New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - soksok + 1
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - soksok + 1

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
soksok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soksok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: FIT 2013 - soksok + 1
    Posted: 05 Veljaca 2013 at 23:01
Evo, postavljam fotke i mjere:
kandidat prvi :)

SOKSOK (mužjak) - 42 godine

 

Visina: 178 cm

Težina:  74 kg

 

Širina ramena:  51 cm

Opseg grudi:     102 cm

Opseg bicepsa: 30 cm

Opseg struka:   88 cm

Opseg bokova: 94 cm

Opseg bedra:   54cm

Opseg listova:  37 cm

 

http://i.imgur.com/rPhPC.jpg[/IMG]

 

http://i.imgur.com/xa3RF.jpg[/IMG]

 

soksok View Drop Down

Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar
Joined: 21 Srpanj 2010 , Posts: 25
Online Status: Online
Post Options Post Options
  
Posted: 28 Rujan 2012 at 00:45
kandidatkinja druga :)

SOKSOK (ženka) 31 godina

 

Visina: 154 cm

Težina:  47,5 kg

 

Širina ramena:   42 cm

Opseg grudi:      88 cm

Opseg bicepsa: 25 cm

Opseg struka:    69 cm

Opseg bokova:  93 cm

Opseg bedra:    52cm

Opseg listova:   32/33 cm

 

http://i.imgur.com/ggLAQ.jpg[/IMG]

 

http://i.imgur.com/fVm77.jpg[/IMG

 




Edited by soksok - 10 Veljaca 2013 at 23:44
Back to Top
soksok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soksok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 23:02
u medjuvremenu se nije niš promijenilo u vezi težine, dimenzija ili poboljšanja forme....
nadam se da je ovo ok?
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 13:40
sasvim u redu za prijavu koliko ja znam :), puno uspjeha želim
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 13:17
godine još napisat :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
soksok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soksok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 23:44
jesam :) tnx
Back to Top
soksok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soksok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 08:41
evo, dobila sam clanarinu sada samo trebam trenera ili trenericu koji bi se htio bavit sa mnom...(ne mogu sama naci trenera jer ne znam tko je uopce zainteresiran ...)

ima li zainteresiranih? Smile

ajde, ajde...totalni sam pocetnik i nemam blage vezeEmbarrassed
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 09:19
Jednostavno napiši kako vježbate, i kakvu prehranu imate, pa ce ljudi prokomentirati
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 11:37

Bravo, samim time što ste se odlucli prijaviti!

Ja svog muža nagovaram na vježbanje, sve hoce, hoce, ali nikako da se pokrene.
Prije 8 godina zaveo me svojim fit tijelom i plocicama, a od kad smo se oženili nabio je 20 kg...sala Big smile
 
Sretno!!!!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 12:43
Originally posted by bebolina bebolina wrote:


Bravo, samim time što ste se odlucli prijaviti!
Ja svog muža nagovaram na vježbanje, sve hoce, hoce, ali nikako da se pokrene.
Prije 8 godina zaveo me svojim fit tijelom i plocicama, a od kad smo se oženili nabio je 20 kg...sala Big smile
 Sretno!!!!


Srecom vrijedi ono: Ljubav izgledom privuce, a karakterom zadrži :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
soksok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soksok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 16:37
upoznavanje:

mislim da na svoju visinu nemam neki višak kilograma, ali sam s vremenom omlohavila  jer se vec dugo nisam nicim bavila. 
dupe se proširilo dok se pisao diplomski, a širi se i dalje...špekec se prima za škembu i sad kad sam vidjela (na ovim fotkama koje sam postavila ovdje) da imam i dva šlaufeka - skoro me kap strefila.
prije nekih 8 godina bavila sam se slobodnim penjanjem, mogla sam 10 zgibova napravit dok si reko keks, danas jedva jedan napravim.malo sam trcala cisto zbog kondicije i malo sam planinarila.
sva ta "aktivnost" je nestala kad je trebalo stisnut fax, kad se pocelo radit ...
i onda sam malo bacila oko na svoju mamu i skužila da bum i ja tak izgledala ako nekaj ne promijenim u svom životu. 
AHA trenutak - znaci, trebam se utegnut!
i zato sam ovdje.
suprug se zainatio i reko da cim snijeg okopni idem s njim na trcanje (iako mi je kondicija na nuli).

prehrana (uglavnom):

dorucak:  musli + jabuka ili banana + jogurt - sve zajedno
               ili neki sendvic od raženog kruha (onaj dm kockasti) sa abc sirnim namazom i nekom purecom                salamom

medjuobrok: neki napitak ili vocka

rucak: neki komad mesa i povrce na lešo, ili bolonjez, ili neko varivo...ili nekaj s ribom (nemrem se sad sjetit)

medjuobrok: komad sira ili jogurt ili caj

vecera: najcešce voce  jer rucamo tek negdje oko 17: 30h pa mi je uopce kasnije cudno nekaj jest za ozbac


aktivnost: za sada još niš ali od sljedeceg tjedna pocinje moja metamorfoza (nadam se)

