New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - Nickylii
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - Nickylii

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567>
Author
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 21:15
Ovo me bome dobrano motiviralo.
Rijeci ti se pozlatile :D 


Edited by Nickylii - 20 Veljaca 2013 at 21:16
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 21:18
Originally posted by diinnoo diinnoo wrote:

Za tebe je ovo ko stvoreno takmicenje, možeš za 2 mjeseca 'stuci' 15 kg(masti) bez problema, transformacija ce vjerujem biti fantasticna.


Eto nicky :) Imaš još jedan poticaj :)

Dino to je meni cilj isto da se vratim na 85 kg kakav sam bio prošle godine u 5tom mj. prije ozljede, ako ti nije bed baciš oko na moju temu pa ako radim nešto krivo slobodno vici primam sve savjete :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 21:23
Originally posted by diinnoo diinnoo wrote:

Za tebe je ovo ko stvoreno takmicenje, možeš za 2 mjeseca 'stuci' 15 kg(masti) bez problema


nemoj joj nabijat presing i da se vodi nerealnim ocekivanjima i info, samo ju mozes zenuti i pokolebati.....
15 kg i to još masti u 8 tjedana? Ni u SF filmovima..... Ak izgubi 8-9  kg  .akoo...dobro je izgubila i vise nebi niti trebala, ovo je gornja granica....
Ona ukupno 15 ak kg viška i ima i ne ocekujes valjda da ce u 2 mjeseca rijesti sve svoje probleme?, a i onak je to nemoguce (osim da je na vodi tih 8 tjedna), to bi bilo -2 kg tjedno ili 14 000 kalorija minusa tjedno , odnosno kalorijski deficit od 2000 kalorija dnevno :)
I to u slucaju da zaista svaki, baš svaki tjedan niti mrvu ne odstupi od tog ritma i da tijelo tako linearno gubi samo masti.
Iako su to okvirni teoretski priblizni izracuni i tijelo ne funkcionira metematicki (što dodatno otežava stvari) gubitak od 0,5 kg -do max 1 kg u samom startu i kod vrlo pretilih nije preporucljiv i poželjan nit zdravstveno, nit onda vise govorimo o gubitku masti.



Edited by The Phoenix - 20 Veljaca 2013 at 21:27
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 21:26
Ma sve jasno, ne ocekujem ja skinut 15kg u 2 mjeseca. Iako lijepo zvuci ta brojka, al ipak je previše.
Nastavljam s 'natjecanjem' i poslije natjecanja, a rezultati nece izostat :)
Zna Slavonka šta radi Big smile
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 21:26
U potpunosti se slažem sa Phoenixom... baš sam sinoc o tome razgovarala sa Nicky... Pitala me, koliki gubitak bi mogla ocekivati u tjedan dana...i lijepo sam joj rekla..da je realno ocekivati nekih 0,5kg manje... Thumbs Up 2kg tjedno je i više nego previše...i svakako nije dobro!
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 21:30
Uopce se nemoj zamarati brojkama Nicky, koliko ce biti biti ce, to ne ide linearno i svaka ocekivanja su samo stres i iscekivanje koje ti ne treba. Ako se hranis kak spada, treniras kak spada dugorocno rezultati nece izostati........tijelo se/struktura stanica i onako remodelira u puno duzim periodima od tjedne baze, tako da promjene vidljive a da nebude dvojbe nemoj ocekivati prije 2-3 tjedna da se uopce pokrenu stvari
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 21:33
Upravo tako.
Ja sam promjenila stil života,a tek negdje oko sedmog-osmog mjeseca ocekujem da  budem zadovoljna. :)

Nece rezultati izostat, polako, ali sigurno :D
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 22:58
Pa zavisi Phoenix, nisam ni ja vjerovao kada sam tek gubio masti da mogu ih tako gubiti. I ja sam nekad kad sam pocinjao 15 kg guslao 4-5 mjeseci, sa sredjenom prehranom. Ali covjek se nauci i vjeruj da se može skinuti 15 kg masti u 2 mj ako znaš šta radiš. Msm da je ta floskula 1 kg sedmicno krajnja glupost. Naravno nikome to ne bih preporucio na vlastitu ruku, ali kada radiš sa nekim ko zna znanje samo je nebo granica. Znam trenere koji su za 8 sedmica ljude na natjecateljski bf stavljali. Cak znam jednog momka za kojeg znam da je naturalac koji je 10 kg zdefkao za 1 mjesec(takmicar, junior), naravno uz mentorstvo covjeka koji je maher u svom poslu. Tako da kada imaš pored sebe nekoga ko ima iskustva sve se može.

