New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - White_Insane
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - White_Insane

 Post Reply Post Reply Page  123 31>
Author
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: FIT 2013 - White_Insane
    Posted: 10 Veljaca 2013 at 13:13
Evo ja se ponovo premjerio i sve al sve je ostalo isto pa copy-pasteam iz prvog topica

Mjere:
vrat 38.5
prsa 117
struk 105
bokovi 113
l/d biceps 35/35
l/d podlaktica 30,5/30
l/d quad 85/85
l/d list 41/41,5

Kg: 101
Visina: 187
Godina: 27

Trening?
Gym+Bwe+Capoeira

Hrana?
Bez suplemenata zdrava hrana, voce-povrce, riba i bijelo meso, crveno možda jednom tjedno, svježi sir, yogurti, krumpir-riža, zacini, cajevi zeleni i vocni. No carbs iza 7 navecer.

Slike
Front: https://dl.dropbox.com/u/13625691/Picture%2027.jpg
Side1:  https://dl.dropbox.com/u/13625691/Picture%2028.jpg
Side2: https://dl.dropbox.com/u/13625691/Picture%2029.jpg
Back: https://dl.dropbox.com/u/13625691/Picture%2036.jpg

Slike su od prije mjesec dana iako nema promjene trenutno slikat cu se ovih dana nanovo pa izmjenim linkove.

PeaceOut.

Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 14:49
Evo da i ja nešto napišem o svojoj prici :)
Znaci u zadnjih 10godina uvijek sam imao 80-85kg što je za moju visinu sasvim dovoljno. Kako sam se kontinuirano bavio sportom bez vecih pauza tako sam postepeno i jacao i tijelo se oblikovalo cisto od kretanja bez obzira na to što bi jeo dosta bi se trošio i kile su bile stalno iste.
No eto svakom se mora dogodit neka nezgoda u životu pa tako i meni prošle godine u 5tom mjesecu pao "smrskao" si koljeno. Pa štake mjesec i pol, pa pregledi, pa ovo pa ono, pa samo sjediš-ležiš. Srecom ljeto pa sam nakon mjese i pol ozljede polako poceo plivat al vec onda sam prešao 90kila što se zbog nedostatka cardia do prije operacije nastavio trend bez obzira na trening iako sam dobivao mišicnu masu masnoca nije opadala i na dan operacije sam vec imao 94 eh eh :)
Nakon operacije saznam ligament vam je pola cijel pola puknut onaj glavni snop je neoštecen i to  vam je dovoljno za sve ali lateralni menisk teško oštecen kao i malo medijalni.
Na viziti sestre za rehab kaže za 15-20 dana vi možete trcat i radit šta ocete (ja sretan to yes vracam se prije nego što sam mislio naspram 6mj oporavka od plastike ligamenata za što sam bio pripremljen) al to i nije baš tako išlo jer koljeno je bolilo, cucnut se nije moglo normalno, trcat nikako, hodanje po stepenicama dosta otežano i tako prošlo mjesec i pol a ja još nisam u stanju i tako totalna demotivacija, lagana "depra", neko vježbanje i kretanje preko "k" jer sam sebi kažem bez obzira na sve ma moram bar nešto radit i tako lagano opet neki sklekovi, ruke, ramena sve što se može al noge izbacio osim istezanja yoge i tak to. Bacim se na šipku gledam ajde idemo max napravim jedva 5 i onda se sjetim 5tog mjeseca pumpao 15 i opet demotivacija al nece da mi to poljulja planove vratit cu se ja i ajmo zgibovi sa pomoc stolice pa radit negative koliko možemo ako niš drugo teži sam si trebat ce više snage mišica za pocupat i držat se.
-Blagdani- op op kolaci ah ko ga šljivi ionako je sve nizbrdo blizu je nova godina pa cemo nakon nove kako spada i kraj godine vaga 101.
101 ma nema veze šta u 7mj natukli smo 16kg ajd dobro nije sve tmurno moglo je biti gore mogao sam još na štakama bit i tek pocet hodat sve je super imam vremena više da se vratim kvalitetno koljeno skoro da ne boli, mogu sve što i prije noga ojacala od yoge sama prirodno možda sam 2-3 puta radio snagu za noge u periodu od 30 dana, špaga opet blizu, savijanje u svim smjerovima jedini problem i dan danas je cucnut na prste da su koljena ispred tijela jer mi to preveliki pritisak pa to izbjegavam.
I tako došla 2013ta kako zapocet 2013tu?
Prije rucka 1.1. kažeš sam sebi 2ipol mjeseca je prošlo doktor rekao koljeno zdravo nema više šta puknut treba pocet se kretat a bol, a cuj dok ne zaraste i bude 100 posto proci ce 5-6-7mj i tako odlucih se prije tog rucka obuc u trenerku i idem trcat pa kud pukne.
Istrcim u 40minuta finih 6-7km ne znam tocnu brojku jer nisam nikad brojao al znam da je distanca tu negdje. I onako sav znojan odispod nisam zapuhan jer sam polu jogirao polu trcao brže pošto je teren uzbrdo-nizbrdo a ne samo ravno i mislim si hajde super je prošlo spremni smo.