eto, valjda je sada svima jasnije da sam totalni amater.....ali imam VOLJUSmile

may the force be with you Wink
Back to Top
soksok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soksok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 17:18
eh da, i još par sitinica:

ne pijem sokove (ni gazirano, osim ponekad malo pifkana), ni kavu, ni mlijeko, uglavnom biljne cajeve i vodu - jer mi samo to paše.
ne jedem baš slatko - jednom mj si priuštim cips kad imam pms - a cips to ublažava Embarrassed
kupila sam role, al se ne znam rolat - pa cekam neku žrtvu koja ce me i to naucit. muž se ne da nagovorit na role. 
eto. sad sve znate.
Back to Top
soksok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soksok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 16:25
ljudi moji...
evo u petak smo imali prvi trening (zato jer sam ja nekaj krivo skužila, mogli smo pocet i ranije)...
boot camp - radiš sve živo, malo ovog-malo onog i za cas prodje sat vremena - uglavnom svidja nam se jer nije monotono.
ALI koji muskul fiber - ja jedva hodam, on još nekak......kad izlazim iz auta on me mora gurat da mi se dupe pomakne (djizs krajst olmajti), ali neka....godine nekretanja su ucinile svoje - pa sad nek ispaštam Ouch.
jutros sam pol sata cistila snijeg  s auta i oko auta - tako da to doživljavam kao svoj jutarnji trening.
plan je da 3 x tjedno (prvi mjesec) idemo na taj trening u boot camp (kasnije cešce), a u  medjuvremenu cemo trcat i sl.u one dane kada nismo tamo.
kupila sam si ono uže za preskakanje, pa i to mislim ubacit; možda koji put ubacim i plivanje...a razmišljam o tome da par puta tjedno - kad nejdemo u boot camp, da si doma odradjujemo one vježbe za pocetnike na fitnessangels...
sad, jesam li preentuzijasticna, trebamo li krenut polakše - jer smo ipak totalni pocetnici ili kaj?

a jelovnik nam je ovakav:
dorucak: zobene+ jogurt + voce - zmiksano ili sendvic od purece salame
medjuobrok: voce ili vocni jogurt ili caj+keksic
rucak: kuhana piletina + brokula ili cvjetaca kao prilog + salata (bez kruha) (ili neko varivo u koje tkdj ubacim i malo zobenih, ili neko drugo meso uz neki povrtni ili žitaricni prilog)
medjuobrok: opet neka vocka ili keks ili malo sira i par šnita purece šunke
vecera: jogurt ili voce ili juha ili posni sir ili tuna

eto, ima li tko kakve savjete, pitanja, prijedloge?....ugl, nek se raspiše

pozz Wink

Back to Top
soksok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soksok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2013 at 18:49
iako imam osjecaj da pricam sama sa sobom Wink...i dalje dijelim naša iskustva...(da se ne misli da smo odustali)
na boot campu nas ubijaju, svaki drugi dan nova zona za upalu mišica, ali neka...
odluka je pala, prvi mj u boot campu ( i drugi), ali drugi mj ce biti pojacan i odlaskom u teretanu Big smile.
tada cu trebat hardcore savjete...
do tada, budimo mišice iz hibernacije, zobamo zobene pahuljice i gutamo posni sir s bademima....

live long and prosper 
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2013 at 18:55
sretno vam a sta radite u tom boot campu ?
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2013 at 00:37
Ovo je ovako super kad ste u paru samo ste jedan drugome podrška i tako naprijed i nemojte odustajat i kolebati se, cilj miriše na uspjeh :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
soksok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soksok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2013 at 22:22
joj danas me pms rastura i nikak se nisam mogla nagovorit da idem na trening, al je suprug reko "nema cmizdrenja - ideš!"...pa smo išli iako sam cijelim putem gruntala Evil Smile. naravno da sam se kasnije super osjecalaThumbs Up
nego, kaj radimo u boot camp-u?
 pa....uvijek ide neko zagrijavanje (bicikl/veslanje/trcanje) a nakon toga slijede "vježbe" - buduci da  ne  znam kak se sve to zove ja cu to pojasnit zdravoseljacki:
ima svega, ugl radi se u serijama po 15, 20, 30 sec s isto toliko odmora
vježbe: american swing, marinac, hrpa toga s medicinkama, trcanje s nekim vrecama na ramenima, cucnjevi na sto nacina, trbušnjaci s medicinkama....+ hrpa toga kaj još nisam zapamtila kak se zove + cardio vježbe i na kraju istezanje.
nije nikad dosadno jer se vježbe ne ponavljaju cesto...i tih sat vremena prodje ko 20 min, bar meni Wink

u svakom slucaju, nije baš da ce se na tijelu vidjeti neka drasticna promjenaErmm, ali ljudi moji - ja vec kužim poboljšanje ...Smile
više ne vježbam s medicinkom od 2kg vec s onom od 4 kg, više ne uzimam girju od 4 kg vec onu od 6kg.
upala mišica - svaki put osjetim negdje Dead, to je valjda dobar znak?
sve u svemu se super osjecam i jedva cekam da to sve pocnem kombinirat i s teretanom Wink

jedan higfh five svima Cool



Edited by soksok - 07 Ožujak 2013 at 22:23
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.