New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - kika1111
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - kika1111

 Post Reply Post Reply Page  <1 20212223>
Author
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2013 at 13:10
Da, mrtvo radim heavy. 4 serije, 7-10 ponavljanja.Ja ne znam za dosta tih vjezbica koje si navela ni kako izgledaju ni kako se izvode. Morat cu to sve malo prouciti. A sta bi mi savjetovala koliko vjezbi da imam po treningu i po koliko serija?
Ja osjetim na hiperekstenziji gluteus zato sto se koncentriram na njega i stisnem ga.
Nisam se umastila previse, ali i krenula sam malo masnija u ovo tako da ne znam koliko tocno. Kad skuzim da malo teze zakopcavam hlace, odmah se uspanicim i onda moram reci sama sebi da to nije nista strasno. Jedne hlace su mi na granici da ih ne mogu zakopcati. Ali moram priznati da mi je lijepo ovako malo vise jesti, nekad nabacim i nekakav junk i uzivam. Kad se sjetim da cu jednom opet morat mrsavit muka mi je
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2013 at 13:36
7-10? To nije heavy Tongue


Google vježbice Wink Vidjet ceš, odlicne za taj dio i za malo promjene.


Koliko i što...to moraš sama istražiti. Tu bih se skoro složila sa headom, samo što nekima ipak treba malo više, pogotovo nama curama kojima nam je taj dio malo tvrdoglaviji. Ja se isto igram sa svim tim vježbicama kako sam ti navela mada sam zadnje vrijeme uglavnom vezana uz squat, varijante mrtvog, good morning i nešto malo iskoraka - hate them.  Sad sam opet uvela malo ekstenzije/fleksije ponekad, a i pocet cu polako vracat ove vježbice što sam ti rekla, vidim da mi nešto fali. Kako god - skužih da moram cešce pogadjat to dupe, na sve moguce nacine Smile


Ne treba ti puno vježbica, bitno je da ove koje radiš odradiš kvalitetno. Dovoljno da u svakom treningu imaš neku varijantu cucnja (pa i dvije - recimo odradiš obicni sa šipkom i sumo sa bucicama), iskoraka (pa ih mijenjaš na svakom treningu), mrtvog dizanja (ili good morninga) ...i par tih izolacija ako ti štimaju.

Sa ovim složenima odradiš sve u kompletu tako da ti je malo finiširanja potrebno, ne moraš drviti po svemu odjednom, pogotovo ako ove bitne odradiš dobro. Kažem ti - testiraj se. Odaberi recimo 10 vježbica za ta 2 treninga, sa razlicitim rasponima ponavljanja i par tjedana radi njih - ako vidiš da to nije to, da nešto fali, dodaj još nešto ili nešto promijeni....ja se stalno tu tražim Smile

Jesi zadovoljna s nogama?


Za ovaj zadnji dio si možemo dat ruku Handshake Ja sam isto krenula malo masnija, i umastila sam se malo još ali jbga, dosta UH-a bacam u sebe. Da mi se da bih smanjila, ili ubacila više aktivnosti, ali neda mi se,  u nekom drugom sam filmu trenutno, uglavnom se osjecam isto kao i ti Smile Ne zamaraj se, skinut ce se to sve, samo ti nabaci malo miški pa da vidiš veselja kad izadju na sunce za par mjeseci  Wink





"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2013 at 14:28
Ja zapravo ne znam sta to znaci heavy ali meni je tesko pa sam mislila to je to . Sta ne volis iskorak? Meni je ok.
Dobro, budem uvela neke druge oblike cucnja i mrtvog dizanja i malo cu promjena uvesti pa cemo vidjeti.
Nemam bas puno pomaka s nogama, samo su cvrsce ali nisu se u opsegu pomaknule. Nije mi to bas ni bitno previse.
Primjetila sam da su mi se razvila ledja i ramena, ali su prekriveni masnim tkivom pa ne dolaze do izrazaja.
Veselim se tome sto ce se vidjeti za par mjeseci. Malo me strah da ce mi otici misici kad krenem mrsaviti. Ma razmisljat cu o tome kad krenem s tim . Kad ti to planiras? Ja sam mislila u drugom mjesecu.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2013 at 14:41
Meni je teško na 3-5 Wink


Iskorak rijetko volim Big smile Nekad se ne mogu sastati s njim nikako pa prekinem i prebacim se na nešto drugo Smile Ja sam ti uglavnom squat & DL girl Smile