Edited by diinnoo - 20 Veljaca 2013 at 23:01
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 10:10
Ne slazem se Dino, nije to nikakva floskula, to je cinjenica koaj jednostavno takva i tice se fiziologije tijela, cinjenica koja se spominje u svim knjigama, istrazivanja, pa i spominje na fakultetu. Nije moguce gubiti vise od toga a da to bude gubitak masti. U protivnom dobivamo osno sto puno ljudi napravi......istog sebe , ali u manjem formatu. Dakle skinu kg, manji su , ali izgledaju isto objeseno, bez misicnog tonusa i debelo bez obzira kaj su sad 15 kg laksi.
Ovi tvoji primjeri su primjeri totalno neprimjereni jer se radi o vec utreniranim ljudima sa velikom kolicinom misicne mase i nakemijanim likovima kod kojih vise ne vrijede paravil fiziologije normalnog covjeka.Ne postoji BB natjecatelj naturalac, to su price za malu djecu. Cak i zene ne mogu nista na natjecanju (kategorije ispod BB) bez hormnonalne potpomognutosti. To im se odmah od strane trenera jednostavno kaze, sad ako zelis dalje morat ces uzimati nesto i to je surova cinjenica. No naravno, nitko o tome ti nece govoriti i priznati jer ljudi su takvi kakvi jesu.To sto oni ne smatraju uzimanje eca , clena, t3 i slicnih sranja kao nesto ne natural to je problem u njihivm glavama , a svaki od njih je jednostavno preljen i bedast pa im je to obavezan dio "prehrane" kod fat losa. A ti je sve drugo samo ne natural ako koristis krpu ljekova da bi ubrzao stvari


Edited by The Phoenix - 21 Veljaca 2013 at 10:19
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 12:23
Evo pogledajte ovog momka, ja mogu ruku u vatru staviti da je natural ovo radio jer ga licno poznajem.

LINK

A znam i sa kim je radio, momak prije nije ni pomirisao aas, a ne da se igrao sa t3 i cleanom(koji su mnogo opasniji od aas). I nisu ni t3 a ni clean carobni štapici koji ce ovo uraditi, za ovo je potrebna disciplina i niti jedna greška. Neki cak i sa citomelom ovakvu defku mogu samo sanjati. Nego da ne idemo u off topic, i da curi ne kvarimo temu, samo bih dodao da za tijelo ne važe nikakva pravila i kada je prinudjeno tijelo pravi cuda. I još da napomenem ovakve defke gore su ogroman stres za tijelo, pa se ne preporucuju raditi na svoju ruku, ili ako niste bar 5-6 mjesci konstano u treningu.

Edited by diinnoo - 21 Veljaca 2013 at 12:27
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 16:54
@diinnoo

prva slika 117 kila?  i 34 kile i jedno 10-15% body fata u 3 mjeseca? ne bih znao ovo, ali mi je nešto sumnjivo ovdje
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 18:20
Ja isto mogu rec da baš i ne vjerujem u to.
Previše mi se cini...

Inace, današnji dan je bio naporan, al svejedno cu u teretanu uskoro... Ima da se iživim i zaspim cim dodjem doma :)
Ili cu opet ucit, šta kažeš Slavonka, policajce moj? :D
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 18:26
ici ceš spavati Evil Smile

a ja cu uciti do ujutro CryCry
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 20:09
Originally posted by XQ XQ wrote:

@diinnoo prva slika 117 kila?  i 34 kile i jedno 10-15% body fata u 3 mjeseca? ne bih znao ovo, ali mi je nešto sumnjivo ovdje


Ja znam momka i transformacija je real, a sad ko ne vjeruje ne mora. Ali nije sad to bitno, momak je 3 mjeseca dijetu odradio bez ijedne greške, bez ikakvih gluposti cheat day i sl., suplementacija je bila na nivou pa je dosta i koštalo, i iza sebe je imao mentora koji je 10g u ovom poslu. Sve što se hoce može se, samo je pitanje koliko to želiš. I da ovim postom ovo završimo, da ne spamamo temu.
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 20:48
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

ici ceš spavati Evil Smile

a ja cu uciti do ujutro CryCry

A budem ti pomogla malo. :D

Inace, došla iz teretane, ubilo me Dead 
Još sam bez uh danas... Star
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 21:32
Originally posted by Nickylii Nickylii wrote:

Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

ici ceš spavati Evil Smile

a ja cu uciti do ujutro CryCry

A budem ti pomogla malo. :D

Inace, došla iz teretane, ubilo me Dead 
Još sam bez uh danas... Star

povrce, povrce,povrce i još malo povrca Tongue
i..jel nismo za danas rekle odmor i spavanje? Tongue


Edited by Slavonka23 - 21 Veljaca 2013 at 21:33
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.