New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 rioso
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 rioso

 Post Reply Post Reply Page  <1 9101112>
Author
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2013 at 13:10

Pa jelda, cak sam i pretjerala LOL

 A ti imaš koje ovlasti kao moderator??


Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2013 at 13:22


Ovlasti u smislu da mogu drugima brisat i uredjivat postove (rioso, nisam ja izbrisala, kunem se Big smile), zakljucavat teme...tako to, kao ono, cuvar reda i mira, dežurni murjak LOL Ali sve ostalo ide od strane Zokija, admina i tako to...ne znam ni ja tocno :)

Nekad me se pita i za neka mišljenja, mogu neku ideju bacit...ali ne utjecem na odluke. Tako je bilo više prije, sad zadnje vrijeme nije ni mene bilo tu koliko me prošlih godina bilo pa ni nema toliko te komunikacije, zapravo nema je uopce. Na pocetku je i Zoki cešce bio tu, a i kažem, bilo nas je troje moderatora pa je sve bilo nekako drukcije.  Sad nema šanse sve stic i pokrit......jednostavno nas kronicno fali.


Edited by Gym_girl - 24 Travanj 2013 at 13:24
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2013 at 13:38

Šteta....a i vidim da dosta ljudi koji su ovdje bili prošle godine sad ih nema...

Sve to ima svoje razloge 

Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2013 at 13:44
meni izgleda kao da rioso koristi hrpu suplementacije, a moguce i clen/ECA stackove ili nešto slicno, malo manje legalno :D. Jer ove transformacije su jednostavno huge, i lurkanjem po raznim forumima rijetko kada vidim ovako nešto.

Svaka cast svejedno 
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2013 at 14:01
Ima bebolina, ima....ima puno prostora za poboljšanja.

jeulz....naravno, nitko odavdje ne može ništa tvrdit sa sigurnošcu za nikog ali...jedno veeeliko ALI....nemoj odmah sumnjat da se ovako nešto može bez svega toga ostvarit (pa i da se s tim, što onda?). Ja sam inace jako alergicna na takve stvari jer istu stvar svakodnevno doživljavam sa svojim deckom i sa sranjima koji neki prosipaju kad ga vide - jer da, on takvu masu nije mogao nabit natural. Znaš šta meni to govori o tim ljudima? Da nemaju pojma. Ne samo po tome što vidim kako treniraju i kako izgledaju, vec i po tome što da imaju imalo znanja o tijelu, prehrani i treningu nebi kenjkali toliko. Ja, kao prvi svjedok da se tako nešto može natural, uz odlicnu genetiku, ciljani kcal unos i dobar trening - da mi oprostiš pizdim na to više od iceg.

Znam da je danas svašta moguce, da masa ljudi laže i skriva....ali brate mili, ne moramo se odmah hvatat za te stvari ako sami nismo naucili kako iskoristit svoje karte i potrudili se za to. Zato dobro promisli prije nego kreneš odmah na te "optužbe" Wink

Eto, morala sam komentirat jer sam osobno iziritirana time i skacem na svakog ko tako nešto kaže ili napiše, bilo tocno ili ne Tongue


Edited by Gym_girl - 24 Travanj 2013 at 14:03
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2013 at 17:38
gym slažem se sa tobom, al da te nešto pitam, jel postoji koji post da ti napišeš a da ga 3 sekunde nakon toga ne editiraš dodatno? :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2013 at 19:47
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Ima bebolina, ima....ima puno prostora za poboljšanja.

Ja sam inace jako alergicna na takve stvari jer istu stvar svakodnevno doživljavam sa svojim deckom i sa sranjima koji neki prosipaju kad ga vide - jer da, on takvu masu nije mogao nabit natural. Znaš šta meni to govori o tim ljudima? Da nemaju pojma. Ne samo po tome što vidim kako treniraju i kako izgledaju, vec i po tome što da imaju imalo znanja o tijelu, prehrani i treningu nebi kenjkali toliko. Ja, kao prvi svjedok da se tako nešto može natural, uz odlicnu genetiku, ciljani kcal unos i dobar trening - da mi oprostiš pizdim na to više od iceg.


Zašto se uopce obazirati na takve komentare?? Kad malo cackam po youtubu i fejsu, di god je neka slika nabildanog ili fit covjeka odma svi govore " ROIDS ROIDS" ... A znate vec kakvi su to debili bez mozga koji nemaju pojma ni o cemu nego samo seru po svima..
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2013 at 20:06
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

bebolina, uz mene je samo Zoki moderator, i ja se ne bih kunula ni u tih 15 min tjedno Big smile

Gymka Evil Smile

Zoki je svaki dan na forumu, samo ne piše svaki dan, ali citam aktivno i s pažnjom.
Gymka, ti si naša Božica fitness portala, ti si zaista naš glavni andjeo koji sve pocetnike savjetuje, ima energije za sve i na tome ti zavidim.

Ekipa, ovo je tema za neki drugi podforum. Necemo ici tu u offtopic.

Rioso se naljutio, mnogi su komentirali da slike ne izgledaju vjerodostojno i to je bio problem. Cim se zatražilo par minuta dodatno da se jednostavno svi uvjerimo u izvrstan rezultat, nastala je panika.

Jedino se nadam da Rioso nije radio transformaciju zbog natjecanja, vec prvenstveno radi SEBE. Natjecanje mu je trebala biti samo dodatni motiv da napravi ono što je naumio i prije.

