New Posts New Posts RSS Feed - Zrinka Fišer svjetska prvakinja u bodyfitnessu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zrinka Fišer svjetska prvakinja u bodyfitnessu

 Post Reply Post Reply
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zrinka Fišer svjetska prvakinja u bodyfitnessu
    Posted: 08 Listopad 2012 at 20:46
Zrinka Fišer svjetska prvakinja u bodyfitnessu do 163cm



U izrazito opasnoj konkurenciji, hrvatska bodyfitness natjecateljica Zrinka Fišer na IFBB Svjetskom prvenstvu koje se protekloga vikenda održalo u poljskom Bialystoku osvojila je zlatnu medalju! Zrinka Fišer time je postala svjetska prvakinja u svojoj kategoriji do 163 centimetra.

Iza Zrinke su ostale, drugoplasirana Poljakinja Anna Szczotka i treceplasirana Madjarica Gabriella Szabo.

Ostale hrvatske natjecateljice, Eva Rusan (bodyfitness do 168 centimetara) i Meri Antonic (bodyfitness preko 168 centimetara) nisu se nažalost uspjele kvalificirati u finale.

Apsolutna pobjednica u kategoriji bodyfitness za žene je Ruskinja Ekaterina Gamagina.

Cestitke Zrinki na osvojenom zlatu!


Edited by Zoki - 08 Listopad 2012 at 20:46
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2012 at 20:57
shredded!!!
Harder Better Faster Stronger
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2012 at 21:07
cooooeceeee :)
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2012 at 01:37
super rezultati i brutalna je,iako po meni za zenu previse,figure kategorija mi je najzanimljivija kod zena...
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2012 at 11:50
Zrinka melje bez daljnjega. 

Jednostavno kad je vidiš kako radi u teretani znaš da je potpuno predana ovom sportu. Osim toga pristupacna je i dobra osoba. Prava šampionka! Thumbs UpClap
Timeless like a broken watch
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2012 at 12:32
Uopce se nisam brinula hoce li biti 1.ili ne, to se jednostavno vidi bez previše kompiliciranja!
Zbilja fantasticna!   
LiveStrong
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2012 at 20:40
sad me je sram XD
Back to Top
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 17:37
svaka cast teti, ali meni to nikad nece bit oku ugodno za vidjet na zeni.
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2012 at 22:06
Msm njoj svaka cast, iza ovoga stoji puno rada, ali meni ovo nije zena, ovo mi je(da se niko ne naljuti) odvratno vidjeti na zeni, i velikoj vecini muskaraca.
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2012 at 23:22
I to molim te onda idi komentiraj negdje s frendovima na kavi, ne u ovoj temi jer tu nikoga ne zanima što je tebi lijepo, što ne...
LiveStrong
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2012 at 00:09
kad ce ljudi skuzit da se tako izgleda taj jedan dan, da se ne pije voda ni nis da je namazana i da su to te poze.
velika vecina tih zena izvan natjecanja izgleda u najmanju ruku dobro ako ne i super.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2012 at 13:31
Evo više o Zrinki u Slobodnoj Dalmaciji:

Edited by Zoki - 27 Listopad 2012 at 13:32
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2015 at 14:09
Meni se sad, s odmakom od 2 godine od početka ove teme, još fascinatniji podatak da se Zrinka, nakon 2 poroda - vratila na binu! Mislim da je to, bez obzira smatramo li njenu natjecateljsku formu lijepom ili ne, hvale vrijedno i zasluzuje divljenje s obzirom na činjenicu što ženino tijelo pretrpi tijekom trudnoće i poroda.
Usput, imati doma dvoje male djece i paziti na dijetu i raditi treninge i izaći na natjecanje - to zaista može samo vrhunski sportaš.
Osim svega toga, Zrinkin povratak je opet pomrsio računa na hr bodyfitness sceni koja se godinu ranije malo udosadila jer Rusan nije imala konkurenciju.
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2016 at 13:31
Originally posted by ZorroRi ZorroRi wrote:

Meni se sad, s odmakom od 2 godine od početka ove teme, još fascinatniji podatak da se Zrinka, nakon 2 poroda - vratila na binu! Mislim da je to, bez obzira smatramo li njenu natjecateljsku formu lijepom ili ne, hvale vrijedno i zasluzuje divljenje s obzirom na činjenicu što ženino tijelo pretrpi tijekom trudnoće i poroda.
Usput, imati doma dvoje male djece i paziti na dijetu i raditi treninge i izaći na natjecanje - to zaista može samo vrhunski sportaš.
Osim svega toga, Zrinkin povratak je opet pomrsio računa na hr bodyfitness sceni koja se godinu ranije malo udosadila jer Rusan nije imala konkurenciju.

slazem se...to mi je sve tako fascinantno...pogotovo poslije 2 poroda ono ostala sam paf kad sam vidjela ShockedShockedShocked

svaka cast...zena to voli i trudi se...sad druga je stvar da li je to nekome lijepo ili ne,
meni licno je too much, ali respect za trud i posvecenost Clap
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.