A sada pravi izazov u 60 dana skinut 10kg ako može više još bolje i vratit se koliko toliko u formu pa da zagrizem još jednom taj insanity workout i osiguram si keramiku :)

Toliko od mene :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 16:44
Samo naprijed, možemo mi to Thumbs Up
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 18:16
ajde insane možeš ti to, vjerujem da ce biti promjene..
i capoiera Clap jel ideš u neki klub ili sam preko neta? 
ja bi išla u zagrebu al mi preskupu uz sve moje kerefeke Confused i stalne izdatke Confused
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 19:09
Pa na capoeiri sam i zeznuo koljeno al inace treniram to vec 6 godina. Preko neta možeš eventualno pogledat kako tko igra pa da nauciš isprobaš nešto, sve ostalo ti je parket-partner i trening :)


Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 20:08
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Pa na capoeiri sam i zeznuo koljeno al inace treniram to vec 6 godina. Preko neta možeš eventualno pogledat kako tko igra pa da nauciš isprobaš nešto, sve ostalo ti je parket-partner i trening :)


ajme precool, ja sam to vidjela jednom davno na tv, možda pred nekih 10 tak godina kad se to kod nas uvodilo, i precool mi izlgedalo, možda jednog dana ostvarim želju i odem probat Wink
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 22:13
To se ne proba, to je životno zvanje :) Ja sam capoerista i sve ostalo je usput :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 10:46
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

To se ne proba, to je životno zvanje :) Ja sam capoerista i sve ostalo je usput :)

hehe, lijepo Wink 

kad nadjem neke financije definitvno cu si ispunit tu želju.. 


This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 11:42
Odlicno :))
Al ja mislim da uvijek možeš doc pogledat i probat jedan free trening ne znam kako je u zg al kod nas je tako. A u najgoru ruku platiš 30kn za jedan trening da vidiš-probaš :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 14:09
Pon
Hrana:
- zeleni caj, juha, piletina kuhana, povrce, tuna, voce.
Uto
Hrana:
Dorucak: 3 jaja kajgana + 5dek pancete + povrce
Marenda: 200g svježeg sira + banana
Rucak: 200g piletine + broskva
Užina: Tuna+Povrce+2rižina tosta
Vecera: zdjelica mesa sa povrcem cca 250g, 60/40 meso/povrce
Trening u pon i uto nisam radio s obzirom na temperaturu i glavobolju od umnjaka koji je odlucio rasti :)

Sri:
Odmah nakon dizanja: vitamin c
Dorucak: 2dec yogurta + 50g zobenih + mjerica proteina
Marenda: 200g svježeg sira + šaka badema

EDIT:

Tu sam imao dodatnih sat vremena pauzu za obrok koji nisam stigao pa sam pojeo 2 banane i krišku ananasa.
Trening
Pwm (mjerica wheya i voda) pol sata nakon toga kad sam doma došao
Užina i Pwm 2: 150g piletine (netko mi pojeo 100 od mojih...pa sam ubacio 100g pilecih hrenovki je**t ga...) + šaka broskve kuhane + zeleni radic sa soli i limunom.
Vecera mi je spremna i to je sad u 09:00: zdjelica mesa sa povrcem kao i jucer samo je 150g + tanjur maneštre od fažola i pašte od toga je 80posto fažol i povrce (kapula, peršin i zacini bez ulja) i nekih 20g pašte.
Pred spavanje: vitamin c i magnezij

Trening:
Warmup
20 Squats (wider than shoulders hands straights forward)
10 Forward/Backward Lunges (per leg 20)
100 Jumprope
20 Good Mornings (with a barbell/stick/hand wrist grip on lower back)
15 Leg swings outside to hip height (per leg)
15 Leg swings inside front a little above knee
15 Leg swings back/forward (standing leg and back are vertical without banding)
15 Hip Openers front to back each side
20 Knee Circles each side

