New Posts New Posts RSS Feed - D: UN dijeta – varljivi jamac
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: UN dijeta – varljivi jamac

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Matea91 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matea91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: UN dijeta – varljivi jamac
    Posted: 11 Sijecanj 2013 at 11:02
Svi komentari na temu: UN dijeta – varljivi jamac

Pozdrav,10 mjeseci sam na ovoj djeti,odlicno se osjecam,izgubila sam 26 kg,premda kažu da bih trebala pravit pauzu nakon 3 mjeseca,ali ja nisam,išla sam dalje na svoj rizik ali naravno da bih ju prekinula ako bih osjetila neke posljedice na svom zdravlju,planiram biti godinu dana na djeti,mislim da mi se želudac vec sad smanjio i malo formirao :D SRETNA SAM :) Svaka cast za djetu :)
Back to Top
JOZEFINA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JOZEFINA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 21:22
Pozdrav svima...... Prije nekoliko godina bila sam na UN dijeti i izgubila sam 21 kilogram ali u jako kratkom periodu pa sam odlucila stati s dijetom. Od tih 21 kilograma vratilo mi ih se samo 5..... Bila sam neizmjerno sretna i zadovoljna sa svojim izgledom. Sada opet imam nekoliko kilograma viška pa sam odlucila opet probati s tom provjerenom dijetom. Sam redosljed hrane mi se jako svida, jedino mi se ne svida to što sam za vrijeme trajanje te dijete imala glavobolje... Ali sam sve u svemu jako zadovoljna sa tom UN dijetom.... :D
Back to Top
nicole View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nicole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2013 at 19:27
Pzdrav,na dijeti sam 16 dana,izgubila sam 5 kg i 5 cm.Jako se dobro osijecam I SVIMA NEODLUCNIMA JE PREPORUCUJEM.Na UN dijeti sam bila prije 2g izgubila sam 16kg u 2mj ,to mi je bilo dosta u ono vrijema tako da nisam isla do kraja.Sada idem do kraja tj.90 dana.Jako je jednostavna i pristupacna za ova vremena.Svoja iskustva podijelite sa drugima.kilograme koje smo skupljali godinama nestaju za 3mj ima li lakse izgubljenih kg.Sa cvrstom odlukom do zeljenog cilja-:):)
Back to Top
saketevk View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saketevk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2013 at 18:44
Kao prvo pozdrav svima koji su izgubili kg na un dijeti.....prije 5 godina sam bio na UN dijeti i izgubio sam u 90 dana tocno 30 kg.....i nakon tih pet godina dobio sam natrag 8 kg....
Back to Top
kuri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kuri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2013 at 12:11
trenutno sam na un dijeti,zadovoljn sam,
Back to Top
Marisol View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marisol Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2013 at 09:49
Ja, evo 13. dan.......jedva kilo.......samo se nadam da je vaga neispravna....a prije 8 godina u 2 mjeseca - 12 kg. Pomozite mi da ustrajem...
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2013 at 10:41
zašto se mucite s tim kvazi dijetama, zdravo jedite s malenim kalorijskim deficitom uz umjerenu tjelovježbu bilo koje vrste i kilogrami ce ici dolje a vi cete biti zdraviji, sretniji i vrlo vjerojatno puno samopouzdaniji ako se držite tih jednostavnim pravila
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2013 at 11:51
Nevjerovatno da kraj svega što piše na ovom sajtu ljudi i dalje idu na nekakve un i slicne medicinski gledano katastrofe od dijeta. Al dobro ko voli nek izvoli
Back to Top
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2013 at 13:20
Originally posted by JOZEFINA JOZEFINA wrote:

Sam redosljed hrane mi se jako svidja, jedino mi se ne svidja to što sam za vrijeme trajanje te dijete imala glavobolje...

u vecini slucajeva glavobolja prestane cim popiješ cašu vodeSmile tako nam organizam alarmira da mu treba vode,jer kad mi shvatimo da smo žedni,tad smo vec pošteno dehidrirali
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2013 at 13:28
meni je bas jutros kolegica poslala poruku na fejsu s pitanjem jesam cuo za tu dijetu i jel dobra, ja odem na google da vidimo cem se radi ikad sam vidio kakve gluposti imaju odma sam joj rekao da to nevalja.. 
Back to Top
Didijana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didijana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2013 at 21:02
Ova dijete je super inace nemam dobra iskustva sa njima ali ovdje se radi jednostavno o zdravoj prehrani sa manje kalorijama. u ovoj dijeti se ipak moze sve jesti mislim jedan dan meso jedan tjestenina cak i slatko. ovdje se moze nauciti mnogo toga da se vise pije da se jede vise voca i povrca da i kocka cokolade cini svoje:) ali sve u granicama i da se unaprijed planira rucak i vecera:) oni koji tvrde nesto drugo nemaju pojma i niste podrska za one koje se zele potruditi za zdraviji zivot.
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2013 at 21:17
Didijana citaj malo.Od dijete se možeš dugorocno samo udebljati.
Back to Top
dada84 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dada84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2013 at 19:19
evo ja sam 17 dana i smrsala sam 4 kg,zanima me posto idem na ultrazvuk abdomena pa ne bi smela nista jesti 1 dan ,pa da li bi mogla posle nastaviti posto mi taj dan padaproteinski.da li mogu sutradan nastaviti isti ili kako vec.dijeta je ekstra ,nije puno zahtevna
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2013 at 19:33
Dada citaš li ti uopce ovaj forum?
Mislim da ne,jer da citaš znala bi da nemaš na ovome forumu šta pitati pitanja vezano uz dijete jer bi dobro znala da ti dijete dugorocno mogu samo odmoci a ne pomoci.Nisi smršavila 4kg, nego si izgubila vodu u tijelu.Mastima treba ipak malo više da se razgrade,a i fizicka aktivnost.Sretno dalje sa dijetom, ali ako nastaviš sa njom,nemoj tu postavljati takva pitanja.Odi na neki drugi sajt.Ovo ti je samo dobronamjeran savjet
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2013 at 20:34
fittyp, necu reci da je dijeta najbolji nacin za gubljenje masnog tkiva, bilo bi bedasto, ali da se dijetom ne može gubiti masno tkivo, ne znam odakle ti takve informacije? Što misliš,kako srcani bolesnici kojima je zabranjeno tjelesno naprezanje izgube po 10,20,30 i više kg? Ili, jesi možda vidjeo nekog samo nakon 30 dana u logoru? UN ili bilo koju slicnu dijetu necu komentirati, jer me nitko ne može uvjeriti da za prehranu postoji bolja znanstvena disciplina od klinicke dijetetike. Pozdrav, i pamet u glavu :)
Back to Top
Nino68 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Location: Vodice
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nino68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2013 at 20:36
Zanimljiva tema, jako zanimljiva...
Osobno smatram da dijeta, pa kakva ona bila, ako uspije potaknuti osobu da promjeni nacin života iz korijena onda po meni je dobrodošla, naravno privremeno. Sama dijeta ne može nas riješiti naših prehrambenih navika niti nas promijeniti tako da nas natjera da vježbamo ili se više krecemo ili još bolje da se zdravije hranimo. Ne možemo biti cijeli život na nekakvim dijetama pa nakon toga sve po starom. Mene osobno  dijeta je potaknula  na promjene, znao sam da, ma kakva ona bila ne godi mom organizmu jer sam i ja izgubio dosta kg u samo dva mjeseca. Za moje tijelo je to bio šok, bez daljnjega, s druge strane  nositi 20-ak kg viška godinama može biti jako opasno :(
Svakako oprezno sa dijetama...   
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.