New Posts New Posts RSS Feed - Definicija, motivacija i  rasprave...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Definicija, motivacija i rasprave...

 Post Reply Post Reply Page  <1 6869707172 96>
Author
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 12:40
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

znaš da kod mene neceš proci bez brojanja dogov se sve today.. mozda neka ciklaža il tako nest, we ll see


brojim ja i sada...ali do 30... dalje ne znam...    
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 12:43
Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by Jekyll doesn't Hyde Jekyll doesn't Hyde wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by Jekyll doesn't Hyde Jekyll doesn't Hyde wrote:

Valjda ce svi nalazi ispasti dobro, držim fige...

Ja cu evo zadnjih nekoliko tjedana uvesti kardio 2 puta dnevno(poslije treninga) i predvecer da ucini svoje do kraja 2 mjeseca i to je to... Forma je tu, sad samo treba još malo dotjerati finese i sve 5... 



Ja još ne žurim sa kardiom... ali sigurno cu ga sve više uvoditi... prva 2 tjedna možda jednom dnevno...pa onda tu i tamoo ubaciti i  2x dnevno i tak... cemo vidjeti..... 

Pa da, samo lagano onda... Wink

I definitivno cu smanjiti unos vode zadnjih par tjedana...

Želiš se baš dehidirati ha..znaci vidjet cemo te u nekom casopisu Big smile

Naah, ne volim se eksponirati niti se želim iskomercijalizirati, iako bez lažne skromnosti, imam potencijala! LOL
Timeless like a broken watch
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 14:12
A kak ste saznale za policisticne jajnike? Puno cura ima isti problem... Bolovi pa onda na uzv-u?
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 14:21
Nepravilan ciklus, pa i izostanak.. onda otisla na uzv, pa me poslala vaditi krv..i eto :)
Na samom pocetku nisam dobila skoro 4mj.. i tadasnja gin. mi stalno govorila da je sve ok i da ce se to regulirati kad prvi put rodim.. onda sam promijenila dr. :D
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 14:32
Hahah i meni jos gore pozli kad mi spomenu porodjaj to mi govorili u srednjoj, wtf.
Dakle, ne moras aktivno biti na terapiji cijelo vrijeme? Ajde nadam se da vam se to uravnotezilo sad.
Meni je zadnji put napravila uzv sama od sebe (ljetos) i rekla mi "Imas jako lijepe male jajnike" haha. Sad ne znam jel se stiglo kaj promijeniti od tad. Ma evo, kasnila mi je sad 10 dana, inace po dan il dva. To je od previse proteina valjda

Al me brine - jel dobijete masnice od utega? Ja expressno od kickbacksova jos istu vecer!
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 07:30
Ah sinocnji trening, ah cant stop thinking of   
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 11:13
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Ah sinocnji trening, ah cant stop thinking of   

Volim takve treninge.... :D
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 13:22
A pogotovo u izvrsnom drustvu
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 13:27
ajde priznaj... nije da mislis na trening, nego na nekoga na treningu

ja sam jucer u teretani vidjela nekog cokoladnog decka.. bas je sweet
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 13:27
Timeless like a broken watch
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 13:31
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

ajde priznaj... nije da mislis na trening, nego na nekoga na treningu

ja sam jucer u teretani vidjela nekog cokoladnog decka.. bas je sweet




Kod mene stalno jedan cokoladni, poznanik, ali balavac. Simpa je
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 10:22
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

ajde priznaj... nije da mislis na trening, nego na nekoga na treningu

ja sam jucer u teretani vidjela nekog cokoladnog decka.. bas je sweet

Ja nikad ne primjetim frajere u teretani, primjetim samo ako su mi ukrali šipku il utege...a tad....Angry
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 10:27
   

kak da ga ne primjetim.. cokoladni decko u bijeloj majici.. iskace iz mase i jos ima onu njihovu tipicnu frizuricu..
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 10:57
Originally posted by dalila dalila wrote:

Ne znam baš.. znam samo da se svako smanjenje kcal manifestira bolešcu, iscrpljenosti... a ako sam ok sa tim, znaci jedem za neko održavanje, stagniram u kilaži... toliko o tome da se tijelo ne bori Wink Sada, ne iskljucujem da negdje ja griješim, ali vecinom druge ljude stavim u puno blaže uvijete, sa prehranom i treninzima i imaju puno bolje rezultate nego ja... Testiram di griješim, napredka ima, ali nije to ono što želim Wink Još uvijek... sad ide na bolje... samo da nisam svaki tjedan bar 2 dana "bolesna" .....


Stvar je metabolizma, zato se i muciš više od nekoga ko sagori sve što pobaca u sebe. Ocito nije tako efikasan, odnosno sama izmjena tvari šteka....vjerojatno ti treba i manje energije nego što misliš s obzirom da ju tijelo ne iskorištava kako bi trebalo. Nešto sa štitnjacom je jer su to sve simptomi. Hormoni cuda rade, a pogotovo ti od štitnjace...cijeli rastroj u organizmu....i imunitet, i mentalne sposobnosti, i raspoloženja....a i ako je stvarno problem u tome onda možda nekom hranom koju mi tu guramo još više štetiš tome. A da ne spominjem ta cikliranja, i svo to dijetiranje duže vremena.....tijelo je izmuceno.

Vidjet cemo što se da napravit, ocu da mi pucaš od energije Big smile Wink

Kako stojiš sa hladnocom, je ti stalno hladno?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 14:07
Vecinom je, osim nakon treninga...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 14:17
Dosta mi je to simptoma prisutno...inace za poremecaje štitnjace kažu da su jedni od onih koje dijagnosticiraju sami pacijenti, pretrage cak nekad znaju i navest na krivi put.

Ti biš trebala još u minus, ali ja bi rekla prije dodatnom aktivnošcu nego smanjivanjem kcal...bar na pocetku pa onda malo pomalo smanjivat i kcal...ali manje. I još nešto ako je štitnjaca u pitanju, možda i sam izbor povrca kojeg jedeš na tone radi dodatne probleme.......al to cemo sutra raspravit Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 6869707172 96>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.