New Posts New Posts RSS Feed - D:
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: "Smršavila sam 27 kg u 7 mjeseci"

 Post Reply Post Reply Page  <1 6789>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2013 at 19:21
Originally posted by selma84 selma84 wrote:

Ja sam nova i vec 2,5 godine pokusajem smrsati(od poroda) ostalo mi je viska 15 kg :( Voljela bi da mi neko pomogne nekim jelovnikom i vjezbama. helllp


otvori svoju temu pod topicom "Transformiraj se" i rado cemo ti pomoci
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
onjica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote onjica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2013 at 01:46
Pozdrav. Jako pohvalno. Ja isto pokusavam vec duze vrijeme ali bez rezultata. Ako ima netko kakvo rijesenje nek qa iznese . Trebala bi smrsavit oko 5 kq. Hvala.
Back to Top
onjica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote onjica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2013 at 02:35
Ja sam isto pokusavaa na mnoqo nacina ali bez rezultata.
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2013 at 10:12
Originally posted by onjica onjica wrote:

Pozdrav. Jako pohvalno. Ja isto pokusavam vec duze vrijeme ali bez rezultata. Ako ima netko kakvo rijesenje nek qa iznese . Trebala bi smrsavit oko 5 kq. Hvala.


https://www.fitness.com.hr/mrsavljenje/savjeti/Izgubite-5kg-masti-u-5-tjedana.aspx
Back to Top
anagard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anagard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2014 at 11:19
Svaka joj cast.....i ja pokusavam vec godinam al neide nikako...nemogu krenuti nikako a i kad krenem dva tri dana i opet nista.......uzas upomocccc neznam vise sta da radim
Back to Top
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2014 at 11:44
voljni moment je ovdje definitivno najbitniji, zato je moj prijedlog tko može da se ukljucu u teretanu jer ipak kad se upozna ekipa tamo i onda "vuce" jedan drugog, narocito kad su krizni dani i kad se nema volje...... vježbati doma sam i imati takav voljni moment da se sa trosjeda preseliš na traku ili bench-klupu je užasno teško..... i meni je osobno bilo tako, ali sad mi je normalno navecer si skuhat piletinu i pripremit rucak za sutrašnji dan na poslu i dici se ranije ujutro i pripremiti dorucak u vidu shake-a i složiti stvari za teretanu iza posla.... sve je stvar volje, odnosno sve je u glavi najviše......
"....I only dream in black and white. I only drema 'cause I'm alive...."
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2014 at 11:51
Originally posted by nenno nenno wrote:

voljni moment je ovdje definitivno najbitniji, zato je moj prijedlog tko može da se ukljucu u teretanu jer ipak kad se upozna ekipa tamo i onda "vuce" jedan drugog, narocito kad su krizni dani i kad se nema volje...... vježbati doma sam i imati takav voljni moment da se sa trosjeda preseliš na traku ili bench-klupu je užasno teško..... i meni je osobno bilo tako, ali sad mi je normalno navecer si skuhat piletinu i pripremit rucak za sutrašnji dan na poslu i dici se ranije ujutro i pripremiti dorucak u vidu shake-a i složiti stvari za teretanu iza posla.... sve je stvar volje, odnosno sve je u glavi najviše......



tak ja funkcioniram   


btw i ja sam iz VG,možda idemo cak u istu teretanu,hahahahahah :)
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mirig View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mirig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2014 at 21:18
dobro vece prije svega cestitke i jako dobro znam kroz sta si prosla... naime ja sam prije nekih deset godina skinula 40 kg u godinu dana... drzala kilazu pet godina i onda krah.. preselia se, stres stres i kile sam vratila i nemogu ih se vise rijesiti sto mi stvara veliki problem jer nisam zadovoljna sama sobom, krenula u teretanu (al postala preskupa )... s pocetkom ove godine cvrsto sam odlucila dosta je... voljela bih kad bih si mogla priustiti trenera koji ce mi pomoc da ostvarim cilj i SMRSAVIM :)))... JOS JEDNOM CESTITKE
Back to Top
Dragi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dragi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2014 at 12:46
Cao,imam 55 godina , 1.2. ove godine imao sam 132 kg i odlucio smršati . Pet umjerenih obroka dnevno , bez kruha , sa vrlo malo masnoca , voce povrce , mlijeko i mlijecni proizvodi sa vrlo malo masti , junece i pilece bijelo messo , bez kožice ,2 do 2,5 l vode...ukupno oko 1200 kcal dnevno .Nakon 5 mjeseci vaga je pokazala 107 kg !!! Procenat mišica se povecao , sala smanjio , bio sam prezadovoljan . U meduvremenu sam operisao meniskus , uspješno odradio rehabilitaciju , poceo sa vožnjom sobnog bicikla , vježbe , trbušnjaci , šetnje u parku ...ali salo je prestalo da se ''topi'' .Kontaktirao sam neke nutricioniste , ali bez nekog rezultata , kao tijelo se prilagodilo redukovanoj ishrani i itd , bez nekog pravog savjeta kako i šta dalje . Inace visok sam 183 cm , težak 107 kg , obim struka 99 cm , grudi 120cm ,fizicka aktivnost oko 6 sati tjedno , unos oko 1500 kcal dnevno , 2 l vode ... ako neko zna šta bih trebao ciniti kako skinuo višak masti , rado bih to primijenio , i bio vrlo zahvalan
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2014 at 16:43
Povecati unos kalorija na bar 1800, metabolizam se usporio zbog premalo hrane. Nije vam se povecao postotak misica, nego su se malo istaknuli zbog gubljenja sala, a vjerojatno ste ih i izgubili odredeni postotak jer covjek te visine i tezine nemoze funkcionirati sa 1200 kalorija dnevno. Preporucio bi cikliranje ugljikohidrata, npr. 150 UH u dane treniranja, 75 ili nize u dane odmora. Meni je pomoglo. Prvo sam ciklirao UH, pa sam zadnjh mjesec dana drzao keto.
Back to Top
Dragi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dragi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2014 at 12:40
Zaboravio sam napisati da redovno uzimam dodatak u vidu vitamina i minerala kao i proteine (ne mnogo oko 50 gr dnevno) . Procenat mišica se povecao sa 29% ma 36% , masti sa 41% na 32 % i na tome je stalo .Povecat cu unos na 1800 kcal kako preporucujete , pa se nadam da ce rezultata napokon biti . U svakom slucaju , hvala na sav jetu
Back to Top
buuucka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buuucka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Sijecanj 2015 at 11:24
mozete li mi poslat neke slikice za vjezbanje,usput svaka vam cast na mrsavljenju :)
Back to Top
Claudi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Claudi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2015 at 19:52
svaka cast :)) i ja sam imala slican problem.. uspjela sam skinuti dosta kilograma.. i sad sam na zadnjem, najtežem dijelu.. ali ovakve price tjeraju naprijed :)))) samo nastavi!!
Back to Top
petra2209 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra2209 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2015 at 21:46
Svaka ti cast!!!:)))
Back to Top
azra2 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Prosinac 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote azra2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Prosinac 2015 at 12:33
I ja se evo godinama borim da kako smrsavim akli i ako to bude samo 5-8kg skinem imam 110kg 173visoka pomagajte svaka cast izuzetcima
Back to Top
crni66 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Veljaca 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crni66 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2016 at 13:26
poz.Citajuci ova razna iskustva,sve to ljepo izgleda.Medutim,problem je takoder financijski ,jer ko može u našoj današnjici kuhati dva rucka ili dvije vecere ili su svi oko vas osudeni da idu na dijetu ako ste na jednoj vrsti obroka.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 6789>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.