New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013. - Slavonka23
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013. - Slavonka23

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 17>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 21:57
ma šta ti falilo? malo sporije al cisto..nije valjda bilo teško ?
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 22:04
ma nijeeeeeeeeeeee... LOL 

bilo mi je super-duper...divno krasno.. LOL Zamrzit cu tu pjesmu koja ide za vrijeme iskoraka LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 22:38
pokvari liniju
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 22:41
LOLLOL

još neki dan sam te htjela pitati, znaš koja je ono pjesma što ide za vrijeme trbušnih? 
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 22:49
Fun-Some Nights
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 23:16
Hvala... odlicna mi je Thumbs Up
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 17:59
Svaki dan otkrivam nešto novo... mislim, vecini vas je to sve vec rutina..no, meni je novo.. Big smile

Danas sam prvi put pravila brokulu.. mmmmm Thumbs Up

Napravila sam pire od brokule, chilli papricica, malo soli i papra. Posebno napravila snijeg od 1 bjelanjka, umiješala ga u pire, istresla na tanjur... i u mikrovalnu na 2min... dobila sam veeeliku palacinku, ali onak mekanu.. ma prefino Party

Primjetila sam da mi svako natjecanje donosi nešto novo.. u prvom sam pocela jesti zobene i posni (prije ih nisam mogla smisliti), sada oboje obožavam Heart Sad, u ovom...sam pocela tamaniti povrce... i mislim da ce biti isti slucaj kao i sa zobenima...mmmmm LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 21:59
ne bi htjela opet reci- a ca sam ti ja rekla al moram ja pravim od brokule i cvjetace pire al znamo koje je tvoje mišljenje o cvjetaci al eto i kelj pupcar iliti prokulica kažeš da ti je dobra, na kraju ceš postat vegetarijanka
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 22:03
a zaboravi... cvjetacu ne jedem... LOL 

ja vege.. hahahah... nikada... meso Heart
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 22:05
ma samo ti tamani meso i povrce, možeš doci pojest i moje ako hoceš jer se meni vec lagano kako stojiš s lanenim?
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 22:07
još mi je nekako cudno...gorko..ne znam...ali preživim LOL

danas mi je jedan decko iz Škotske na MFP poslao ovaj recept


morat cu probati, do sada sam probala samo kuhano..i ne lajkam, niti malo Big smile


Edited by Slavonka23 - 28 Veljaca 2013 at 22:10
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 22:10
a ko i maslinovo u pocetku.. probaj stavljat samo u sir i salate..ili zacepi nos progutaj, zali vodom i ciao

uuuuu, svidja mi se i ovo sa strane isto malo cu si to prouciti, thnx jesi uzela možda omege?

Edited by avangarde - 28 Veljaca 2013 at 22:12
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 22:10
tako i jesam... uzmem 1 žlicu navecer prije sira.. sa vodom.. i onda "ocistim" sa sirom LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 22:13
a kako se osjecaš? vagala se nisi, i hope so nego, mislim ovako opcenito stanje?
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 22:17
Osjecam se suuuuuper...više nisam gladnaaa ko ono malo jadno dijete u africi... vagala se nisam, jer ako vidim plus, razbit cu ju LOL a i volim svoje živce...i ne planiram se vagati dok ne budem baš morala.  Omege imam još one iz DM-a..pa to uzmem...
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 22:22
super još 2 tj pa ceš onda..ako budeš tad u plusu doci cu ja pa cu je razbit mjesto tebe ili ceš se kod mene doci izvagat, mene moja voli u posljednje vrijeme koliko uzimaš kapsula na dan tih iz dm-a?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 17>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.