Ima lijeka za opseg, ako to želiš naravno Wink Meni se bome jesu....prešla sam 60 cm, a vidim da bi one još mogle, samo što ja ne bih Big smile


Super i ne brini, sve ce to doci na svoje - a miške neceš izgubiti ako ne opališ preveliki deficit,  pozabaviš se proteinima, dobro tajmiraš UH-e i ne dopustiš miškama da zijevaju Wink


Uh, tako nešto....2-3. mj....samo sve ovisi koliko se sad uopce odlucim još ici gore sa kilama jer trenutno stojim na 65 kg. A možda se i odlucim na neku brzinsku defku pa produžim gušte i skratim muke Cool







"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2013 at 14:52
Meni su noge na 58 i sto se mene tice ne bih ih previse povecavala. Pretpostavljam da ce mi se svejedno povecati htjela ja to ili ne ako nastavim ovako.
Ja sam odlucila da cu biti do drugog mjeseca na masi osim ako jednog dana ne poludim zbog toga sto sam toliko masna i krenem na defku ali valjda se nece dogoditi. I ako sve bude islo po planu na ljeto cu izgledati definitivno bolje nego ikad u zivotu . Ako mi motivacija ne padne
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2013 at 20:34
Sa progresijom i suficitom, a još i ako si genetski predispozirana - da, mogle bi Smile Ublaži to sa puno kretanja Big smile


Heheh ma drž tu motivaciju, nece bit tako teško Wink Samo neka te ne opterecuju tudja mišljenja - ti se ciljano debljaš, i još liftaš ka velika, šta te briga Big smile Guraj taj film i bit ceš prezadovoljna na ljeto.


Edited by Gym_girl - 17 Studeni 2013 at 20:35
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2013 at 21:16
Okruzena sam ljudima kojima vise smeta sto dobivam misice nego sto se debljam. Kazu mi da imam dosta misica, da mi ne treba vise. Ali ne muci to mene, svi imaju drugacije stavove i misljenje, ja prihvacam njihovo i oni prihvacaju moje
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2013 at 00:12
Ma pusti...samo pusti.....zato ce se trgat za tebe kad im bude nešto trebalo premjestit Big smile A onda im reci da se sami kilave kad su tako pametni.

Imam nultu toleranciju na nametanje drugome svojih stajališta i uvjerenja. 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 07:56
I ja takodjer. Hvala ti Gym girl
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 10:59
meni nožica na 52 al zato se struk ne da bemti sve
cookies are for pussies
Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 20:07
A koji ti je cilj trenutno?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 20:27
Originally posted by kika1111 kika1111 wrote:

A koji ti je cilj trenutno?


ma trenutno sam na defki ali me zivcira pomalo to sto noge opadaju, a struk koji imam za cilj smanjiti stoji i/ili se mice puzevim koracima prema dolje no, dobro, strpljen spasen
cookies are for pussies
Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 20:59
Ma doci ce to na svoje . A ja se debljam konstantno malo po malo i imam povremeno napadaje panike kad vidim se u ogledalu ili kad probam navuci neku odjecu na sebe. Ovo je prvi put da puno radim na sebi a izgledam sve gore. Mislim fakat vidim da mi jesu narasli misici ali su prekriveni masnim tkivom pa se ne vide. U tom aspektu sam trenutno ljubomorna na tebe jer ti radis na sebi i izgledas sve bolje a znam koliko je to dobar osjecaj. Poludjet cu
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 21:03
a tako je to na masi, probaj kardiom i skroz clean hranom rijesit preveliko zamascivanje i onda se bacis na defku i lijepo se izrezes i etoga al znam kako ti je- isto ko i meni samo obrnuto jedan dan mislim, super sam ja to izrezala, a sutra dan se osjecam ko buhtlica
cookies are for pussies
Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 21:14
Da, pogotovo taman kad se najedem, onda bolje da se ne gledam. Ali dobro, moram jos nesto vise od 2 mjeseca izdrzat. Imam osjecaj da cu jedva docekat tu defku pa budem mozda i bila sretnija u toj fazi
Mislim vjerojatno ne budem kad krenem bit gladna, ali eto, nista nije savrseno
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 21:18
ja sam skuzila da sam sretnija na defki nego na odrzavanju. Volim kontrolu , a na odrzavanju kao sve nest "kako cemo, lako cemo", a i postane mi dosadno sretno u dobivanju daljnih cm u guzi i u vezi ovog kad se najedes..ja se ne vazem ni nemjerim dok ne prode bar 5 dana od punjenja
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 20212223>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.