New Posts New Posts RSS Feed - P: Sprave za vjezbanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

P: Sprave za vjezbanje

 Post Reply Post Reply Page  <1 3456>
Author
Lepy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lepy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2013 at 17:53
Iskreno neznam, ali 500€ je puno previše, ja imam Marshallovo AVT 50, platio sam ga cca 1500 kn polovno prije godinu dvije...novo sigurno nije prek 3000...nebi nikad dao za kucno pojacalo 500€ :). Nisam glazbenik, sviram za svoju dušu hehe.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2013 at 18:40
univerzalna klupa s fiksnim nosacima i nastavak za noge. valjci jesu malo primitivni, ali sluze svrsi





Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2013 at 21:56
mali update. svaka sprava je mrvicu poboljsana, prije svega s ovim valjcima :) nesto novog dizajna,...

uni klupa s fiksnim nosacima na kojima se mogu izvoditi dipsevi s nastavkom za noge



scott klupa





klupa za listove



hiperekstenzija


Back to Top
lepizg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lepizg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2013 at 01:02
dobar dan zanima me koliko bi kostala izrada klupe za trbusnjake?
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2013 at 23:27
power tower (chin dip)


Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2013 at 14:33
Kucna teretana u potpunosti opremljena spravama za vježbanje anTD Cool






Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2013 at 15:01
svaka cast majstore, a sad na 100 kila mišica :D
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2014 at 17:51
ova teretana nije moja ;)

inace, od danas je u ponudi i klupa za ekstenziju, BF curl i klupa za trbusnjake 3u1




Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2014 at 15:48
Lat mašina s dodatkom za veslanje

Na spravi je moguće raditi i veslanje, vježbe za biceps,...
Sprava je napravljena od profila 50x50x3, te je vrlo čvrsta i kvalitetna.
Opterećenje je na principu ploča koje se simetrično stavljaju na nosač.
Sjedalo za veslanje je montažno, te se stavlja i miče po potrebi.










Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2014 at 19:19
Podesiv plyometric box (pliometrijski). Podesive visine od 40-60cm. Moguće je napraviti i veci od cca 55cm do 95cm.




Edited by GajbaPive - 31 Sijecanj 2014 at 19:20
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2014 at 10:57
zanimljiva ideja... sklopiva sprava za dipseve i zgibove. sve sto vidite je sklopivo u elemente koji se nakon vjezbanja vrlo lako spreme pod krevet. najduzi element su ove dvije vertikale. to su dvije cijevi od 200cm. dva dijela su dimenzije 115x45x15, ovaj dio za zgibove i dipseve je cca 120x20x15, te jedna cijev od cca 110 cm.
osim toga, rogovi su podesivi po sirini, tj. jedan rog je klizni i moguce je namjestiti sirinu po zelji.
Iako je sklopiva, sprava je vrlo stabilna i cvrsta, obzirom su svi elementi stegnuti, mene od 80kg drzi bez problema i nekog znacajnog klimanja cak i na najvisoj poziciji.









Edited by GajbaPive - 11 Veljaca 2014 at 11:03
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2014 at 18:46
ovako to izgleda kad se rastavi. sad kad je decko dosao po to kaze da to nigdje u hrvatskoj nije nasao, da je to na cijelom internetu nasao da rade samo amerikanci takodjer, njihova nema ovu podesivu rucku, tako da sam cak i malo inovativniji od njih
inace, original mozete pogledati ovdje



Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2014 at 18:13
Zidni leg raise (barem mislim da se tako naziva)

i da, moze se napraviti da se rade i dipsevi, ovdje je covjek zelio bez...








Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2014 at 13:23
Kod maksimalnih težina se ponekad dogodi da nas šipka "poklopi" ili da nam fali ono malo snage da je vratimo na nosače. Ako vježbate sami, to može imati tragične posljedice. Zato služe ovi osigurači, kako bi vam dao dodatnu sigurnost i omogućio vam da iskušate svoje maksimume bez straha od "poklapanja". Nosači su podesivi od cca 65cm do 115cm.

Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2014 at 21:34
uh, ima svega novoga... a vidim da cu morati i obnoviti neke slike

uglavnom, evo noviteta....
Torsonator








I nesto sto sam konacno napravio - POWER RACK!!!






Back to Top
SasaK View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SasaK Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2015 at 09:43
Bok,

radis jos uvijek sprave, interesira me stalag za plocaste utege 30 mm, da li se moze kod tebe naruciti stalak sa cromiranim klinovima?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 3456>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.