New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 rioso
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 rioso

 Post Reply Post Reply Page  <1 7891011 12>
Author
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 14:20
Originally posted by Marius Marius wrote:

Rioso,

zamolio bih te da se slikaš još jednom na istom mjestu gdje si se slikao i za pocetak natjecanja.

Bez micanja pozadine. Lice naravno možeš "prikriti".

Hvala ti.

Na istom mjestu se ne mogu slikati jer je prijatelj kod kojeg sam se slikao u Italiji pa sam se morao slikati sam dok su lat i front slikane u studiju cije osvjetljenje je bilo prejako i pojelo je sve što se pojesti dalo pa sam morao koristiti mobitel kao i na svim prijašnjim fotkama.
Ja sam svoju formu tempirao za slikanje na odredjeni dan kao što se forma tempira za natjecanje što ovo i jest, ne ocekuješ valjda da natjecatelji 5 dana po takmicenju izgledaju jednako kao i na taj dan???

p.s. u pravilniku NIGDJE ne piše da se mora slikati na istom mjestu niti je išta specificirano,a ovime ti od mene tražiš da ja u danu ponovim cijeli ciklus nekakvih priprema u 2 sata i dovucem covjeka sa 750 km udaljenosti  da mi otvori prostor nebi li me slikao??

Koliko sam primjetio , niti ostali nemaju baš iste poze i iste prostore? Postoji nekakav odredjeni razlog zašto se mene želi diskriminirati, diskvalificirati itd?

Možeš dobiti jedino fotku bez uklonjene pozadine i bez lica.
Ako tražiš išta više, onda neka se svi ponovno slikaju  i neka se ponovi cijelo natjecanje...
Da ste se na pocetku potrudili definirati stvari kako treba, sada do ovoga nebi došlo. Gospodo, moslim da sada necete moci raditi ono što je trebalo tada!

Mislim...ne mogu vjerovati nakon svega na pocetku što je bilo još i ovo sada na kraju, ima li tu ikog ozbiljnog???

P.S. Marius ,ja bih te zamolio da se konacno sabereš jer si od pocetka najneozbiljniji dio organizacije i sve što si trebao odraditi si zakasnio ili kiksao. Znam da si bio u bolnici ali sada se neke stvari nece tolerirati. Dodji k sebi, molim te!

P.P.S. Iz principa asolutno nikakvo ponovno slikanje ne dolazi u obzir, samo zato što se od pocetka ponašate kako se ponašate. NO PASARAN!
Sve što možete dobiti je front  fotka bez uklonjene pozadine.
LJubomora je plijesan duše...


Edited by rioso - 22 Travanj 2013 at 14:26
Back to Top
Marius View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marius Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 15:04
Rioso,

bespotrebno se uzrujavaš, ovo je forum i natjecanje je slobodno tipa.
Vidim da si fotografiju stavio 19.4. i sigurno nisi pao toliko u formi preko vikenda da nisi konkurentan.

Zamolio bih te da ukoliko želiš sudjelovati u finalu, da se uslikaš još jednom sa natpisom Fitness.com.hr (Fit u 60 dana)na lokaciji koju izabereš.

P.S. - Kika koja je takodjer imala zavidan rezultat, bez puno buke je pristala staviti ponovno fotografiju.

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 15:11
Marius, mislim da ti ovo definitivno nije u redu... 

Ne misliš li da su si svi dali neki odušak tijekom vikenda, nakon natjecanja? Jer su znali da su odradili dobar posao u 60 dana..i zaslužuju nakon fotkanja taj odmor i uživanje?! 

I sada ti od njih tražiš ponovno fotkanje.. to se trebalo onda u petak tražiti, a ne 3 dana poslije... 
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Marius View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marius Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 15:21
Slavonka,

ne tražimo to od svih forumaša.

Ukoliko govorimo o napretku kakav je Rioso pokazao, onda nije moguce narušiti formu preko vikenda toliko da nije konkurentan. Razlika izmedju inicijalnih fotki (pocetak natjecanja) i kraja nemože se narušiti jednim vikendom.

Rioso i Kika zbog svog rezultata su zamoljeni da ponove još jednom fotku, a Kika je normalno reagirala, i najnormalnije pristala.

P.S. - uzmite u obzir da se nalazimo na internetu i da je ovdje svašta moguce.
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 15:22
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Marius, mislim da ti ovo definitivno nije u redu... 

Ne misliš li da su si svi dali neki odušak tijekom vikenda, nakon natjecanja? Jer su znali da su odradili dobar posao u 60 dana..i zaslužuju nakon fotkanja taj odmor i uživanje?! 

