New Posts New Posts RSS Feed - evo i mene..
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

evo i mene..

 Post Reply Post Reply
Author
modra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote modra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: evo i mene..
    Posted: 05 Veljaca 2013 at 17:07
..ocajne Confused Big smile

dakle, 22 godine, 174 cm, 73 kg, mlohava, lijena, nesretna, živcana.
želim se stesat Big smile  i još bitnije, stvorit zdrave navike za cijeli život.

mislim, problem kao sa dobrim dijelom ljudi ovdje, šta rec... nešto moram poduzet jer cu puknut... ovaj put po mogucnosti ustrajat!!! uglavnom se vrtim u krug.
ovdje sam zbog, recimo, motivacije, eventualnih pravilnih smjernica... više ono, da me netko bodri i nadgleda i to. da probamo i taj nacin.
uglavnom sve znam, nisam raspoložena za nikakve dijete nit posebne prehrane za koje ne dam više para, samo normalna, svoja, korigirana prehrana, kolicine srezane... neke šeme tipa uh prije vježbanja, proteini i masti za veceru...  vježbanje... preskakanje užeta,  jillian, orbidrek, denise... realnije i pametnije mi je željet uvesti takav nacin života, nego sad nešto ekstremno, skrooz kontra mene, pa da ne mogu  održavat i pokleknut + vratit kojih par kg više nego prije cijelog ovog putovanja! 
..i neeecu se odricat šecera potpuno Evil Smile jedna od rijetkih stvari u životu zbog koje mi se da ustat iz kreveta! Big smileBig smile istinski uživam u njegovim blagodatima!  max smanjit, to da.


sad mi samo nije jasno, gdje se 'prijavit' dalje? Big smile
koja procedura?!


Edited by modra - 05 Veljaca 2013 at 17:14
Back to Top
modra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote modra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 17:09
da se nadopunim, isto kod mene ne štima ono 'više manjih obroka dnevno'... moja probava najbolje funkcionira sa par cistih obroka, nikakvi medjuobroci. iako je ok ako se zalomi jedan u danu, ali neki zdravi. 
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 17:15
Dobrodošla :)

Ako želiš prave promjene, do toga ceš morat doc na prave nacine, a za to su potrebna neka odricanja, muka i trud. :p

I uskoro ti pocinje natjecanje, za kojih tjedan i pol ako se ne varam, pa se možeš prijavit tamo, to ce ti bit dodatna motivacija. :)
A možeš i na transformacijama pratit svoj put, dobri su ljudi ovdje, pomoci ce ti, ali moraš dat malo sebe u to. :)


Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 17:26
pozdrav i dobrodosla

pa ovako, da bi se stesala, nece biti moguce samo vjezbanjem, kao sto si mozda i citala na forumu (ovom ili drugim), knjigama i sl., prehrana je njen najvazniji dio..

"uglavnom sve znam, nisam raspoložena za nikakve dijete nit posebne prehrane......."... nemoj se ljutiti, al moram ti reci da te je upravo ta neraspolozenost za neke stvvari vjerovatno i dovela do "mlohava, lijena, nesretna, živcana."

zdravo se hraniti uopce nemora biti skupo, tako da te to nemora brinuti...a šeme UH prije vježbanja, proteini i masti za veceru, vise manjih obroka i td. su neki od principa pravilne prehrane...

uglavnom, nadam se da ces uspijeti u svoj namjeri


Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 17:44
dobrodosla samo malo procitaj forum i vidi kako su se drugi doveli u formu skinuli kg cisti primjer je slavonka a na tebi je da odlucis sta ces i kako ces
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 17:59
Dobrodošla :) Po ovome vidim da bi ti najradje postigla stoje ciljeve , a da k.. nemrdneš :) Treba se prilagoditi i nastojati uživati u pocetku a kasnije ce ti biti kao dop, neceš moci prestati... I da nakon što se pocneš hranit zdravo vec ceš nakon par dana osjetiti razliku i osjecati se puno odmornije i više uživati u životu, jer šeceri i ostale loše masti loše utjecu na tvoj organizam i jednostavno se toga treba odreci, ja evo vec mjesec dana nisam probao kolu,fantu i ostale gazirane sokove pune šecera ( osim jednom al tad smo bambus derali) a bome niti cokolade ni cipseve i ostale gluposti, i odma sam pun snage, i stvarno je pre.ebeno! (oprostite na izrazu)
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
modra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote modra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 18:40
hvala, hvala! :)

znam sve...
prošlo proljece/ljeto sam uspjela skinut dosta kila... sigurno nekih 8... sa normalnom prehranom; stala kad je najasladje, slatko minimalno, i vježba.
je mi cijeli svijet bio ljepši, samo kad se sjetim koliko tu mucenja ima, prolazit opet kroz sve to... sad mi je i psiha malo sj* pa se nije lako pokrenut ni u kom smislu, al idemo jovo nanovo :D
hocu reci... dosta sam u to vrijeme saznala i naucila o zdravom životu, šta, kako i u kom trenu... te cake...

ajme, razveselila sam se zbog natjecanja, ali... mora se slikat, svatko, zar ne? :D to ne moguUnhappy:D

ok... a kud sad tocno dalje nakon upoznavanja? :))
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 18:44
da treba se slikat a sta nemas se s cim slikat ili
Back to Top
modra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote modra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 18:45
aaaahahahahahaBig smile
da, može i tako... bolje nego da priznam da me sram :D
Back to Top
modra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote modra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 18:46
šta se ne može samo po mjerama?  ne bi lagala :D
ionako mi nije do pobjede :D

šalim se, pravila su pravila!
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 18:48
Ne bi Modra bila Modra da sve živo ne zakomplicira :D
Ajde, ovdje te nitko ne zna opali te slike i ajde.
Aaa kud dalje, pa ovisi šta te zanima, ako baš ne želiš natjecanje, možeš se prijavit u transformacije i pratit svoj napredak, a drugi ce te uputit dalje :)
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
modra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote modra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 18:51
ti me znaš! :D :P
 
ma ne mogu slike... nema šanse... preogavna sam si da se igdje reklamiram :D
transorfmacije znaci?  ok....
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 18:53
E i ti mene znaš, pa cu svejedno stavit slike. Zamisli motivacije do iduceg objavljivanja slike na kojoj se vidi primjetan napredak?

A do nedavno sam imala istu kilažu ko ti sad, a znaš i sama kolko sam manja. :)
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
modra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote modra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 18:55
mogu mislit... Star divno nešto!
mislim, uvjerena sam da je osjecaj fenomenalan jer sam se i ja slikala ono vrijeme kad sam mršavila... ali samo za sebe... i to mi je bio super poticaj moram priznat. to slikanje.
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 19:00
Magare tvrdoglavo.

Onda otvori temu na transformacijama i bar mjere ostavi, ako vec neceš slike :)
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 19:11
haha nema te cega bit sram
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.