New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - White_Insane
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - White_Insane

 Post Reply Post Reply Page  <12345 31>
Author
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2013 at 19:34
Ja sam prebijen, idem spat za sat vremena. Znojim se, kile padaju, u hlacama opet sve više mjesta, dobro je :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2013 at 19:49

Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Ja sam prebijen, idem spat za sat vremena. Znojim se, kile padaju, u hlacama opet sve više mjesta, dobro je :)


Bravo!
Koliko planiraš skinuti...koliko je vec išlo dole?

Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2013 at 20:05
Nema vaganja do 16tog treceg, tako da kad stanem da se obradujem :D Što više to bolje :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2013 at 20:23
Znaci program for now:
pon-uto-cet-sub gym ujutro ili najkasnije oko 1 da sam do 2 gotov
svaki dan neovisno o treningu navecer od 9-9:45 yoga plus svaki drugi dan mijenjam trbušnjacite kettlebell cardio.
U biti više cijeli core nego fokusirano trbušnjake samo koji su mi beskorisni ako samo njih radim.
U danima kada nemam gym popodne idem na capoeiru ili radim HIIT program po insanity asylumu 1 ili 2.

Za 3 tjedna u danima pon i cet uz gym cu ubacit još vjerojatno i lagani cardio-šetanje ili dodatna 2 treninga capoeire u popodnevnim satima pošto ce biti proljece i toplija vremena a ja volim zrak :)

Update stiže kroz par dana sa cijelim programom.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 14:41
I tako nocas sam se razbolio, nema spavanja, kamamila, dvopek i juha Confused
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 14:56

Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

I tako nocas sam se razbolio, nema spavanja, kamamila, dvopek i juha Confused


I ja sam u komi, ali ajde barem me ne rastura glavobolja više...a sinusi krcati.....još par dana pijem homeopatiju...ne pomogne li idem po antibiotik jer ne radim "punim plucima"....


Drž se Thumbs Up

Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 15:49
Koji vam je vrag svima???I meni se žena razboljela.Uglanom želim vam da što prije ozdravite i nastavite tamo gdje ste stali
Back to Top
sanchi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanchi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 16:16
Stvarno, svi su bolesni. Valjda je to zbog ovog ludog vremena Wacko
Uglavnom, želim vam i ja što skoriji oporavak, a do tad pazite na prehranu i bit ce sve ok Smile
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 18:22
ja ne kišem ne kašljem ne šmrcem, imam temp 37.2-3 jer mi je tijelo u šoku, uglavnom želudac mi se nešto naglavacke okrenuo i što god da pojedem osim vode i kamamile ide u roku 30minuta van....
tako da ne mogu pazit na ništa :/
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 19:17
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

ja ne kišem ne kašljem ne šmrcem, imam temp 37.2-3 jer mi je tijelo u šoku, uglavnom želudac mi se nešto naglavacke okrenuo i što god da pojedem osim vode i kamamile ide u roku 30minuta van....
tako da ne mogu pazit na ništa :/

Pokupio si virozu... Hrpa ljudi baš istu ima sada....

Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 19:47
šmrc CryCryDead

Edited by White_Insane - 27 Veljaca 2013 at 19:49
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 20:17
Ja imun za sada.. Iako me boljele sake na udaranju danas :/ mozda viroza i mene strefi..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 20:57
Mislim da je forum zarazan jer ja imam iste simptome kao i White_Insane od jutros. :D
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 21:02
Joj,joj...nemojte se šaliti sa tim.Ne bih se volio sada razboliti...ma šta sada...nikada
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 23:22
nije mi ništa bolje :/ non stop mi se vrti kao da pijem votku cijeli dan, ne mogu ni sjedit više od 5 minuta jer imam filing da cu se srušit na pod....nek ide fino k vragu ovo...
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 23:31
ma daj ajde...vidjet ceš...vec sutra ce ti biti bolje.samo puno caja i vitamina...dijetica lagano
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 31>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.