New Posts New Posts RSS Feed - Fit 2013 - GajbaPive
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fit 2013 - GajbaPive

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Fit 2013 - GajbaPive
    Posted: 06 Veljaca 2013 at 09:05
samo da spomenem da cu se i ja natjecati... ionako sam vec poceo s "defkom", al 1kg nije bitno...
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 19:29
evo da i ja kazem par rijeci...

nije mi bitno natjecanje protiv drugih. nije mi potrebna nagrada. moja pobjeda ce biti skinuti planiranih 7-8kg, da si ne unistavam hlace medju nogama kao sto sam radio prosle godine, pogotovo kada sam bio na cca 83kg. to ce mi ustedjeti toliko novaca kaj necu morati stalno kupovati nove hlace da ce biti ravno glavnoj nagradi. :)
stovise, imam jedne calvin klein traperice kupljene u melbourneu koje sam nosio u godinu dana svega 2-3 puta, upravo zbog straha da si ih ne unistim medju nogama... 
trenutno sam na 80,5kg, mada sam u ovom trenutku na 78,5, ali nakon viroze koja me prikovala za wc na dva dana... nadam se da je to sada iza mene i ne zelim si priustiti reprizu ovih dana, makar je lijepo vidjeti 78,5 na vagi :)
tocne podatke, zajedno sa slikama, stavit cu 15.2. jer mi se tako cini najpostenije...
inace, imam traku za trcanje, koja se zadnji puta kad sam bio na njoj pocela cudno glasati, veceras cu saznati da li je u kvaru ili je bio neki prolazni problem (u sto sumnjam).
inace mi je plan 4-5x tjedno traka 2h, 3-4 treninga utezima i 1-2x tjedno HIIT, a sto se tice prehrane, bit ce klasika - cikliranje UH, dorucak zobene, ostatak P+M, naravno, obrok prije treninga UH, kao i UH u PWM, dexa cca 30ak grama. izbacit cu slatko u potpunosti, nedjeljom punjenje UH, vjerojatno pire krumpirom jer mi riza izlazi na usi :)
od dodataka prehrani koristit cu multi vitamine i minerale, whey i dex. ako se kava, tj. kofein smatra dodatkom, mogu i njega dodati na popis.
eto, ovo je u kratko...

svima zelim sve najbolje, da izdrze do kraja, te da skinemo sto vise kila (vjerujem da su rijetki koji ce u transformaciji ici na gore)
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 13:31
jucer nisam stigao, pa evo slika i podataka

visina 168
tezina 79,3
trbuh 90,5
prsa 104
ruka 34

mjere i slike su uzete ujutro nakon budjenja








Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 13:53
Sretno Gajba... 
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 14:01
Sretno! Thumbs Up
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 14:04
Sretno!

Iako bi ja malo promijenila pristup, ako smijem komentirat... Wink ali ne bih se miješala ako imaš jasnu viziju Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 15:08

hvala!

uvijek sam otvoren za opcije i savjete.

Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 15:14
Sretno Gajba! p.s. planiraš brijanje na kraju natjecanja? Smile
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 15:21
to ce biti glavni dio transformacijr ;)
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 15:34
Smile  nadam se da ceš se odluciti za depilaciju voskom..kažu da ne boli jako! Ako bude prilike snimi pa podjeli sa svijetom!! LOL
Bit ce to super, želim ti srecu s natjecanjem!


Edited by rioso - 16 Veljaca 2013 at 15:35
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 15:39
been there, done that :)
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 22:20
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

been there, done that :)

sugar wax!! Wink


Edited by Slavonka23 - 16 Veljaca 2013 at 22:20
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 22:20
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

been there, done that :)

Mazohist?? Shocked
Svaka cast ! Vidio sam u Dirty jobs kako snimatelja tretiraju voskom, bilo je smiješno -svima osim njemu! LOL LOL  
Ali vizualno je sigurno 50% bolja forma kad makneš krzno.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2013 at 10:36
sada kada sam svima dao dva tjedna prednosti, nadam se da cu konacno uspjeti krenuti "kak spada". imao sam dosta posla zadnja dva tjedna, tako da sam vjezbanje i cardio ostavio sa strane (tj. zanemarivo sam im se posvecivao), al evo, jucer sam obavio prvi jutarnji LI cardio 45 minuta, navecer 2 sata, danas popodne trening ledja, pa cardio 2 sata, a sutra trening nogu s novom spravom za listove :D vjerojatno u ponedjeljak necu moci hodati, tj. hodat cu ko po jajima, al volim taj osjecaj :)


Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2013 at 10:16
da ne kazete da ne stavljam update...
skinuo sam 1 kg :D

doduse, vjerujem da je i vise, obzirom da sam 2 dana prije pocetka natjecanja imao crijevnu virozu koja me na 2 dana prikovala za wc, tako da je gubitak oko 3kg.

ovaj tjedan sam 2 puta bio na traci po 2 sata, te imao 2 treninga utezima, ledja i prsa, danas cu navecer traku, a sutra trening ruku i ramena.
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2013 at 12:45
Evo krajnje ti je vrijeme da sada nakon mjesec dana postaviš nove mjere i slike :)
Ajmo manje pive više svega ostalog :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.