New Posts New Posts RSS Feed - Mršavljenje do ljeta
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mršavljenje do ljeta

 Post Reply Post Reply
Author
Agnus Dei View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Agnus Dei Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Mršavljenje do ljeta
    Posted: 01 Veljaca 2013 at 10:47
Pozdrav ekipa!

Citajuci cijeli forum našao sam nekoliko korisnih savjeta, jelovnika itd., no nisam pronašao ono što sam tražio.

Moj plan je smršaviti 15ak kilograma do ljeta, ako može, i više.
Visok sam 175cm i imam 85 kilograma.

Hranim se puno junk foodom, razne stvari iz pekare itd., no to polako pokušavam izbaciti.
Došao sam ovdje da bi saznao nekakve nove jelovnike, i što jesti za koji obrok, jer sam našao neke, no ne mogu ih ponavljati svaki dan, naravno, htio bih nešto raznoliko.

Imam i još jedno pitanje. Kako i koliko vježbati?
Pomalo sam ogranicen zbog obveza, no uspio bih to ugurati negdje. Gdje god sam postavio pitanje rekli su: TRCANJE. Sad, da ili ne?


Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2013 at 10:57
Dobrodošao!

U startu ti je najvažnije izbacit loše stvari sa puno loših masti, UH i šecera i trenirati redovito.
Trcanje je dobro, ali ako bi uz to još npr 30 min dnevno vježbao sa utezima i radio neke vježbe za mišice koji nakon nekog vremena dodatno tope po 100-200 kcal dnevno , a i reda radi nekog izgleda i zdravlja...
Sa vremenom ceš se naviknuti i uspostaviti neki ritam, i prehranu, ali u startu ti je najteže odreci se loše hrane i zapoceti vježbu.. Samo se motiviraj i nemoj odustati

SRETNO!


Edited by XQ - 01 Veljaca 2013 at 10:59
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
opeliac View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opeliac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2013 at 16:04
Sve je to ok, ali zašto pobogu želiš smršati 15 kila, cak i više??? Pa biceš kao cackalica na svoju visinu sa 70 kila ili manje...
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2013 at 20:28
Fino ti momak kreni trcat, radi sklekove-zgibove-cucnje i ostale bodyweight vježbe i do ljeta ceš past 10 kila i bit ceš zadovoljan.
Na tvoju visinu izgubit 15 je previše iskreno...
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.