New Posts New Posts RSS Feed - Koji je najbolji protein u fazi mršavljenja? Pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Koji je najbolji protein u fazi mršavljenja? Pomoc

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
K450P View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Sijecanj 2013
Location: Virovitica
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote K450P Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Koji je najbolji protein u fazi mršavljenja? Pomoc
    Posted: 17 Sijecanj 2013 at 14:53
Pozdrav imam jedno pitanje ako bi mi netko znao preporuciti, u fazi sam mršavljenja i krenuo sam sa intenzivnim treninzima i znam da uslijed toga bi bilo dobro poceti piti protein. Molio bi preporuke koji bi bio najbolji protein za to, za sada sam kupio za probu gold whey od weidera pola kile, pa me zanima ima li što bolje od toga da uzmem nakon što ovo popijem. Znaci netreba mi ništa za masu nego neki kvalitetan protein koji cu piti tokom vremena skidanja kila. Hvala ! Smile
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2013 at 15:03
tvoja zelja da kupis protein za fazu skidanja kila dovoljno govori o tvome znanju, slobodno i dalje pij taj sta pijes jer nepostoje proteini za masu i proteini za definiciju
Back to Top
K450P View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Sijecanj 2013
Location: Virovitica
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote K450P Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2013 at 15:10
Jasno moje znanje je vrlo malo,tek sam ušao u to sve,  zato sam tu da citam, pitam i naucim što mi nije jasno i ne znam...Pitao sam to pitanje jel sam vidio pod opisom tog proteina koji pijem da pomaže u fazi definicije i pospješuje mršavljenje , a kod drugih proteina to nije pisalo, pa pitam onda one koji znaju Smile
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2013 at 15:17
uzmi bilo koji whey protein i pogledaj nutritivni sastav da ti na 30g wheya ima cca 20ak grama proteina te da nema nikakih dodataka tipa maltodekstrin, dekstroza i sl. Mislim, možeš ti kupit i gotov potpuni "obrok" ali energetska vrijednost takvih "obroka" je puno viša od whey proteina

Edited by avangarde - 17 Sijecanj 2013 at 15:29
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2013 at 15:50
vjerujem da i mi nekim skupinama zvucimo nevjerojatno glupo. "pa kak ne znas osnove"...
eto, koliko god cudno bilo, ljudi zaista ne znaju sto je to protein. tko je tome kriv? profesorica iz biologije u 7. razredu.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2013 at 17:10
ono san i napisa zato da malo procita i nauci o tome, moj savjet ti je uzmi radije od MVP 3g whey, jeftiniji je a nikakve razlike, ja taj weiderov nebi uzea jer je preskup,i jos nesto ako prehrana nije kako triba nikakav whey ti nece pomoc, jeli mislis da ti je prehrana sredjena?
Back to Top
K450P View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Sijecanj 2013
Location: Virovitica
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote K450P Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2013 at 19:51
Avangarde- Hvala ! Smile

Zmaj- pa s obzirom na to kakva mi je do sada bila ima dosta preinaka mada bi se tu još dalo poradit, umjesto sendvica u školi kupim neko pecivo i unutra ne salama nego tuna ili sardine, jaja kuhana pecena sa ne puno žutanjaka eventulano 1 žutanjak ostavim , sokovi grickalice nula bodova ništa al to nisam ni prije , kruh si radim sam domaci imam pekac kruha integralno brašno sezam , lan , maslinovo ulje itd... i tako pa cemo vidjet kako ce ici, više obroka na dan , samo cista voda , shake nakon dorucka i poslije treninga itd... Embarrassed
Back to Top
K450P View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Sijecanj 2013
Location: Virovitica
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote K450P Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2013 at 20:09
što kažete na scitec nutrition proizvodjaca? 
Back to Top
Remind View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Remind Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2013 at 20:22
Pogledaj si koliko grama proteina dobivaš po porciji i to je to. Vecina whey proteina dolazi s 24g proteina po porciji (iliti servingu). Dalje samo usporediš cijene i to je to. Osobno kupujem ili ON-ove proteini (kad sam pri parama) ili MVP (kad nisam pri parama).
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2013 at 21:11
radije kupi mvp
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2013 at 23:40
Po pricama otprije Scitec nije na nekom glasu, nznm dali se u posljednje vrijeme štogod promijenilo.
Dosta ljudi kupuje Mypretein i zadovoljni su, meni je zanimljiv Matrix protein i mislim da je on slijedeci. Trenutno koristim MVP 3 G, i mislim da mi je (subjektivno) bolji od Scitecovog anabolica koji sam ranije imao uz razliku da MVP okusa cokolada i kikiriki kada ga otvorim smrdi kao kuga ali okus je sasvim ok, lako topljiv, fino filtriran..
Sve u svemu protein kao protein to je samo dodatak prehrani bez kojeg se može, ništa što ce napraviti cudo.

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2013 at 23:55
ja trenutno nutritech karamela isto smrdi za poludit, ali jucer kupila 5kg mvp 3g vanilia ice cream pa sam sad mirna :)
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2013 at 00:09
Originally posted by Remind Remind wrote:

Pogledaj si koliko grama proteina dobivaš po porciji i to je to. Vecina whey proteina dolazi s 24g proteina po porciji (iliti servingu). Dalje samo usporediš cijene i to je to. Osobno kupujem ili ON-ove proteini (kad sam pri parama) ili MVP (kad nisam pri parama).



Upravo tako sam i ja bas danas odlucila! Dost mi placat Weideru ime pa MVP za oskudicu love, a inace ON!
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2013 at 00:11
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

ja trenutno nutritech karamela isto smrdi za poludit, ali jucer kupila 5kg mvp 3g vanilia ice cream pa sam sad mirna :)
mislis 4,5 kgTongue osobno iz prve ruke mogu preporucit myprotein kojeg vec zadnjih par godina koristin, sad san trenutno na MVP jer je bila akcija pa san povoljno narucija 2 velika(9kg)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2013 at 00:21
da, da, imam sve skupa 5 kg kad zbroji i nutritech-a sta mi ostalo..nemoj mi krasti protein, samo to ne
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2013 at 00:54
Big smile
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.