New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 rioso
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 rioso

 Post Reply Post Reply Page  <1 678910 12>
Author
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 23:54

Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

ako do 20h uspijem izdržati da ne zeznem dan...onda ni necu zeznuti.. Big smile Na svu srecu nemam problema sa jedenjem u neko doba noci.. ili još gore, budjenjem da bi jela LOL

Mene ubijaju vikendi kad sam doma i stalno nešto grickam. Preko tjedna kad radim sam puno organiziranija i nema puno vremena razmišljati o hrani.

I ja sam prošli tjedan imala problema s nespavanjem, i budila se u noci i grickala bademe....ajde srecom nisam junkala....


evo mašina mi oprala idem robu stavit u sušilicu i lec....ubuduce, mislim da nam je pametnije preseliti se na Chat a ne ovdje risou zatrpavat temu Big smile

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 23:55
Eeeee...mene ubijaju pekarski proizvodi i opcenito slane stvari!! Ne sjecam se kad sam zadnji put sama sebi kupila cokoladu u trgovini... stvarno se ne sjecam... ali zato bi cijelu pekaru kupila LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 23:58
Originally posted by rioso rioso wrote:

Originally posted by bebolina bebolina wrote:

 LOLMeni bi to samo otvorilo apetit...ja ili jedem ili ne jedem Cool

Nekako se uspjevam oduprijeti slasticama...hm, možda zato što ih ne kupujem LOL ali uvijek ima djecjih grickalica, i onda kao samo cu par, i pojedem cijelu vrecicu Confused  


je ,da ...par.. Tako ja kupim kikiriki maslac pa cu ga imati par dana...je ,da - ode odmah! Big smile
Ugl ne kupujem i ne otvaram ako ne mislim sve srediti.
Najveci problem su mi junkovi tipa pekarski proizvodi, ponekad slatko -cokolada,a katkad mi je baš do masnoga. Ukratko,sva hrana mi je problem! Smile


Ajde tebi ode kikiruki maslac odmah...a ja sam mazala onu srednu staklenku nutele u tjedan dana...to je bilo ovu jesen...dorucak 2 peciva i nutela, popodnevni obrok 2 peciva i nutela i tako svaki dan....kad ne bih imala nutele onda maslac i pekmez...užasno puno kruha sam jela. Srecom nisam podložna debljanju. koliko sam jela još sam bila i mršava.... ali su se masne naslage stvarale.

Ja isto obožavam pekarske proizvode, grizkalice, kekse, kolace, pizze....ma sve nazdravo LOL


Laku noc ljudi, stvarno idem sad Big smile

Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 00:08
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

 ja sam mazala onu srednu staklenku nutele u tjedan dana.

Ja isto obožavam pekarske proizvode, grizkalice, kekse, kolace, pizze....ma sve nazdravo LOL


Laku noc ljudi, stvarno idem sad Big smile


Staklenka nutele u 7 dana..ti to trošiš kao da je homeopatski proizvod! LOL Gasa, bebo, gasa! Smile 

Ugl , ako svo troje uložimo ponešto, otvaramo pekaru! Clap
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 00:10
Ta pekara bi propala i prije nego bi ju službeno otvorili LOL LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 08:44
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

a ja sam mazala onu srednu staklenku nutele u tjedan dana...to je bilo ovu jesen...dorucak 2 peciva i nutela, popodnevni obrok 2 peciva i nutela i tako svaki dan....kad ne bih imala nutele onda maslac i pekmez...užasno puno kruha sam jela. Srecom nisam podložna debljanju. koliko sam jela još sam bila i mršava.... ali su se masne naslage stvarale.


Eto, i još nek mi neko kaže da je kalorija kalorija, ma što god jeli Wink

Nitko se nece toliko udebljat s takvom hranom, što se kila tice, ako je kalorijski unos u ravnoteži, možeš cak i past na vagi. Ali hormoni rade svoje, mada se kazaljka ne mice, pogotovo ako nema dovoljno proteina.

Isto vrijedi za mršavljenje - nije bitno koliko gubiš, nego što gubiš Smile


Rioso, profi je ovo, super, bravo Wink Samo zašto nije ista back poza na pocetku i na kraju? Znam ja da je ovako veci wow efekt ali ono...razlika noc dan Tongue

I bome..lijevo rame je fino iskocilo...to su neke, izmedju ostalog, dobre taktike bile zadnji tjedan Big smile
Jesi bio na nekoj masici prvi mjesec pa se rezao malo na kraju ili? Ako se smije znat :)




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 09:05
Hvala ti Gymka!

