New Posts New Posts RSS Feed - U vezi narudžbe
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

U vezi narudžbe

 Post Reply Post Reply
Author
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: U vezi narudžbe
    Posted: 02 Prosinac 2012 at 17:52
U ponedjeljak sam narucio Polarov sat i Whey i kazein od Optimuma ali mi još nije javljeno da je poslano a obicno mi taj mail dodje za dan-dva,nikad ovako dugo nisam cekao.Narudžba je zaprimljena ali još nema dojave o tome da je poslana...
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2012 at 11:13
Pošto imam problema sa mailom ovdje cu napisati da sam napravio novu narudžbu i uz whey i kazein koji imate uzeo još neke stvari i naravno narudžba je prihvacena ali pošto još nije ništa došlo vezano uz slanje toga napominjem ovdje da nebi opet cekao još tjedan dana...hehe
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2012 at 14:10
Poslan PM:

Pošto vam ne radi e-mail, a nitko se ne javlja na telefon koji ste ostavili, nismo vas mogli nikako kontaktirati vezano za narudžbu.

Pogledajte PM.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2012 at 19:10
Narudžba stigla,puno hvala na poklonu...
Back to Top
marin94 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marin94 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2012 at 19:28
Meni takodjer nije stigla potvrda na mail da je posiljka poslana,a narucio sam u nedjelju.
Back to Top
deejay View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2012
Location: cerna
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deejay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2012 at 23:44
Meni takodjer nije stigla potvrda na mail da je posiljka poslana,a narucio sam ISTO u nedjelju.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2012 at 00:05
Originally posted by deejay deejay wrote:

Meni takodjer nije stigla potvrda na mail da je posiljka poslana, a narucio sam ISTO u nedjelju.

Kao sto sam spomenuo u PM-u, dolazi nam nova zaliha brenda - proizvoda kojeg si narucio, i stoga nismo mogli poslati proizvod u ponedjeljak.


Edited by Zoki - 12 Prosinac 2012 at 00:06
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
deejay View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2012
Location: cerna
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deejay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2012 at 02:24
stigo paket,odlican okus kokosa!!
Back to Top
deejay View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2012
Location: cerna
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deejay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2013 at 20:43
opet nisam dobio mail!!!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2013 at 23:44
Originally posted by deejay deejay wrote:

opet nisam dobio mail!!!

Zamolio bih te da mi se javis na PM ili email: [email protected]


Edited by Zoki - 03 Sijecanj 2013 at 23:45
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
deejay View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2012
Location: cerna
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deejay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2013 at 00:43
nedobijam nikakve odgovore, dije zapelo
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2013 at 15:52
Stigla majica! Hvala na poklonu!
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2013 at 14:03
Imam jedno pitanje - dobila sam na poklon rukavice L i stvarno je idealan poklon jer mi trebaju rukavice jaaako, ali be mogu nista s njima jer su ni prevelike za 2 broja

Bih li mogla zamijeniti ih za manje? Tipa S.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 16:48
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Imam jedno pitanje - dobila sam na poklon rukavice L i stvarno je idealan poklon jer mi trebaju rukavice jaaako, ali be mogu nista s njima jer su ni prevelike za 2 broja

Bih li mogla zamijeniti ih za manje? Tipa S.
Bilo kakve upite vezano za narudžbe šaljite na email: [email protected] ili zovite na telefon: 01/3732-141.

Tako cete dobiti brzi odgovor.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.