Main Part:
Dan 1 Se / Br.Pon. Odmor Kilaza S1 S2 S3 S4
Cucanj na klupicu 4 x 20 90 sec. 50/60/70 20 20 20 20
Bulgarian Squat 4 x 12 60 sec. 30kg 10 10 10 10
Leg Press 4 x 12 60 sec. 90/110/130 20 15 10 10
Iskorak na povisenje 4 x 12 90 sec. 18kg x 2 8x2 8x2 8x2 8x2
Ledjna ekstenzija 4 x max 60 sec. // 24 30 28 21
Wall Squat ili 1Leg SitDown 4xmax/12 45 sec. Wall 60 65 50 45
Nozna fleksija(curl) 4 x 10 90 sec. 35 10 10 10 9
Listovi jednonozno 4 x 12 45 sec. 22/26 12 12 12 12
Listovi sunožno (sprava) 4 x 20 45 sec. 60kg 12 12 12 12
      Cooldown
bicikla low to high intesity 12min 
     

Total Time: 1:43
Jedna zgoda na bulgarian squatu su mi pukle prepone na kratkim hlacama pa sam morao skrivat rupu do kraja treninga srecom nije bilo puno ljudi. Clown

EDIT 2:
Prije vecere radim ab ripper x od p90x-a plus 5 minuta istezanje na pilates lopti.
To je to za danas :D


Edited by White_Insane - 20 Veljaca 2013 at 20:10
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 18:19

kako ide vježbanje??

I ti si dobio clanarinu u teretani, šta ne?

Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 20:12
Originally posted by bebolina bebolina wrote:


kako ide vježbanje??
I ti si dobio clanarinu u teretani, šta ne?


Evo sve napisano ;)) ja cu po obicaju držat daily log jer mi je lakše pratit moj progres.
I da ako tko ima komentara ili bi htio nešto nadodat nek se slobodno javi i kaže :)

za sada jedino tražim zamjensku vježbu za ledjnu extenziju i leg curl pošto osjetim da me koljeno zateže u toj preravnoj pozi i kad mi je naslonjeno na mašinu. To cu proucit do iduceg treninga i zamijenit nadam se :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 12:49
Previše je ovo vježbi po jednom treningu, posebno za nekoga ko je imao problema sa koljenom, trening predug, ako je pravog intneziteta ne bi trebao prelaziti 1 h i možda još 10m (nakon ovoga trebaš biti 'slomljen'). Smanji broj vježbi, pauze stavi na 60s.
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 13:01
Slazem se s Dinom kaj se tice broja vjezbi, odmora. Listove uopce ne vidim potrebu raditi kao dio nekog fat loss cilja, gubitak vremena, a niti takav split, no dobro , ukoliko su odmori kratki moze se.
Leg curl izbjegavaj uopce raditi, puno bolje je glute-ham raises (iako tu te moze zezat koljeno mozda isto) ili swiss ball leg curl (kao glute bridges sa rolanjem lopte) ili stiff leg DL najbolje u svakom slucaju.
Umjesto extenzije good mornings
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 22:23
Originally posted by diinnoo diinnoo wrote:

Previše je ovo vježbi po jednom treningu, posebno za nekoga ko je imao problema sa koljenom, trening predug, ako je pravog intneziteta ne bi trebao prelaziti 1 h i možda još 10m (nakon ovoga trebaš biti 'slomljen'). Smanji broj vježbi, pauze stavi na 60s.


Iduci tjedan padaju svi odmori na 60, to mi je bio plan ovako i onako, što se tice cucnja ostat ce na 90 jer mi serija ionako traje više od minute trenutno tako da mi treba duži odmor.
Izuzmem li warmup i cooldown trening dobrog intenziteta je bio oko 1h, a pošto sam sreo i neke ljudeke ne vidjene mjesecima tijekom treninga sam imao i neku pauzu od 3x5minuta.
Ovaj trening inace radim mrvicu teži kad se uhodam tako da ce za 2 tjedna ovaj trening biti odradjen ispod sat vremena i total time 1:15-20 što je trening od sat i pol sasvim dosta.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 22:29
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Slazem se s Dinom kaj se tice broja vjezbi, odmora. Listove uopce ne vidim potrebu raditi kao dio nekog fat loss cilja, gubitak vremena, a niti takav split, no dobro , ukoliko su odmori kratki moze se.
Leg curl izbjegavaj uopce raditi, puno bolje je glute-ham raises (iako tu te moze zezat koljeno mozda isto) ili swiss ball leg curl (kao glute bridges sa rolanjem lopte) ili stiff leg DL najbolje u svakom slucaju.
Umjesto extenzije good mornings

Listove radim jer mi trebaju za kickove i odraz.
Za hamstring sam našao ima standing leg curl di se koljeno nigdje ne dotice šteta jucer nisam vidio.

Ako je gubitak vremena otvoren sam za tudja mišljenja.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 31>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.