Ramena i prsa slicno iskacu svaki dan i to daleko vaskularnije ali to se ovdje ne vidi, ovo sve je ?na hladno? bez imalo pumpanja i tek sam dan nakon bio full pun. Greške..
Upravo tako, prvo maalo mase ,a onda rezanje. Thumbs Up Sve znaš!
Znam na što misliš vezano uz zadnji tjedan..bio sam pokušao! No ,tocno na pola kada je forma bila daleko bolja nego na slici ,sam napravio apsolutnu grešku i...zamalo upropastio baš sav trud ali ok, makar otprilike znam na cemu sam i što je ok,a što treba dodatno forsati.

Hvala!
p.s. Nigdje nisam vidio tvoje slike na forumu, nisam dobro gledao ili ih niti nema? Smile
Ti i Zika ste odlicno skrivene,pa do kad ce to tako?? Big smile

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 09:08
Ajme jeste se se raspricali u ovoj temi :D 

Nego samo da odgovorim babi oko ovih nogmetaških nogu.... moje noge su oduvijek jake...ali su prije bile  najviše salastee od svega... znaci nekako tu najviše ala skupim.... bokovi i noe.... i od tud zadnje mast ie.... takodjer radim puno cucnjeva sa ooptereccenjem...s tim da radim puno vece težine od 20kg.... i sve u svemu ipak ima napredka i izgleda bolje..a nekako mii se cini da ce za taj dio najbolje raditi puno kardia...koji tek pocinjem uvoditi..... od sljedeceg tjedna Big smile

P.S. Ja bi sladoled... to je jedino  što me baš vuce.....LOL
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 09:14
Svi bi sladoled!
Gledam malo po tim našim trgovinama i nigdje se ne daju naci (ja nisam uspio) nekakvi proizvodi tipa keksi ,sladoledi itd koji bi bi imali najmanji moguci sadržaj šecera. Nadam se da vani ima daleko više toga. Imamo jedino colu zero.. i to je nešto! Smile

@Dalila, kako to da do sada nisi radila cardio? (Pariz se ne racuna!!) Smile
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 09:24
MIslim da je onj sladoet TWICE od leda najprihvatljiviji....

Planirala sam, ali sam se oonda stopirala, da ne kenem odjednom sa svim i onda izgorim... rastrgam se onda, izmedju treninga na poslu, treninga za sebe i još kardio... sadd sam si rekla... ništa..polako.... imaš vremena do 7mj, ne možeš sve odjednom, cak sam i na visoko kcal....što je sve za mene ogroman uspjeh....
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 09:33
hehehe sve mi je jasno oko tog fulavanja tajminga i svega, ajme što to zna isfrustrirat Smile Sjecam se jednog našeg natjecatelja koji je i mjesec dana prije izgledao daleko bolje nego na bini...a ono, koga briga kako si izgledao koji dan prije il kasnije :)

Za te probe pred neko slikanje i natjecanje ti je dobra anabolic diet, svaki vikend se puniš i nakon tura i tura vec skužiš kolko dana nakon ti je forma najbolja i što i koliko ti najbolje odgovara od hrane ;)

Aaaaa slike? Pa ima nekih mojih, samo su skrivene u moru onih 3545925940 strana slika forumaša :)) Ima ih par i na blogu, s tim da je to staro.... ma lijena sam ti ja, ne da me je sram il nešto. Iako, da, nisam baš ni sklona tom stavljanju slika na net, trebaš moj fejs vidjet kojeg btw. nikad ni ne koristim :)

Sad sam u fazi izrade neke web stranice pa cu se tu potrudit malo više slika stavit, al se prvo moram potrudit naslikat, stvarno mi se neda i to mi je greška, znam :)

Inace, ista stvar sa nogama i kod mene - nekad imam osjecaj da imam lance privezane za njih koliko su mi teške. I mrzila sam ih dugo radi toga....uvijek vece od gornjeg dijela. Ali onda sam rekla - hell, šta fali jakim nogama? Bar mi cucanj ide :)) Kardio mi je nekad bio idealno rješenje za njihovo stanjivanje, ali sam bome i u gornjem dijelu propala....sad sam se pomirila s njima i trenutno se ne opterecujem.....samo mi je bitno da ih jacam.






