl. A ova vecera mi je super jer je jako brzo gotova, malo mi ubije taj okus posnog sira koji mi bas nije jako fin, a ove lanene sjemenke sam pocela jesti jos prije na preporuku lijecnika zbog probavnih problema i navikla sam se na njih. Stavljam ih i u zobene i koristim uvjek one usitnjene jer su lakse probavljive.

Sto se tice gradje - da. Uvjek mi prvo odu grudi, onda mi se pocnu nazirati rebra, a donji dio trbuha i dalje ne mice. Sad sam u toj fazi pa se nadam da ce uskoro i ovaj tvrdoglavi donji dio tjela pocet suradjivati. :D

Ma nemamo treninge vani, to sam si ga ja napravila posto nisam imala redovan trening ( u dvorani).


Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 07:03
Bit ce  zanimljivi rezultati, samo tako nastavi! :)
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.