I sada ti od njih tražiš ponovno fotkanje.. to se trebalo onda u petak tražiti, a ne 3 dana poslije... 


Hvala ti Slavonka jer si još jedan glas razuma!

Mario , ne vidiš ništa jer su moje front fotke napravljene 17.04 2013 u 18 : 36.
Postoji negdje u Pravilniku dan na koji se MORALO slikati??  
Da nespominjem što se jelo i pojelo odmah nakon te ovih dana.
Dali si se ikada punio uh nakon npr keta? si vidio kako izgledaš kada povuceš sol i vodu? Nisi, dajesi nebi pisao gluposti.

Nema teorije da radi tvog propusta ja od sebe radim marionetu. Imao si petak, gdje si bio?
Odradiš li ti ikada išta kako treba?
Mene drugi ne zanimaju, moji su stavovi jasno definirani.
Makni me iz natjecanja, imaš tužbu.
Završio sam konverzaciju sa tobom. Živio!

p.s. buduci da si ocito neupucen u ovaj sport, procitaj postove u temi nekorektnost organizacije natjecanja.
https://www.fitness.com.hr/forum/nekorektnost-organizacije-natjecanja_topic7385_post124524.html#124524


Edited by rioso - 22 Travanj 2013 at 15:26
Back to Top
Blissomnia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blissomnia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 15:27
Zanima me je li se ranije dogodio ovakav slucaj? (nova sam ovdje, vidim da je neka frka pa mi nish nije jasno). Takodjer, je li uobicajeno ponovno tražiti ekipu da se slika, iako to u pravilniku nije naznaceno? Jer, ako je rijec o napretku ovo dvoje (znaci, napredak je evidentan i rasturili su, pogotovo Rioso), ne razumijem cemu novo fotkanje? I zahtjev za istim danas, 4 dana (ili koliko vec) nakon što su uploadane. 
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 15:28
Originally posted by Blissomnia Blissomnia wrote:

Zanima me je li se ranije dogodio ovakav slucaj? (nova sam ovdje, vidim da je neka frka pa mi nish nije jasno). Takodjer, je li uobicajeno ponovno tražiti ekipu da se slika, iako to u pravilniku nije naznaceno? Jer, ako je rijec o napretku ovo dvoje (znaci, napredak je evidentan i rasturili su, pogotovo Rioso), ne razumijem cemu novo fotkanje? I zahtjev za istim danas, 4 dana (ili koliko vec) nakon što su uploadane. 

Niti prošlo natjecanje, u kojem sam sudjelovala, nije odradjeno kako treba...ali se nije tražilo ponovno fotkanje, a podsjetimo se svi kakve je fotke Lily imala... Wink 

Tako da ne kužim, što se sada izvodi...Confused


Edited by Slavonka23 - 22 Travanj 2013 at 15:29
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 16:21
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Originally posted by Blissomnia Blissomnia wrote:

Zanima me je li se ranije dogodio ovakav slucaj? (nova sam ovdje, vidim da je neka frka pa mi nish nije jasno). Takodjer, je li uobicajeno ponovno tražiti ekipu da se slika, iako to u pravilniku nije naznaceno? Jer, ako je rijec o napretku ovo dvoje (znaci, napredak je evidentan i rasturili su, pogotovo Rioso), ne razumijem cemu novo fotkanje? I zahtjev za istim danas, 4 dana (ili koliko vec) nakon što su uploadane. 

Niti prošlo natjecanje, u kojem sam sudjelovala, nije odradjeno kako treba...ali se nije tražilo ponovno fotkanje, a podsjetimo se svi kakve je fotke Lily imala... Wink 

Tako da ne kužim, što se sada izvodi...Confused


Nikome ništa nije jasno, tako  ocito pojedinima nije jasno da ne nastupaju kao pojedinac nego kao pravna osoba tj d.o.o. kao kakva je SENSUS GRUPA d.o.o. upisane u registar Trgovackog suda u Zagrebu pod brojem 080722472, OIB: 12426897618 te je kao takva i pokrenula  svojevrsno športsko natjecanje koje je ocito u formi turnira jer se probiru finalisti. 
Možda ne shvacaju da su samim organiziranjem daleko odgovorniji no što misle da jesu no to ce biti problem Sensus grupe d.o.o.

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 16:36
Rioso,

ajmo za pocetak bez prijetnji jer time neceš ništa postici.

Pricekati cemo Zokija da se javi jer javiti ce se do kraja dana...
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 17:03
Prijetnje? Smile
Ja se ne prijetim, iznosim cinjenice koje svima trebaju biti jasne.

