New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 rioso
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 rioso

 Post Reply Post Reply Page  123 12>
Author
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: FIT 2013 rioso
    Posted: 06 Veljaca 2013 at 02:31
Draga nacijo! Smile
Buduci da sam vukao vraga za rep ispitujuci kada i dali ce biti štogod od natjecanja, red je da se prijavim te u sportskom duhu pokušam maksimalno konkurirati ostatku foruma i natjecatelja.

Živim u Osijeku, imam 30 godina i oduvijek je neka vrsta sporta bila dijelom moga života tj sve do prije koju godinu kada sam sport i rekreaciju stavio negdje po strani.
Glavna motivacija za nekakav ,makar i povremeni, povratak aktivnostima bila je akumulacija više desetaka kilograma ciste energije popularno zvane salo! Wink
Ukupna masa je oscilirala kroz to vrijeme te sam na svojih 174 znao nakupiti i do 113 cm u struku i 105 kg ?ciste ljubavi?! LOL Kako je to izgledalo? Vizualno je vuklo na kuglu, kugla je savršen oblik pa ti sada vidi... Wink
------------------
Preokret...
Nekako mi je proljetos toga došlo dosta te sam odlucio poceti trošiti svoju brižljivo stjecanu ?energiju? koja je uvijek bila tu negdje i strpljivo cekala da ju upotrjebim.
Cekala je i smijala se no nije znala da mislim ozbiljno tj da mislim toliko ozbiljno i tu je poceo jedan maleni ,sasvim osobni rat.
Mišljenja sam da se nije toliki problem natjecati s drugima imajuci u vidu medjusobne razlicitosti ali pobijediti samoga sebe,svoje navike, vlastitu volju, nemotiviranost zamijeniti potpunom posvecenošcu, trudom, boli i znojem- to je pobjeda sama po sebi ma dokle god dogurali te i na najmanji uspjeh svatko ima pravo biti ponosan na sebe!
Moje transformacijsko natjecanje sa samim sobom traje i dalje te ce trajati neovisno ovom izazovu i njegovim rezultatima,a trajat ce dokle god  vizualiziranu sliku iz glave ne prenesem na svoje tijelo,a tada slijedi održavanje.

Do sada sam kroz proteklih cca 9 mjeseci uspio potrošiti cca 25 kg ranije spomenute ?energije? te dobiti nekakve konture ruku, ramena itd odnosno dogurao sam do nekakvog,rekao bih svojim kritickim okom,do  vizualnog prosjeka populacije. Kada se pogleda odakle sam krenuo i gdje sam sada (natjecanje sa samim sobom) onda se može dobiti prava slika i uvid u moje cjelokupno transformacijsko putovanje no o tome cemo možda nešto  kasnije.

Trenutno radim cardio i trening utezima, trudim se unositi dovoljno bjelancevina ,a ugljikohidrati su oscilirajuci faktor. Posljednjih nekoliko dana sam u nekom modusu oporavka sa dosta junka, kolaca,McD-sa, više UH i masti nego inace i manje cardia. Nazovimo to aktivnim odmorom kako psihickim tako i fizickim.

Moji ciljevi kroz ovo 60 dnevno natjecanje bi bili spustiti se za još barem 5 cm u struku odnosno izgubiti oko 5 kg preferabilno masti, vizualno se ?ucvrstiti? i malo popraviti vaskularnost ruku, doci do nekakvih relativno vidljivih ili makar jasnijih prvih 2.redova trbušnjaka koji bi bili vidljivi bez obzira na par dana s više UH što sada nije slucaj.

Sadašnje statistike su ;

visina 174 cm
težina   82 kg
struk    87 cm
prsa     99 cm
ruka     33 cm 

Slike ce uslijediti pred pocetak izazova ,a u medjuvremenu se zahvaljujem Fitness.com.hr -u na organizaciji ovog natjecanja i svim sudionicima na ,nadam se, medjusobnoj motivaciji!

