New Posts New Posts RSS Feed - Fit 2013 - GajbaPive
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fit 2013 - GajbaPive

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Fit 2013 - GajbaPive
    Posted: 12 Svibanj 2013 at 16:35
bravo
ajmo napred
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2013 at 23:33
da ne kazete da se nisam doveo u red. od kad sam poceo, nisam u usta stavio nikakav slatkis, pekarski proizvod, grickalice ili junk food. ne mogu reci da mi hrana oskudjeva slatkoga jer za dorucak uz zobene i posni sir (ili mjericu wheya), stavim pol zlice meda, a u obrocima s posnim sirom uvijek ubacim pol mjerice wheya sto mi daje odredjeni fini okus slatkoga.
uglavnom, idem prema planu i trenutno sam -2 kg. cilj je jos -6, -7, vidjet cemo...
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2013 at 19:58
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2013 at 04:25
od ponedjeljka sam izbacio svo slatko i junk, osim meda kojeg za dorucak stavljam sa zobenim i wheyom.
skuzio sam da sam j... ovisan, morao sam svaki dan barem malo, i onda nakon jedne kocke cokolade, moram zavrsiti cijeli red, ako uzmem dvije napolitanke, moram izravnati cijeli red,... :)
rekao sam DOSTA! drkam cijelo vrijeme po traci, radim polufizicki posao a kile stagniraju.
znam da psihicka ovisnos o slatkome traje cca tjedan dana i moram se kontrolirati maksimalno tih tjedan dana, a kasnije ce biti lakse...
sada malo malo pa se zaletim do elementa gdje drzimo ta sranja, al si dam imaginarni samar, pomislim: "svinjo" i odmah odustanem.
kad vidim slike od prije 2 godine zao mi je kaj do sada nisam bio karakter i stisnuo dva mjeseca da se dovedem u red, al eto, za razliku od svih drugih, ja znam da je to taj trenutak kada se lome koplja. ne zelim docekati isusove godine izgledajuci kao govno :)
ne kazem da cu u tih mjesec dana napraviti cudo (niti da ce ovaj proces trajati samo mjesec dana), al barem necu biti na ovoj kilazi
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2013 at 12:45
Evo krajnje ti je vrijeme da sada nakon mjesec dana postaviš nove mjere i slike :)
Ajmo manje pive više svega ostalog :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2013 at 10:16
da ne kazete da ne stavljam update...
skinuo sam 1 kg :D

doduse, vjerujem da je i vise, obzirom da sam 2 dana prije pocetka natjecanja imao crijevnu virozu koja me na 2 dana prikovala za wc, tako da je gubitak oko 3kg.

ovaj tjedan sam 2 puta bio na traci po 2 sata, te imao 2 treninga utezima, ledja i prsa, danas cu navecer traku, a sutra trening ruku i ramena.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2013 at 10:36
sada kada sam svima dao dva tjedna prednosti, nadam se da cu konacno uspjeti krenuti "kak spada". imao sam dosta posla zadnja dva tjedna, tako da sam vjezbanje i cardio ostavio sa strane (tj. zanemarivo sam im se posvecivao), al evo, jucer sam obavio prvi jutarnji LI cardio 45 minuta, navecer 2 sata, danas popodne trening ledja, pa cardio 2 sata, a sutra trening nogu s novom spravom za listove :D vjerojatno u ponedjeljak necu moci hodati, tj. hodat cu ko po jajima, al volim taj osjecaj :)


Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 22:20
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

been there, done that :)

Mazohist?? Shocked
Svaka cast ! Vidio sam u Dirty jobs kako snimatelja tretiraju voskom, bilo je smiješno -svima osim njemu! LOL LOL  
Ali vizualno je sigurno 50% bolja forma kad makneš krzno.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 22:20
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

been there, done that :)

sugar wax!! Wink


Edited by Slavonka23 - 16 Veljaca 2013 at 22:20
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 15:39
been there, done that :)
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 15:34
Smile  nadam se da ceš se odluciti za depilaciju voskom..kažu da ne boli jako! Ako bude prilike snimi pa podjeli sa svijetom!! LOL
Bit ce to super, želim ti srecu s natjecanjem!


Edited by rioso - 16 Veljaca 2013 at 15:35
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 15:21
to ce biti glavni dio transformacijr ;)
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 15:14
Sretno Gajba! p.s. planiraš brijanje na kraju natjecanja? Smile
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 15:08

hvala!

uvijek sam otvoren za opcije i savjete.

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 14:04
Sretno!

Iako bi ja malo promijenila pristup, ako smijem komentirat... Wink ali ne bih se miješala ako imaš jasnu viziju Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 14:01
Sretno! Thumbs Up
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.