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 21:02
Mir ekipa, problem oko fotografija se pojavio pošto ne postoji neka povezanost kod tvojih fotografija i samo smo htjeli biti 100% sigurni da nisu negdje preuzete s interneta vec da dokažemo vjerodostojnost.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 21:14
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Mir ekipa, problem oko fotografija se pojavio pošto ne postoji neka povezanost kod tvojih fotografija i samo smo htjeli biti 100% sigurni da nisu negdje preuzete s interneta vec da dokažemo vjerodostojnost.

Zoki, u drugoj temi je Slavonka spontano potvrdila da sam na fotkama ja ,ako ne vjerujete meni, imate nju Smile
U biti, zašto bi itko varao i lagao? Na fb sam ti još prije cca 3 mj poslao moje fotke prije godinu dana i tadašnje svježe fotke. Vidjelo se da je i ondje forma dobra, zar ne?
Ja sam se pošteno naradio za ovo, ako je takav rezultat, pokušaj zamisliti kaakv je bio trud.

Nadam se sada da je svaki problem uklonjen te da cete  cim prije omoguciti glasanje jer su dva sata odavno istekla i mislim da bi bilo fer da sve ostane u današnjem danu kako bismo to sutra imali iza sebe. 

Zoki ,tebi hvala jer svaki puta ti krpaš svaku situaciju i ispravljaš stvari koje Marius zakuha. Nemam ja ništa protiv njega ali ako je nekakav posao u pitanju, kroz svaki cin se gleda sveukupna ozbiljnost poslovanja i to biste trebali imati na umu.

Hvala što si se javio, nadam se da glasovanje pocinje.
Back to Top
bucka1990 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bucka1990 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 21:23
Rioso svaka cast ,
Moras shvatili da slike prije i poslije su nebo i zemlja i netko tko te ne poznaje prvo pomisli da je photoshop....
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 21:28
Originally posted by bucka1990 bucka1990 wrote:

Rioso svaka cast ,
Moras shvatili da slike prije i poslije su nebo i zemlja i netko tko te ne poznaje prvo pomisli da je photoshop....

Hvala Bucka!
Meni je lakše napraviti ovo na sebi nego izvesti to u nekom programu , cak ni ne znam osobu koja tako dobro barata tim programom.
Ugl ja sam svoj rezultat postigao staromodno - radom.
Kao i svi ostali. Smile
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 01:35
Eto, buduci da su slike toliko cudne, dajem vam ono što sam rekao da jedino možete dobiti ,a to su slike bez pozadine koja je uklonjena.
Ako  pogledate fotke jednog od finalista vidjet cete da se pozadina poklapa tj da je iz istog studija kojeg sam za tu svrhu organizirao no nisam zadovoljan front slikama pa sam slikao mobom, slika iz studija - to je ona slika cudne pozadine na kojoj su mi ledja još bolja nego s bijelom pozadinom.
To bi bila back dok na front  možete vidjeti temperu na platnu s motivom Osijeka slikanu s lijeve obale Drave. Ako se nekome svidi ili u svrhu vjerodostojnosti, može dobiti kontakt autora,vododstaj na dan nastanka, temp vode, specifikaciju biocenoze itd.

Što se tice mene  i ovog foruma, nakon što ova lakrdija sutra završi, ja sam sa njime takodjer završio. Ishod natjecanja je jasan buduci da poneki natjecatelji koji su glasali za mene nemaju 20 postova ,a dobili su gym pa ce se i ti glasovi oduzeti, na kraju ce jedino Marius glasati za mene... LOL
Ponekoj gospodi mogu reci tek priznali vi to ili ne, što se tice rezultata, pojeo sam konkurenciju. Kako? Radom! Probajte ponekad! Da, teško je, ali rezultati su vam pred ocima pa ocjenite isplati li se ili ne.
Ja cu mirno spavati, nakon što mi se ispece torta od vrhnja.. Smile
Svako dobro!

Rioso

  
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 10:25
Rioso, ne pucaj bez veze po šavovima.
Nema potrebe za tim.Ovo je i tako samo internet i ti te ljude ni ne poznaješ (osim virtualno).Najbitnije je šta si ti postigao a to se vidi iz aviona.Zar ti je bitnije ovo glasanje od ucinka koji si postigao?Postigao si ga djelomicno i zbog ovog foruma,i nije ti sad fora da se naljutiš zbog glasanja i odeš sa njega.naravno tvoja ce biti zadnja,ali bilo bi mi žao da neka osoba poput tebe ode,jer ako si ovo postigao,onda si sigurno potpuno u tome,i imaš puno pozitivnih savjeta za ostale koji ti nisu ni do koljena uspjehom.Uglavnom kako god odlucio sve najbolje ti želim
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 7891011 12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.