New Posts New Posts RSS Feed - D:
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: "Smršavila sam 27 kg u 7 mjeseci"

 Post Reply Post Reply Page  <12345 9>
Author
krecemo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote krecemo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2012 at 21:46
zanima me kakve vjezbice radite,doma ili fitness il nesto slicno ?
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2012 at 07:13
Hvala vam puuuuuno

Sto se tice zobenih, uzimam u Lidlu one sitno mljevene i samo ih prelijem sa toplim mlijekom... ili posni sir,malo stevie,malo sumskog voca i u to umjesam zobene (ako je pregusto,dodam mrvicu vode). Na ta dva nacina su mi prefine.

A vjezbe...imas tu na forumu hrrrrrpu clanaka sa treninzima koje mozes raditi kod kuce....ili ostavi mail,pa cu ti poslati.
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
medeni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2012
Location: Kutina
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medeni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2012 at 09:45
zobene su mi promijenile zivot ..bilo mi je lose poslije svakog treninga otkad njih koristim sve je 5..nema povisenog tlaka treskavice itd
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2012 at 09:55
E da...i ovih 27 se pretvorilo u 32
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Weedeemer View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Weedeemer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2012 at 21:57
ideš miki pa to je više od kile hrane dnevno... a zapravo skidaš kile. svaka cast. trenutno mi se neda racunati ukupan iznos kalorija... ali bitno da stvar funkcionira!
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2012 at 20:15
Slavonka svaka cast ;) Nadan se da cu i ja :D Nikako da krenem al polako sam poceo uvoditi :D 
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2012 at 23:01
pa hvala Big smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
katja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2012 at 15:29
Slavonko,svaka cast !! I ja sam slavonka i odusevila si me svojom pricom,u tako kratkom vremenu skinuti toliko kg..a ja muku mucim sa svojih 8 kg viška.Ja sam proljetos bila na south-beach dijeti i smrsavila 6 kg u 2 mjeseca ali mi je organizam oslabio i imala sam teske glavobolje pa sam prekinula dijetu i vratila 4 kg.Prije par dana sam krenula trcati i nadam se da cu s tim uspjeti bar nesto smrsaviti.
Back to Top
Borbeni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Borbeni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2012 at 21:42
Svaka cast na volji i trudu, ja sam prije dvije godine imao isti problem visine 196 i 126kg i rekao sam sebi da to moram pod hitno rjesavat i primio se 10 mj vjezbanja, trcanja i naravno uz veliku promjenu prehrane uspio sam skinut 36 kg i dan danas ostao na kilaži od 90 kg s tim da se i dalje koliko je moguce drzim zdrave i nepretjerane prehrane uz prosjecno 3 kruzna treninga tjedno !
Back to Top
Buba_1988 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buba_1988 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2012 at 21:59
Hej ekipa... Nova sam ovdje jer tražim svaki dobar savjet u vezi skidanja kila :) Ovakvo što kada vidim dobijem motivaciju odmah. Svaka cast na uspjehu :D
Back to Top
sharkman View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sharkman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2012 at 23:24
1.dorucak: dvi mjerice zobenih pahuljica(može se stavit groždjice) sa jogurtom (max 1,9 mm)
2.marenda: 2 vocke
3.rucak: malo manja kolicina hrane nego inace i izbacit kruh šta je više moguce
4. vecera kao i rucak

ako treniraš: ujutro na tašte Twinlab Ripped Fuel (1kom),i tako i prije treninga - a nakon treninga neki whey protein (Optimum Nutrition ili Twinlab,izbjegavaj ove preukusne jer su puni šecera)

Pridržavaj se toga misec,dva dana bez posustajanja i preskakanja obroka - jer tek nakon dvi sedmice ti organizam prihvati takvo doziranje kao normalno,i prestane sa skladištenjem masti...a od ovoga Ripped Fuela nema jo-jo efekta....provjereno !!
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2012 at 23:32
Ovaj nacin prehrane je nevjerovatan ako za cilj imas da ne licis ni na sta :)
Back to Top
sharkman View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sharkman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2012 at 00:00
- al pomaže da otopi suvišno na relativno brz period (bar meni je-skupa sa orbitrekom i gym-om)...sad sam i ja komodniji pa samo održavam težinu ( bez Ripped Fuela) + redovni gym.
Back to Top
Buba_1988 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buba_1988 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2012 at 09:36
Krenula sam u teretanu redovito s vježbanjem nema problema. Eto samo prehrana. Ne smijem odustati. Imam 84 kg ali sam visoka 180 cm, tako da sve to skupa ne izgleda toliko strašno ali do prije godinu dana sam imala izmedu 68-70 kg i tad sam se osjecala super. Sad mi je eto želja opet se vratiti na staru kilažu :)
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2012 at 10:02
moje iskustvo:
bila debela,80kg,prestala jesti,skinula 25kg, cak i više,u jednom momentu sam imala 53kg,i izgledala ko zombi, i kost i koža!
nakon toga sam našla ovu stranicu,tu ima puno odlicnih primjera kako se hraniti i kako vježbati
pocela sam vježbati, sad sve žešce i teže vježbe,sredila prehranu,izbacila loše stvari,dodala dobre
sad imam 4kg,više,dakle 57,ali bez sala, odlicno se osjecam,apetit ko u zvijeri
Back to Top
boroking View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote boroking Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2012 at 10:55
svaka cast i ja sam imao 110 kila i stvarno sam doso uzas i reko sam samom sebi dosta prezderavanja i poceo polagano trenirat vozit biciglu ne jest poslje 6 ujutro sam jeo 100 grama zobenih oko 2 100 grama rize sa nekim povrcem bijelim mesom ponim i tako oko 4 3 jabuke sa jogurom 0.9 i oko 6 ili 6 samo bjelo meso sa puno povrca slatko sam skroz izbacio sokove sroz nista nisam przio samo sam kuhao sve sto se moze i rezultati nakon 8 mj izgubio 34 kile sada imam 76 i sad samo sam nastavio u teretanu i trcat sve se moze kad se hoce :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.