"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 09:39
twice definitivno ;)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 09:49
Ja prvi priznajem da bih poludio od frke , bol i ostale stvari da ni ne spominjem. Ugl,žene svaka vam cast!
pa ti si se (vi? ) onda fino formirala nakon mršavljenja!? Možemo ocekivati kakve slike?


pozz,rioso,si mislio na mene? malo se pogubih u ovim postovima!
ak jesi, može "ti", i to vrijedi za sve ostale.
fotke,moram žicati decke,da me slikaju,i onda svaki put umiru od smijeha! ali,budem.

Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 10:45
Originally posted by dalila dalila wrote:

MIslim da je onj sladoet TWICE od leda najprihvatljiviji....

Pogledat cu po netu ako ima kakvih recepata za sladoled pa postam. Inace,neki recepti s maxximuma su mi odavno super. Npr bjelancevinasti kruh, skutina pita itd.

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

hehehe sve mi je jasno oko tog fulavanja tajminga i svega, ajme što to zna isfrustrirat Smile Sjecam se jednog našeg natjecatelja koji je i mjesec dana prije izgledao daleko bolje nego na bini...a ono, koga briga kako si izgledao koji dan prije il kasnije :)

Za te probe pred neko slikanje i natjecanje ti je dobra anabolic diet, svaki vikend se puniš i nakon tura i tura vec skužiš kolko dana nakon ti je forma najbolja i što i koliko ti najbolje odgovara od hrane ;)

Aaaaa slike? Pa ima nekih mojih, samo su skrivene u moru onih 3545925940 strana slika forumaša :)) Ima ih par i na blogu, s tim da je to staro.... ma lijena sam ti ja, ne da me je sram il nešto. Iako, da, nisam baš ni sklona tom stavljanju slika na net, trebaš moj fejs vidjet kojeg btw. nikad ni ne koristim :)

Sad sam u fazi izrade neke web stranice pa cu se tu potrudit malo više slika stavit, al se prvo moram potrudit naslikat, stvarno mi se neda i to mi je greška, znam :)

Inace, ista stvar sa nogama i kod mene - nekad imam osjecaj da imam lance privezane za njih koliko su mi teške. I mrzila sam ih dugo radi toga....uvijek vece od gornjeg dijela. Ali onda sam rekla - hell, šta fali jakim nogama? Bar mi cucanj ide :)) Kardio mi je nekad bio idealno rješenje za njihovo stanjivanje, ali sam bome i u gornjem dijelu propala....sad sam se pomirila s njima i trenutno se ne opterecujem.....samo mi je bitno da ih jacam.



Blog? gdje je blog? Link na Sunce! Smile 


Eeee,da..fulana forma..loše iskustvo!

Upravo to, nitko Usaina Bolta ne pita kako je trcao dan prije ili kako ce dan nakon utrke hodati... Iako, cilj bi mi bio imati konstantnu formu s vrlo niskim bf ,a nekakvih cca 80 i kojom kg na ovih 174cm. Mislim da se taj film zove ?Moje želje, moji snovi?! LOL
Tek dan nakon fotkanja sam osjetio da sam pun, pun. Ona super zategnutost u zadnjem ramenu, pa neki generalni feeling daleko jace tvrdoce...trening da ni ne spominjem, osjecaš se kao supermen.
Hvala na savjetu za dijetu! Malo sam eksperimentirao sa njom prije koju godinu, mislim da sam i knjigu procitao. Možda imam negdje skriptu koju sam si napravio tad.





Originally posted by baba44 baba44 wrote:



pozz,rioso,si mislio na mene? malo se pogubih u ovim postovima!
ak jesi, može "ti", i to vrijedi za sve ostale.
fotke,moram žicati decke,da me slikaju,i onda svaki put umiru od smijeha! ali,budem.



Da, jesam ,na tebe! Smile
Ako ne budu htjeli slikati, nema rucka! Wink
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 11:01
e,dobro,moram se prvo depilirati da nebi pomislili da sam transeksualac!


ajmeeeeee,danas me ide,pišem ovo i umirem od smijeha

vjerojatno uletavam u maniju,pa mi bude sve komicno!

Back to Top
Marius View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marius Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 13:59
Rioso,

zamolio bih te da se slikaš još jednom na istom mjestu gdje si se slikao i za pocetak natjecanja.

Bez micanja pozadine. Lice naravno možeš "prikriti".

Hvala ti.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 678910 12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.