New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013. - Slavonka23
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013. - Slavonka23

 Post Reply Post Reply Page  123 17>
Author
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: FIT 2013. - Slavonka23
    Posted: 07 Veljaca 2013 at 01:53

Clap... part II :)

Drugi dio moje price zapocinje ovog trenutka, odnosno 15.2.
Vise manje znate sve o meni.. sto je i kako bilo.. a kako ce biti... za sada zna samo onaj mali vrazicak u mojoj glavi.. sada samo treba realizirati njegove misli..

Evo ukratko... Osijek, 24god., 170cm, 72,5kg...
 ostale mjere:
struk - 72cm
ispod pupka - 93cm
butine L - 53cm
          D - 54cm
nadlaktice L - 29cm
                D - 31cm
listovi L - 37cm
          D - 37cm
Fotke su spremne, objavim ih iduci tjedan...Tongue


Front




Back





Motivacija mi je ogromna.. sto zbog nekih dogadjaja koji ce biti ove god... sto zbog zelje realizirati one misli.. a isto tako sam veceras dobila jos jednu veliku motivaciju


Edited by Gym_girl - 16 Veljaca 2013 at 14:09
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 01:56
bit ce svega pa i krvi
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 01:59
akoo treba.. nije problem

e, da.. ne moram napominjati da biram avangardicu... ako ce me htjeti ako ne, valjda ce se naci koja dobra dusica da uskoci u pomoc... jer bi mi pomoc dobro dosla, pogotovo oko treninga, koji mi je slabija tocka...ako ni to ne, onda idem sama...because



Edited by Slavonka23 - 07 Veljaca 2013 at 09:10
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 07:13
Trenerica mi je konkurencija, bit ce veselo. Hug
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 09:12
e jake ti trenerice hahah..

ali dobro, ak zapnes..vici, tu sam
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 11:00
pa ja pristajem, i cekam da mi se Marius ili tko vec javi da znamo koliko clanarina nude i tko je bio "najbrži" u slanju kako je on to napisao
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 11:06


koliko sam skuzila i ima nas samo 3 iz OS a daju 2-3 clanarine... pa bi valjda to onda bilo ok..
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 11:31
onda se nadam da svi troje idete u City kad se zatvaraju prijave uopce? Mariusssss...........javi seeeeee
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 11:44
ohoho ideš ti opet, bravo..
mogla bi se i ja pridružit Beer


This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 12:29
Ma idem... netko mi je sinoc malo digao tlak, pa je inat proradio Evil Smile LOL   pa sam u 2 u jutro išla otvarati temu... LOL

Ajde s nama...jednom smo izdržale 60 dana, nije bilo strašno..možemo opet Thumbs Up  Party




Edited by Slavonka23 - 07 Veljaca 2013 at 12:29
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 12:33
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:


Ma idem... netko mi je sinoc malo digao tlak, pa je inat proradio 


to ti je ono što sam ti ja pricala- "jesi danas posebno ljuta na nekog ili ti je jednostavno dobro jutro da dižeš u cucnju 40 kg "
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 12:37
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:


Ma idem... netko mi je sinoc malo digao tlak, pa je inat proradio 


to ti je ono što sam ti ja pricala- "jesi danas posebno ljuta na nekog ili ti je jednostavno dobro jutro da dižeš u cucnju 40 kg "

da sam sinoc imala utege, digla bi i 80kg LOLLOL a još bolje bi mi došla vreca za boks... Embarrassed 
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 13:02
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Ma idem... netko mi je sinoc malo digao tlak, pa je inat proradio Evil Smile LOL   pa sam u 2 u jutro išla otvarati temu... LOL

Ajde s nama...jednom smo izdržale 60 dana, nije bilo strašno..možemo opet Thumbs Up  Party



bome i meni se jucer tlak digel malo na temu debljine/mršavost LOL

mogla bi se i ja inatit isto s tobomLOL


This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
alen999 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alen999 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 20:19
idemo opet u nove pobjede ;)
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2013 at 09:57
Sretno Slavonka part II!

Znaci, gledamo se s 65kg uskoro?

Edited by zika - 08 Veljaca 2013 at 09:57
LiveStrong
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 13:23
have fun :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 17>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.