Takodjer se nadam da Rioso nece napustiti forum, samo natjecanje ne bi smjelo ga toliko izbaciti iz takta i njegovog cilja - da ustraje i da održava sada ovu super formu i pomaže drugima. Nekako mi je to premali faktor, no naravno on odlucuje. 

Meni je drago da je sudjelovao u natjecanju i što je pokazao ostalima svoju veliku transformaciju i što se može uciniti s tijelom u odredjenom vremenskom periodu.

Zamolio bih sve da nejdemo više u offtopic.




Edited by Zoki - 24 Travanj 2013 at 20:07
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 03:35
@gym - ipak nemoj me bacati u koš s laicima, sam sam odradio 2 transformacije od preko 20 kg izgubljenih, a i nagledao se još tone. Postoji velika mogucnost da nije natural, ali svakako je moguce i natural, samo rijetki su ti koji naprave tako nešto u 365 dana, ne ovisno o trudu, jednostavno majka priroda cesto ne dopušta.

Ako je natural, svaka cast još jednom, ako ne...well, malo manje svaka cast LOLLOL


Edited by jeulz - 25 Travanj 2013 at 03:36
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 08:26

Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

gym slažem se sa tobom, al da te nešto pitam, jel postoji koji post da ti napišeš a da ga 3 sekunde nakon toga ne editiraš dodatno? :D


Ja ispravljam svoje greške, ti? Tongue Napišem pa se sjetim još neceg, a ne volim ostat nedorecena...kao i što ne volim gramaticke greške Wink


Originally posted by jeulz jeulz wrote:

@gym - ipak nemoj me bacati u koš s laicima, sam sam odradio 2 transformacije od preko 20 kg izgubljenih, a i nagledao se još tone. Postoji velika mogucnost da nije natural, ali svakako je moguce i natural, samo rijetki su ti koji naprave tako nešto u 365 dana, ne ovisno o trudu, jednostavno majka priroda cesto ne dopušta.

Ako je natural, svaka cast još jednom, ako ne...well, malo manje svaka cast LOLLOL



Ne bacam ja tebe u nikakav koš i ne govorim da si laik, svaka cast na tome što si napravio - samo kažem s cime se precesto susrecem i zbog cega se treba bit oprezan kod takvih prozivanja. Da si ti svakodnevno suocen s time, a znaš da to nije istina, i ti biš svako malo puknuo na nekoga Big smile Uvijek postoje obje mogucnosti, kod svakog, samo ce se covjek uvijek prvo uhvatit ovog prvog, cesto cak nece ni uzet u obzir ovo drugo - i to me ljuti, i opet ponavljam, govori o znanju i iskustvu onog koji komentira. Moj post se najviše odnosi na takve. Ti si bar uzeo u obzir da je natural i to je velika razlika.

Znam da su ljudi brzo zapaljivi i cim baciš bubu u uho, odmah se love i oni pomisle isto, pa time umanje nekome trud i sve, a možda covjek nije koristio ništa osim wheya ako i to...pa i da je, opet je morao uložit jako puno toga da bi došao do ovoga.

Meni je samo žao da smo ostali zakinuti od strane riosa za cijelu pricu oko njegove transformacije jer je to ono što sigurno mnoge zanima i mnoge bi potaknulo na isto.


@Zoki, necu u off, previše Big smileali kada vecina misli isto onda se ipak treba malo zapitati zašto je to tako....cisto radi nekog napretka cijele ove naše zajednice - nije bitno što i kako je bilo ako se iz toga nešto nauci i ispravi greška. Samo to - ako stalno šutimo i stavljamo stvari pod tepih teško da ce biti bolje. NHF - shvati ove "kritike" cisto kao neki poticaj, pa ce nam svima bit bolje Wink

Eto, to je to od mene na tu temu, da ne bude da nastavljam - znaš da ne volim stvari ostavit nedorecenima Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 10:28
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Ja ispravljam svoje greške, ti? Tongue Napišem pa se sjetim još neceg, a ne volim ostat nedorecena...kao i što ne volim gramaticke greške Wink


Pa iskreno ja sam inace perfekcionist pa onda prije nego pošaljem procitam još jednom što sam napisao i samo nadodam da ne moram editirat. Pogotovo od sada kada ne mogu editirati više bilo koji svoj post :)
A ove sitne typo-like gramaticke greške zbog brzog tipkanja me uopce ne tangiraju više :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 10:35
Smile

A pišeš sa posla ili od kuce? :)

Ja cesto zbrzam i šaljem odmah, prije nego me negdje pošalju ili prekinu...ili da netko ne dodje da ne virka što radim...ili da mi se komp ne zaledi jer i to zna bit ovdje ;) Pa se naknadno sjetim onog što sam u žurbi zaboravila........a i opcenito, i bez toga mi je zbrka misli u glavi pa zaboravim taj tren, mogu i 100 puta procitat i to i radim, obavezno procitam prije, i bez obzira na to opet mi za 10 min nešto padne na pamet :)

eto radi cega svega se covjek mora opravdavat LOL Tongue


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 11:06
Di god da pišem, bilo bi najbolje da s posla pišem al kako posao nemam onda pišem od doma kao i uvijek :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 12:45
Ok, sad bi mogao Rioso nešto napisati u svojoj temi... Big smile
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 12:51
Hehe istina, cekamo ga...mada mi se nekako cini....da ce ostat pri svome...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 13:11
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Hehe istina, cekamo ga...mada mi se nekako cini....da ce ostat pri svome...
Možda se pojavi na sljedecem  FIT natjecanju... moramo ga sad malo zezati.. Big smile
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 9101112>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.