New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - Nickylii
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - Nickylii

 Post Reply Post Reply Page  <12345 7>
Author
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 20:09
Originally posted by XQ XQ wrote:

@diinnoo prva slika 117 kila?  i 34 kile i jedno 10-15% body fata u 3 mjeseca? ne bih znao ovo, ali mi je nešto sumnjivo ovdje


Ja znam momka i transformacija je real, a sad ko ne vjeruje ne mora. Ali nije sad to bitno, momak je 3 mjeseca dijetu odradio bez ijedne greške, bez ikakvih gluposti cheat day i sl., suplementacija je bila na nivou pa je dosta i koštalo, i iza sebe je imao mentora koji je 10g u ovom poslu. Sve što se hoce može se, samo je pitanje koliko to želiš. I da ovim postom ovo završimo, da ne spamamo temu.
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 18:26
ici ceš spavati Evil Smile

a ja cu uciti do ujutro CryCry
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 18:20
Ja isto mogu rec da baš i ne vjerujem u to.
Previše mi se cini...

Inace, današnji dan je bio naporan, al svejedno cu u teretanu uskoro... Ima da se iživim i zaspim cim dodjem doma :)
Ili cu opet ucit, šta kažeš Slavonka, policajce moj? :D
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 16:54
@diinnoo

prva slika 117 kila?  i 34 kile i jedno 10-15% body fata u 3 mjeseca? ne bih znao ovo, ali mi je nešto sumnjivo ovdje
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 12:23
Evo pogledajte ovog momka, ja mogu ruku u vatru staviti da je natural ovo radio jer ga licno poznajem.

LINK

A znam i sa kim je radio, momak prije nije ni pomirisao aas, a ne da se igrao sa t3 i cleanom(koji su mnogo opasniji od aas). I nisu ni t3 a ni clean carobni štapici koji ce ovo uraditi, za ovo je potrebna disciplina i niti jedna greška. Neki cak i sa citomelom ovakvu defku mogu samo sanjati. Nego da ne idemo u off topic, i da curi ne kvarimo temu, samo bih dodao da za tijelo ne važe nikakva pravila i kada je prinudjeno tijelo pravi cuda. I još da napomenem ovakve defke gore su ogroman stres za tijelo, pa se ne preporucuju raditi na svoju ruku, ili ako niste bar 5-6 mjesci konstano u treningu.

Edited by diinnoo - 21 Veljaca 2013 at 12:27
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 10:10
Ne slazem se Dino, nije to nikakva floskula, to je cinjenica koaj jednostavno takva i tice se fiziologije tijela, cinjenica koja se spominje u svim knjigama, istrazivanja, pa i spominje na fakultetu. Nije moguce gubiti vise od toga a da to bude gubitak masti. U protivnom dobivamo osno sto puno ljudi napravi......istog sebe , ali u manjem formatu. Dakle skinu kg, manji su , ali izgledaju isto objeseno, bez misicnog tonusa i debelo bez obzira kaj su sad 15 kg laksi.
Ovi tvoji primjeri su primjeri totalno neprimjereni jer se radi o vec utreniranim ljudima sa velikom kolicinom misicne mase i nakemijanim likovima kod kojih vise ne vrijede paravil fiziologije normalnog covjeka.Ne postoji BB natjecatelj naturalac, to su price za malu djecu. Cak i zene ne mogu nista na natjecanju (kategorije ispod BB) bez hormnonalne potpomognutosti. To im se odmah od strane trenera jednostavno kaze, sad ako zelis dalje morat ces uzimati nesto i to je surova cinjenica. No naravno, nitko o tome ti nece govoriti i priznati jer ljudi su takvi kakvi jesu.To sto oni ne smatraju uzimanje eca , clena, t3 i slicnih sranja kao nesto ne natural to je problem u njihivm glavama , a svaki od njih je jednostavno preljen i bedast pa im je to obavezan dio "prehrane" kod fat losa. A ti je sve drugo samo ne natural ako koristis krpu ljekova da bi ubrzao stvari


Edited by The Phoenix - 21 Veljaca 2013 at 10:19
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 22:58
Pa zavisi Phoenix, nisam ni ja vjerovao kada sam tek gubio masti da mogu ih tako gubiti. I ja sam nekad kad sam pocinjao 15 kg guslao 4-5 mjeseci, sa sredjenom prehranom. Ali covjek se nauci i vjeruj da se može skinuti 15 kg masti u 2 mj ako znaš šta radiš. Msm da je ta floskula 1 kg sedmicno krajnja glupost. Naravno nikome to ne bih preporucio na vlastitu ruku, ali kada radiš sa nekim ko zna znanje samo je nebo granica. Znam trenere koji su za 8 sedmica ljude na natjecateljski bf stavljali. Cak znam jednog momka za kojeg znam da je naturalac koji je 10 kg zdefkao za 1 mjesec(takmicar, junior), naravno uz mentorstvo covjeka koji je maher u svom poslu. Tako da kada imaš pored sebe nekoga ko ima iskustva sve se može.

