New Posts New Posts RSS Feed - Podijelite svoja iskustva o proizvodima!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Podijelite svoja iskustva o proizvodima!

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Podijelite svoja iskustva o proizvodima!
    Posted: 13 Veljaca 2013 at 11:43
jucer mi se frajer naslonio na zvono (na visokom katu zivim) da bi mi ostavio papiric da nisam bio dostupan doma,iako sam mu otvarao vrata i cuje se otvaranje vrata zvuk,nije htio doc gore,nego mu bilo lakse meni ostavit papiric,danas sam nazvao oversees i rekao im,ma dosta mi vise,jedan put me trazio da dodjem na stadion po paket,pa jeee,ako neces radit,budi kuci
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 15:49
Originally posted by rioso rioso wrote:


Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Ja iman u zalici trwnutno još oko 7kg wheya tako da cu vjerojatno sad 5kg kazeina narucit
Zmaju dali ti pripremaš zalihe u slucaju rata ili kakve katastrofe? Big smile  

Maa nee nego san ima popust pa zato, a sad ce mi i kazeina zafalit iman možda još 1,5 kg
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 23:11
Btw. ekipa, pripazite na offtopic u ovoj temi. 
Chat tema je za raspravu o forumu, ekipi i sl.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 23:10
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Dobila sam i jaaaaaa!!!!!!
 
Zoki znaci jedna narudžba do kraja mjeseca ali u toj narudžbi može biti više proizvoda??
 
EDIT: Postoje li obrocna placanja Americanom(2-3 rate)??

Tako je, 1 narudzba do kraja mjeseca, moze biti vise proizvoda u toj narudzbi. Wink

Ako si procitala pravila, kupon vrijedi samo za oblike placanja virmanom ili pouzecem. Popust je velik i ne mozemo si dopustiti jos troskove karticara.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 21:51
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Ja iman u zalici trwnutno još oko 7kg wheya tako da cu vjerojatno sad 5kg kazeina narucit


Zmaju dali ti pripremaš zalihe u slucaju rata ili kakve katastrofe? Big smile  
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 21:18
Ja iman u zalici trwnutno još oko 7kg wheya tako da cu vjerojatno sad 5kg kazeina narucit
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 20:25
moguce da sutra dobim paket :D ,iako imam wheya doma,uvijek volim kad dodje novi paket
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 20:12

A šta ja znam, onda ja valjda postavljam glupa pitanja na koja ili ne dobijem odg ili sa zakažnjenjem...Tongue

Jako dugo bila sam neaktivna, niti sam vježbala, niti pazila na prehranu, katastrofa, tako da nisam ni dolazila na forum....eto sad sam mjesec dana opet aktivna...ipak ljeto je tu :D
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 18:26
Nebi se baš slozija da triba toliko puno cekat na odgovore kad je svakodnevno nejo tu, eventualbo ako neko nezna odgovor ili je postavljeno glupo stoputa prozvakano pitanje
Bebolina zašto se mali više ne ukljucus ti recimi?
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 14:05
Originally posted by adatar adatar wrote:

ma nisu sviaktivni na forumu,ja mislim da fitness broj jedan po prodaji suplemenata online,forum nije bas atraktivan,ima bug nemozes uload avatar,bijela pozadina bode oci,nezanimljive i malo sekcija,sve to tjera ljude,al web shop vam je vrhunski dizajniran ;)
 
 
Slažem se, jako je puno clanova a možda 10% ih je aktivo, treba ti neki savjet, a odgovor dobiješ za 4-5 dana ...(ili ga ne dobiješ)...šteta!
Po meni to je najveca boljka ovog foruma...


Edited by bebolina - 11 Veljaca 2013 at 14:05
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 12:37
Neznan meni ova bilo narancasta boja odgovara jedino se slazen da ima bugova dosta i možda napravit redizajn podforuma
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 23:38
ma nisu sviaktivni na forumu,ja mislim da fitness broj jedan po prodaji suplemenata online,forum nije bas atraktivan,ima bug nemozes uload avatar,bijela pozadina bode oci,nezanimljive i malo sekcija,sve to tjera ljude,al web shop vam je vrhunski dizajniran ;)
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 20:20
Pari mi se da nas više od 50 nije ni bilo u izvlacenju
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 12:44
da se i ja pohvalim :)
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 12:38
Dobila sam i jaaaaaa!!!!!!
 
Zoki znaci jedna narudžba do kraja mjeseca ali u toj narudžbi može biti više proizvoda??
 
EDIT: Postoje li obrocna placanja Americanom(2-3 rate)??


Edited by bebolina - 10 Veljaca 2013 at 12:53
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 11:32
Tako je, popust možete iskoristiti za 1 narudžbu do kraja 2. mjeseca.

Adatar, ako želiš promijeniti okus ili nešto u narudžbi, pošalji mi samo na email ([email protected]) tvoje ime i prezime i o kojem se proizvodu radi pa cemo promijeniti.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.