Ako nisam udavio sebe, nadam se da sam makar udavio vas!  LOL
Nadam se da cete pratiti  i moju temu i biti podrška kada bude trebalo, želim nam svima srecu i cim manje ozlijeda! Smile

Hvala!

pocetak










Edited by rioso - 16 Veljaca 2013 at 01:46
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 07:23
Ovo je bilo zanimljivo za citat, lijepo si to napisao Wink
Imam odlicnu konkurenciju, bit ce to zanimljivo natjecanje :)

Sretno! Handshake
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 08:03
Originally posted by Nickylii Nickylii wrote:

Ovo je bilo zanimljivo za citat, lijepo si to napisao Wink
Imam odlicnu konkurenciju, bit ce to zanimljivo natjecanje :)

Sretno! Handshake
   

Hvala Nicky! I sam se nadam da ce biti dobro i motivirajuce! Smile
Sada cekamo vidjeti tko ce dobiti gym Smile
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 13:55
samo dodji, ja te cekam na HIIT-u da te malo protresem
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 16:28
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

samo dodji, ja te cekam na HIIT-u da te malo protresem

Dogovoreno Biceps! Wink -Ako upadnem u cityfitness OS , dolazim na makar jedan sat sadizma! LOL
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2013 at 10:03
Samo lege na ovom forumu!

Neka, sretno i držim fige da se ciljevi dostignu!
LiveStrong
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2013 at 15:22
Originally posted by zika zika wrote:

Samo lege na ovom forumu!

Neka, sretno i držim fige da se ciljevi dostignu!
 

Hvala, pružit cemo svoj  maksimum! Smile
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 13:25
Mjere: vrat-ramena (neki mjere neki ne ja nisam)-prsa-bicep(lijevi-desni)-podlaktica(obje), struk, bokovi, bedra, listovi.

i sretno :)


Edited by White_Insane - 10 Veljaca 2013 at 13:33
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 13:42
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Mjere: vrat-ramena (neki mjere neki ne ja nisam)-prsa-bicep(lijevi-desni)-podlaktica(obje), struk, bokovi, bedra, listovi.

i sretno :)
  


Admin Marius je napisao što trebaš premjeriti, nema potrebe gubiti fokus na detaljima tipa lijeva desna ruka, s istog su tijela! Big smile
Take it easy White... Thumbs Up 

Sretno? -Hvala ti no  kad me crna macka vidi, sirota pljune 3 puta i pobjegne...zna da sam ljut i da idem s ili na trening! Evil Smile   Wink LOL

Ekipa, samo opušteno, bit ce sve ok! Smile


Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 14:02
dat cu ja tebi opušteno red, rad i disciplina nemoj da moram premjeravat biceps
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 17:33
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

dat cu ja tebi opušteno red, rad i disciplina nemoj da moram premjeravat biceps

Lijevi ili desni? Tongue LOL 
Pls mjeri ga na ?ladno? , na toplo bih mogao biti i postidjen! Smile Clap
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 17:37
Originally posted by rioso rioso wrote:


Pls mjeri ga na ?ladno? , na toplo bih mogao biti i postidjen! Smile Clap



LOLLOL
Sretno sa natjecanjem Thumbs Up

"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 17:41
Originally posted by XQ XQ wrote:

Originally posted by rioso rioso wrote:


Pls mjeri ga na ?ladno? , na toplo bih mogao biti i postidjen! Smile Clap



LOLLOL
Sretno sa natjecanjem Thumbs Up

    

Hvala stari, nadam se da cu biti zadovoljan postignutim! Smile
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 17:43
Originally posted by rioso rioso wrote:

 

Hvala stari, nadam se da cu biti zadovoljan postignutim! Smile

Svi se nadamo StarSleepy
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 17:48
Originally posted by Nickylii Nickylii wrote:

Originally posted by rioso rioso wrote:

 

Hvala stari, nadam se da cu biti zadovoljan postignutim! Smile

Svi se nadamo StarSleepy

Nicky, ako pobjediš sebe, pobjedila si i ostale!
Na kraju krajeva na natjecanje terea gledati samo kao na dodatnu motivaciju..
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 17:50
Upravo tako :)
Bitno mi je da budem zadovoljna sobom, a sad, pobjeda je samo dodatan plus :)
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.