New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 rioso
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 rioso

 Post Reply Post Reply Page  <12345 12>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2013 at 12:44
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:


Originally posted by avangarde avangarde wrote:

jedino treba pazit kome smiješ psovat a kome ne deckima uglavnom smijem
Može i to al mislio sam u drugom smislu :DTi/Ja voditelj, izmuciš/mo ih i onda pred kraj kad ne mogu više disat cuješ kako te psuju :D ClapClap


ahhaaaa to, to skoro svaki put prosli put sam cula kako jedna ženska kaže: "mrzim te!"
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2013 at 13:01
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:


Originally posted by avangarde avangarde wrote:

jedino treba pazit kome smiješ psovat a kome ne deckima uglavnom smijem
Može i to al mislio sam u drugom smislu :DTi/Ja voditelj, izmuciš/mo ih i onda pred kraj kad ne mogu više disat cuješ kako te psuju :D ClapClap


ahhaaaa to, to skoro svaki put prosli put sam cula kako jedna ženska kaže: "mrzim te!"


LOLLOLEEE te psovke stvarno olakšavaju vježbanje....ja vježbam sama doma i stalno nešto nabrajam...LOL

Lakše je LOL

Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2013 at 13:20
LOL
Ja isto dok vježbam zamišljam svakakve slike u glavi, pa radim grimase ili se smijem. 
Stvarno se nekad ulovim u tome.
Nadam se da drugi u teretani ne kuže LOL
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2013 at 13:25
Eeee....te grimase....zato mislim da nebi nikad dala u teretani 100°seba kao i doma ... baš zbog tih izoblicenih faca LOL
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2013 at 13:50
Neki dan sam joj u sebi rekla "dokle vise s tim prokletin cucnjevima" dobro pa me nije cula
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2013 at 13:51
A sad je meni jasno zašto ti meni prijetiš cucnjevima LOL
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2013 at 14:12
Originally posted by avangarde avangarde wrote:


ahhaaaa to, to skoro svaki put prosli put sam cula kako jedna ženska kaže: "mrzim te!"

ja se sjecam još davno tipa subota ja vodim trening, i mi se vidimo u ponedjeljak svi i ono j***m ti sve još me boli dupe, prsa, list ili neki klinac :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2013 at 14:27
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

neka sam, šta me briga
  Evil Smile Heart Wink
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2013 at 09:53
update Smile

Prošli tjedan je , jednom rjecju, bio koma, vecinom preležan i bio sam full izvan stroja.

Ovaj tjedan je drugaciji i fino je zapoceo! Party  

Jucer sam radio ledja uz današnju solidnu upalu istih te pojedinih dijelova ruku. Sve u svemu, zadovoljan sam!
Izgledalo je otprilike ovako;
Lat široko ispred, usko ispred, veslanje pretklon dvorucno,pretklon jednorucnim utegom, pullover sajla i zadnje rame na kosoj klupi. Princip je ugl 12 ponavljanja, ,opterecenje toliko da se može izdržati uz održavanje pravlnih pokreta.
Odmorima se nisam previše opterecivao jer je prošli tjedan bio kakav je bio pa je ukupni intenzitet bio na cca 80 % kako bi moglo biti.

Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2013 at 12:02
Nisam se mogao logirati, a sada sam jedva uspio.
Nadam se da cu danas postaviti slike.
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 01:52
Evo ga (me).
Nadam se da ce slike biti vidljive.
Rekao sam da bih se htio ?ucvrstiti?dakle nekakav famozni recomposition.
Da bih to uspio ovaj prvi sam mjesec išao malo s kg gore u okviru nekakve 4 kg i  nisam radio cardio više od nekoliko puta ,samo intenzivan trening utezima nekog standardnog splita 5/2 .
Nadalje mislim da ce doci do promjene u principu no bit cete obaviješteni. Wink  

Htio bih se zahvaliti Portalu i cityfitnessu te  Saturnu i Martini na zajednickim treninzima kao i njihovoj trenerici Avangarde koja me šopa tortama  i krekerima u nadi da cu se udebljati  i da ce njeni kandidati odnijeti pobjedu! Wink Big smile 

Sretno svim natjecateljima! Clap
Usporedbe radi, stavit cu prvo sliku br 1 tj pocetnu ,a druga je nova.
Ukoliko netko napipa kakvu razliku, neka prijavi!  Wink














Edited by rioso - 21 Ožujak 2013 at 02:10
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 02:25


 



Edited by rioso - 21 Ožujak 2013 at 02:38
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 06:52
Bavo, ide to tebi, samo tako naprijed!!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 09:20
lažeš razbojnice nisam ja kriva što moraš pojest sve što ti stoji pred nosom vidi se lijep napredak..strukic se suzio fanj
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 14:51
Pomaci su tu oku vidljivi samo tako naprijed :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 22:38
Hvala vam na rjecima podrške!!

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

lažeš razbojnice nisam ja kriva što moraš pojest sve što ti stoji pred nosom
  

Možda malo i lažem ali testiraš mi volju! LOL 
Ovo za nos je apsolutna istina, ja zato maknem na drugi stol! Tongue Smile



Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.