Edited by diinnoo - 20 Veljaca 2013 at 23:01
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 21:33
Upravo tako.
Ja sam promjenila stil života,a tek negdje oko sedmog-osmog mjeseca ocekujem da  budem zadovoljna. :)

Nece rezultati izostat, polako, ali sigurno :D
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 21:30
Uopce se nemoj zamarati brojkama Nicky, koliko ce biti biti ce, to ne ide linearno i svaka ocekivanja su samo stres i iscekivanje koje ti ne treba. Ako se hranis kak spada, treniras kak spada dugorocno rezultati nece izostati........tijelo se/struktura stanica i onako remodelira u puno duzim periodima od tjedne baze, tako da promjene vidljive a da nebude dvojbe nemoj ocekivati prije 2-3 tjedna da se uopce pokrenu stvari
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 21:26
U potpunosti se slažem sa Phoenixom... baš sam sinoc o tome razgovarala sa Nicky... Pitala me, koliki gubitak bi mogla ocekivati u tjedan dana...i lijepo sam joj rekla..da je realno ocekivati nekih 0,5kg manje... Thumbs Up 2kg tjedno je i više nego previše...i svakako nije dobro!
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 21:26
Ma sve jasno, ne ocekujem ja skinut 15kg u 2 mjeseca. Iako lijepo zvuci ta brojka, al ipak je previše.
Nastavljam s 'natjecanjem' i poslije natjecanja, a rezultati nece izostat :)
Zna Slavonka šta radi Big smile
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 21:23
Originally posted by diinnoo diinnoo wrote:

Za tebe je ovo ko stvoreno takmicenje, možeš za 2 mjeseca 'stuci' 15 kg(masti) bez problema


nemoj joj nabijat presing i da se vodi nerealnim ocekivanjima i info, samo ju mozes zenuti i pokolebati.....
15 kg i to još masti u 8 tjedana? Ni u SF filmovima..... Ak izgubi 8-9  kg  .akoo...dobro je izgubila i vise nebi niti trebala, ovo je gornja granica....
Ona ukupno 15 ak kg viška i ima i ne ocekujes valjda da ce u 2 mjeseca rijesti sve svoje probleme?, a i onak je to nemoguce (osim da je na vodi tih 8 tjedna), to bi bilo -2 kg tjedno ili 14 000 kalorija minusa tjedno , odnosno kalorijski deficit od 2000 kalorija dnevno :)
I to u slucaju da zaista svaki, baš svaki tjedan niti mrvu ne odstupi od tog ritma i da tijelo tako linearno gubi samo masti.
Iako su to okvirni teoretski priblizni izracuni i tijelo ne funkcionira metematicki (što dodatno otežava stvari) gubitak od 0,5 kg -do max 1 kg u samom startu i kod vrlo pretilih nije preporucljiv i poželjan nit zdravstveno, nit onda vise govorimo o gubitku masti.



Edited by The Phoenix - 20 Veljaca 2013 at 21:27
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 21:18
Originally posted by diinnoo diinnoo wrote:

Za tebe je ovo ko stvoreno takmicenje, možeš za 2 mjeseca 'stuci' 15 kg(masti) bez problema, transformacija ce vjerujem biti fantasticna.


Eto nicky :) Imaš još jedan poticaj :)

Dino to je meni cilj isto da se vratim na 85 kg kakav sam bio prošle godine u 5tom mj. prije ozljede, ako ti nije bed baciš oko na moju temu pa ako radim nešto krivo slobodno vici primam sve savjete :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 21:15
Ovo me bome dobrano motiviralo.
Rijeci ti se pozlatile :D 


Edited by Nickylii - 20 Veljaca 2013 at 21:16
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 21:00
Za tebe je ovo ko stvoreno takmicenje, možeš za 2 mjeseca 'stuci' 15 kg(masti) bez problema, transformacija ce vjerujem biti fantasticna.

Edited by diinnoo - 20 Veljaca 2013 at 21:00
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 18:18
Jel imaju sprave dušu?

Pa tolko se iživim na njima da i mene boli, di nece njih. 
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.