New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - Katniss - let the games begin... again
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - Katniss - let the games begin... again

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 12:10
fala ti Hug
 napravit cu je veceras prije spavanja Wink
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 22:31
Nema na cemu i uživaj ja sam taman zapalio i bit ce okej prije spavanja danas:)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 01:03
samo da napravim kratki update...i da se javim da radim i da mi ide LOL
bole me mišici, zatežu, to je dobro, znaci da radim dobroga nekaj LOL


This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2013 at 14:26
evo i mene s plivanja... 
forma i kondicija mi se popravljaju, na tri treninga tjedno sam, po sat i 10 minuta u bazenu...

nego imam problema s kontroliranjem slatkog... zapadnem u neke krize i onda se u jednom danu nakrcam sa sranjima tipa pudinzi, euforije, cokolade Pig onda par dana sam "mirna" i opet isto Angry baš se ljutim sama na sebe ConfusedCry

uz to pijem glupi b kompleks 2-3 puta dnevno koji mi tolko otvara apetit i želju za tim istim slatkim da mi je grozno Shocked 
a moram popit taj b kompleks do kraja (imam još za tjedan dana) da malo organizam napunim i ojacam kosu i nokte i mozak LOL 


This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2013 at 14:36
pij b complex prije spavanja, da ti toliko ne otvara apetit....
A inace što se napadaja slatkog tice, da li si sigurna da si dovoljno papala pravih namirnica? Možda si prenisko sa kcal, pa ttijelo poludi sa vremena na vrijeme?
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2013 at 15:16
hmm, ne znam. i meni se cini da ne znam, premalo jedem a ne gubim baš na kilaži... evo sad cu do nedjelje sve pisat kaj jedem pa cu postat jelovnik ovdje, pa ako ima ideju kakvu da mi pomogne Confused

okej, pit cu b komplekse prije spavanja onda, tak i radim inace, al one prve dvije tablete koje popijem kroz dana od nih poludim za hranom LOL uz to dok još iz bazena izadjem mogla bi vola pecenog pojesti LOL 
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2013 at 23:52
Originally posted by katniss katniss wrote:

hmm, ne znam. i meni se cini da ne znam, premalo jedem a ne gubim baš na kilaži... evo sad cu do nedjelje sve pisat kaj jedem pa cu postat jelovnik ovdje, pa ako ima ideju kakvu da mi pomogne Confused

okej, pit cu b komplekse prije spavanja onda, tak i radim inace, al one prve dvije tablete koje popijem kroz dana od nih poludim za hranom LOL uz to dok još iz bazena izadjem mogla bi vola pecenog pojesti LOL 


Ja isto imam osjecaj (tj.tako kaze i izracun kalorija) da premalo jedem, a nisam nis izgubila...
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 10:25
Originally posted by Tinkerbell_85 Tinkerbell_85 wrote:

Originally posted by katniss katniss wrote:

hmm, ne znam. i meni se cini da ne znam, premalo jedem a ne gubim baš na kilaži... evo sad cu do nedjelje sve pisat kaj jedem pa cu postat jelovnik ovdje, pa ako ima ideju kakvu da mi pomogne Confused

okej, pit cu b komplekse prije spavanja onda, tak i radim inace, al one prve dvije tablete koje popijem kroz dana od nih poludim za hranom LOL uz to dok još iz bazena izadjem mogla bi vola pecenog pojesti LOL 


Ja isto imam osjecaj (tj.tako kaze i izracun kalorija) da premalo jedem, a nisam nis izgubila...

onda smo došle do kalorijskog zida? 
mislim meni se više manje dan svodi da ujutro pojedem jogurt + zobene, ili banana+mlijeko+zobene(smiksano) , pa onda ako idem na trening plivam...
poslije odem na rucak u menzu, uzmem kaj ima, najcešce piletinu/+ soja + prilog neki, riža, mlinci, krupmir,povrce kuhano (kukuruz, grašak, karfiol) + salata

zatim pošto ne volim jesti narance, ocijedim 3 komada i popijem + neki mlijecni proizvod (puding) , ak nemam narance onda smažem bananu 

i na veceru odem u menzu - uzmem nekaj laganije, povrce na pari ak ima, meseko neko, ili ako ima savijaca sa sirom + jogurt + cokoladno mlijeko (pijem ga skoro svaki dan, paše mi navecer)

mislim znam da ne pazim nekaj extra na prehranu, e a dok melupi taj dan za slatkim, onda smaem cokolade i cokolade Confused



This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 10:40
Ma hajde hajde možeš ti to, još da ubaciš jedan obrok s svježim/posnim sirom i to ti to :))
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 23:19
mislim da sam pala u kilama u zadnjih par dana ipak, možda i tjedan dana, remen koji inace nosim sad mi kocano prevelik i na zadnjoj rupici i mogu ga stavit u arhivu LOL 
jedva cekam da u petak stanem na vagu, valjda me nece razocarat LOL

kad slike moramo stavit, za vikend ili? malo sam van datuma i svega toga Confused
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 23:21
svi smo van datuma.. haha.. nitko ništa ne zna LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2013 at 14:01
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

svi smo van datuma.. haha.. nitko ništa ne zna LOL

kad na kraju moramo fotke staviti? niko niš ne zna, od admina niko ništa ne upozorava Shocked Confused 

nadam se da ne uskoro, napuhnuta sam od pms-a, ko da sam lubenicu pojela, nakupilo se vode tolko da sam na vagi ostala ista Angry 
decko mi rekao da izgledam u faci i tijelu podbuhlo ko da imam 75 kila a ne 65 LOL koji divan kompliment LOL 


Edited by katniss - 16 Ožujak 2013 at 14:02
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2013 at 14:09
hahahhaa... ja sam stavio, mislim da je trebalo 15.3. stavit..

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2013 at 17:55
Natjecanje je pocelo 18tog, a nekima i 20tog zbog problema sa teretanama. Ja sam prvi trening i na hranu poceo paziti 21og, pa cu fino mjerenje obavit sukladno tome s obzirom da 2 dana plus/minus ne igraju veliku ulogu. :)


Edited by White_Insane - 16 Ožujak 2013 at 17:56
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2013 at 18:47
Svi cekamo zadnji cas kao da cemo u utorak bolje izgledati LOL
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2013 at 18:50
hahah, okej utorak je onda prodano LOL LOL
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.