New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013. - Slavonka23
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013. - Slavonka23

 Post Reply Post Reply Page  <1 1213141516 17>
Author
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2013 at 13:24
u ovome stvarno ima istine...




Edited by Slavonka23 - 10 Travanj 2013 at 13:26
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2013 at 13:47
ima!
to se i meni desilo
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2013 at 13:54
tako sam ja danas u Billa-i išao u šoping i prolazim pokraj tih kaloricnih stvari i zamišljam kako su te vrecice i mala pakiranja u biti trostruka veca pošto izgled vara. :)

A najljepše mi je to što me niti u jednom trenutku nije privuklo kao mogao bi ovo ili ono za 5-10-20kn mislim da sad necu ovakvim mindsetom junkat do božica (((:
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2013 at 13:58
da,ne samo da me ne privlaci,nego citam deklaracije,proucavam,racunam, junk food nema šanse
reko mi muž da sam poludila skroz
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2013 at 16:24
Jedem 6 puta na dan od toga 5 krutih obroka i ujutro sa zobenim znam koji put umjesto tune uzet mjericu proteina te šesti obrok mi je shake nakon treninga i vec mi je puna kapa slušat staru kako sere da ništa ne jedem samo da mi je prah pit u svojoj sobi.....bože moj nikad joj objasnit jer na jedno uho unutra drugo van hahahaha ah šta ceš stari ljudi teško ih naucit nanovo neke stvari :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2013 at 16:31
Obrok nakon treninga ti je samo shake?
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2013 at 17:19
shake:
mlijeko, whey, casein, banana, zobene, koji puta još neka vocka ili kriška ananasa.
to ako je zadnji u danu
ako nije zadnji u danu onda je samo whey mlijeko i neka vocka (vodena) i sat vremena iza toga kruti obrok.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2013 at 17:24
Onda dobro, pobrini se samo da je to jedan veci obrok, po mogucnosti veci od ostalih :)

Vidim da se trudiš jesti 6 puta dnevno pa ako si možda zauzet i to ti predstavlja problem, slobodno možeš preci na manje obroka, ili 3 kao ja, jer razlike nema. ;)


:)
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2013 at 17:53
inace jedno vrijeme sam bio onak nastran pa sam jeo svakih 3ipol sata neovisno koje doba dana, obroci su bilo nešto mrvicu manji od ovih sada al sam se budio i usred noci jednom da jedem hahahahahaaha :DDDDD
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2013 at 19:04
Heh, to je samo pokazivali predanost i to je odlicno, al eto uzalud! LOL
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2013 at 19:47
izludit ce me ovaj moj tlak.. opet je pao.. 110/60... a što je najgore danas sam jela i šunku.. koja je kao slana i trebala bi dici tlak... al' nula bodova...
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2013 at 19:52
Nije uzalud, imam ja discipline i dalje to što sam ja u stanju kakvom jesam je sasvim druga prica, ide to sve kako sam zacrtao :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2013 at 20:18
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

izludit ce me ovaj moj tlak.. opet je pao.. 110/60... a što je najgore danas sam jela i šunku.. koja je kao slana i trebala bi dici tlak... al' nula bodova...

to je visoko...LOLLOLLOL meni je konstantno 80/60, ponekad 100/70... ne znam jesam ikad izmjerila da je viši....
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2013 at 20:21
jesi ti uopce živa? LOLLOL 

mene ovo ubija... a gdje da je još niži.. osjetim slabost u rukama... i cudno mi je u glavi.. Dead
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2013 at 20:38
pozz,kaj se tice prehrane,kužim,i ja još uvijek slušam,prodike,kak niš ne jedem, boli me ,zacepim uha!

slavonka,kaj se tice tlaka, dani su takvi,odnosno vrijeme.
ja sam prije 7mj. prestala uzimato lijekove za HIPERTENZIJU, jer sam padala u nesvijest.
ocito da sam pravilnom prehranom,vježbom,i skidanjem kila skinula i tlak. što je super,ali sad mi je tak niski,cesto,da opet padam u nesvijest.
pa ti budi pametan!?
Back to Top
biciklistica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biciklistica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2013 at 13:08
Bok Slavnoka! Nadam se da se tlak normalizirao :) i da sve ide prema planu. Ja još išcitavam tvoju staru temu :). Milaboa sir je definitivno najbolji :) a htjela sam pitati gdje kupuješ tunjevinu u salamuri? Ja gdje god da sam zavirila, samo u ulju ili u maslinovu ulju :)
 
Dobila sam dojam da u prvom djiru nisi jela baš puno ugljikohidrata, osim u prvom dijelu dana nešto...možeš li mi napisati što si od ugljikohidrata znala pojesti....

Nisam za krkanje ugljikohidrata, ali nešto mi ipak treba :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1213141516 17>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.