New Posts New Posts RSS Feed - Bezobrazluk Overseas osoblja!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bezobrazluk Overseas osoblja!

 Post Reply Post Reply
Author
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bezobrazluk Overseas osoblja!
    Posted: 10 Sijecanj 2013 at 09:52
Vec me duže vrijeme živcira njihova hladnokrvnost pomocu koje duzimaju ljudima pare bez isprike.
Još nikad nisam doživio da mi dostava vrati 1,2,5,6kn, nikad nemaju sitno, onda popustim pa kažem aj drugi put, bar da se zahvale na kunama. Tako da ono zadnje navedeno " Reci hvala dostavljacu" u mom rijecniku ne postoji, upravo zbog bezobrazluka. Mada mi je jasno da svatko uzima lovu na svoj nacin. 
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2013 at 10:34
to sam i ja primjetia jednom mi nije ima vratit 10 drugi put 5 mislim ok jednom da se dogodi ali ovo je cisto bezobrazno zato sad tocno mu dam i gotovi
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2013 at 11:50
istina,zato ja unaprijed razmijenim lovu,i priredim tocan iznos
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2013 at 12:14
Da jasno je to da novac treba prije razmjeniti i dati tocno..Ali desi se tako da me zatekne u poslu pa nemam..e onda je veselje..jedna takva firma sa uvijek praznim novcanikom, i samo odu ko hijene..
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2013 at 13:56
Meni je dostavljac bio jako simpatican i drag i bio jako sretan kaj mu imam tocno za platiti, presretan da ne mora negdje trcati razmijeniti.

A morao je pjeske do 3. kata (neki se na to zale inace haha)
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2013 at 14:01
Ja san 2 puta ostavija kunu jer mi je glupo da mi vraca kunu, a ugl nisan zasad ima takvih problema vjerojatno ovisi od osobe do osobe
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2013 at 12:04
i meni neka kao finta sitno,ja uvijek imam sitno,jos me trazi balavac da mu dodjem kod stadiona da on ne stigne,i ja mu kazem ako neces doc nema problema,vrati paket i to je to,ma da cu ti ja dolazit po paket da ne bi,za pare isto
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 22:24
I nama dolazi Overseas svaki dan, zaista ovisi tko je na dostavi - znaju biti ljubazni i to, dok ponekad i hladnokrvni. Sve ovisi od mjesta do mjesta.

Generalno, imamo dobra iskustva.
Moj prijedlog je da pripremite tocan iznos, tako necete morati "ostavljati" novce dostavljacima.


Edited by Zoki - 24 Sijecanj 2013 at 22:24
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
blackrosegul View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2015
Location: Pakistan
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackrosegul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2015 at 14:10
Ali desi se tako da me zatekne u poslu pa nemam..e onda je veselje..jedna takva firma sa uvijek praznim novcanikom, i samo odu ko hijene..??
Unlock the key of your succeslearn spanish for free and testking.By using our Learn Spanish
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2015 at 14:32
Jednom sam morao ostaviti oko dvadeset kuna, kaze nemam sitno, hocete mi ostavit za kavu...
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2015 at 22:28
Svakako probajte unaprijed pripremiti tocan iznos za platiti.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Aura View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Rujan 2015
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aura Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2016 at 20:38
Valjda sve ovisi o dostavljaču, ja nisam imala problema do sad. Uredno mi vrate kusur i ljubazno pročavrljaju sa mnom.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.