New Posts New Posts RSS Feed - Fit 2013 - GajbaPive
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fit 2013 - GajbaPive

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2013 at 04:25
od ponedjeljka sam izbacio svo slatko i junk, osim meda kojeg za dorucak stavljam sa zobenim i wheyom.
skuzio sam da sam j... ovisan, morao sam svaki dan barem malo, i onda nakon jedne kocke cokolade, moram zavrsiti cijeli red, ako uzmem dvije napolitanke, moram izravnati cijeli red,... :)
rekao sam DOSTA! drkam cijelo vrijeme po traci, radim polufizicki posao a kile stagniraju.
znam da psihicka ovisnos o slatkome traje cca tjedan dana i moram se kontrolirati maksimalno tih tjedan dana, a kasnije ce biti lakse...
sada malo malo pa se zaletim do elementa gdje drzimo ta sranja, al si dam imaginarni samar, pomislim: "svinjo" i odmah odustanem.
kad vidim slike od prije 2 godine zao mi je kaj do sada nisam bio karakter i stisnuo dva mjeseca da se dovedem u red, al eto, za razliku od svih drugih, ja znam da je to taj trenutak kada se lome koplja. ne zelim docekati isusove godine izgledajuci kao govno :)
ne kazem da cu u tih mjesec dana napraviti cudo (niti da ce ovaj proces trajati samo mjesec dana), al barem necu biti na ovoj kilazi
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2013 at 19:58
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2013 at 23:33
da ne kazete da se nisam doveo u red. od kad sam poceo, nisam u usta stavio nikakav slatkis, pekarski proizvod, grickalice ili junk food. ne mogu reci da mi hrana oskudjeva slatkoga jer za dorucak uz zobene i posni sir (ili mjericu wheya), stavim pol zlice meda, a u obrocima s posnim sirom uvijek ubacim pol mjerice wheya sto mi daje odredjeni fini okus slatkoga.
uglavnom, idem prema planu i trenutno sam -2 kg. cilj je jos -6, -7, vidjet cemo...
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2013 at 16:35
bravo
ajmo napred
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.