New Posts New Posts RSS Feed - što je to Fitness Yoga?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

što je to Fitness Yoga?

 Post Reply Post Reply
Author
Vladan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vladan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: što je to Fitness Yoga?
    Posted: 01 Prosinac 2007 at 16:10
Svijet bogatih i slavnih, glumci, pjevaci, modeli itd. odavno su vec otkrili fitness yogu i bikram (hot) yogu.
Sukladno tome, kriticna masa ljudi po teretanama i pilates dvoranama (kod nas uglavnom sve zene), zainterisirala se za ovaj oblik tjelovjezbe.
Da li ste probali yogu ili fitness yogu? Kakva su vasa iskustva? Ako zelite znati vise, mozete procitati ovdje
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2007 at 18:13
 Probala sam power yogu...slicno fitness ili? Inace ne volim bas te usporene nacine vjezbanja...ali power yoga mi je bila super...cak bi volila da je jedanput mjesecno ubace umjesto tc boa....promjene radi......
Back to Top
Vladan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vladan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2007 at 23:16
Da fitness yoga ili power yoga, nije pogresno, doduse ovisi o instruktoru, kad sam ja radio u fitness studiju u St-u onda je moj sat bio naslanjan na recepturu ashtanga yoge ili ti power yoge, ali na taj nacin da je prilagodjeno grupi naravno, pa je to opet fitness yoga, i nije dosadno uopce, dapace iznimno zahtjevno i crobno, te sto se tice i snage i balansa a da o fleksibilnosti ne pricam. Bilo bi idealno kada bi uvijek mijenjali i prisiljavali tijelo da se prilagodjava na razlicite podrazaje, to djeluje jako pozitivno i na psihu takodjer (razbija monotoniju).
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2007 at 10:32

 pa za to i kazem da mi je bilo zabavno... standard yoga mi nije zabavna;) sa power yogom sam se pozitivno iznenadila...

Meni se svidja kada mjenjamo treninge... i nasa instruktorica to pokusava raditi.... ali tesko je...jer nisu sve cure za to.... ali svakako mjenja koreografiju svaki tjedan... I bas bi joj mogla rec da napravimo power yogu jedan trerning.....

 

Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2007 at 20:52
Originally posted by Vladan Vladan wrote:

Da li ste probali yogu ili fitness yogu? Kakva su vasa iskustva?


Da. I super su mi iskustva. Proucila sam i probala nekoliko razlicitih stilova. U zadnje vrijeme radim najvise power ili ashtangu i to ponekad cak 6 puta tjedno. Prije sam kombinirala pilates, crobik i hatha yogu povremeno, ali trenutno radim iskljucivo yogu, tu sam se ipak najvise nasla.

Sto se tice tijela, poboljsali su mi se znacajnije koordinacija, ravnoteza, fleksibilnost, stanje u zglobovima. Opcenito mi se i izgled poboljsao, ali i prije yoge sam se bavila svacim pa tu nije neka drasticna promjena, osim u pojavi nekih misica za koje nisam ni znala da postoje.

Sto se tice duha, nakon toga se jednostavno osjecam super i to mi je dovoljno. Ne meditiram, ponekad radim neke jednostavnije vjezbe disanja.

Trenutno trazim neko dobro, a povoljno mjesto (studosica) za ashtangu, power ili slicno u ZG-u pa ak imate kakav prijedlog, vicite!


Back to Top
Vladan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vladan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2007 at 23:05
Odlicno signorina, super sta si se potpuno pronasla u yogi, nisam iz zg, pa ne mogu preporuciti ali pitat cu prijatelja govinda, on tu ima studio u zg, ne znam da li radi i power y. ali pretpostavljam da je. 
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2007 at 17:49
Ok, pitaj pa javi. Thanks! 
Back to Top
Vladan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vladan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2007 at 21:55
Evo Signorina: Govind Puri, 09š/760 5070, od njega mozes dobiti sve informacije.
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2007 at 13:58
Ok, hvala! 
Back to Top
Vladan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vladan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2007 at 14:34
Nema na cemu drago mi je da mogu pomoci 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.