New Posts New Posts RSS Feed - P: Sprave za vjezbanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

P: Sprave za vjezbanje

 Post Reply Post Reply Page  123 6>
Author
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: P: Sprave za vjezbanje
    Posted: 23 Rujan 2012 at 10:21
prodajem sprave za vjezbanje, kvalitetno, cvrsto i masivno izradjeno.

moguca izrada po zeljama i dogovoru.

multifunckionalna sprava - ovo je moja, ali odprilike ovakvu preporucujem


1400kn

zidno vratilo


300kn

bench s fiksnim nosacima


650kn

sprava za dipseve


450kn
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2012 at 17:00
mali update...

univerzalna klupa







800kn
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 23:46
ravna klupa



500 kn
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2012 at 19:46
univerzalna klupa s fiksnim nosacima







Back to Top
Jack Sparrow View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Svibanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Jack Sparrow Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2012 at 21:25
svaka ti cast na tome...ako ti krene posao neznam di ceš stati...šteta što tu kod mene nema takvog nekoga ali i da ima znam da nebi bile cijene ko tu...reci mi ta klupa može i služiti za kontra kosi bench jel...e to mi se svidja ako može,u njoj je ravan,kosi i kontra kosi...koliko ona cepa para...
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2012 at 12:26
ona je 950kn. al posta nije tak skupa. slanje obicnog paketa dimenzija 50x50x110, kilaze do 66kg kosta 50kn... sto je ok cijena...
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2012 at 20:54
najnoviji rad

zidno vratilo


Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2012 at 23:10
dok ne dobijem bolje slike, stavit cu ove kaj imam

evo varijanta zidnog vratila s ruckama prema unutra





a ovo mi je pregenijalna stvar - zidni dipsevi koji se dizu da ne smetaju kad ne trebaju...
reci cu tipu da mi posalje slike kada ih stavi na zid, ovo su sada prve slike, tek toliko da imam nesto.






za one koji si ne mogu predociti - dvije takve se montiraju na zid, za svaku ruku po jednu. :)
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2012 at 21:15
ovo je moja ljepotica... :)

hiperekstenzija podesiva po duzini i visini





za one koji ne znaju kako se ovo koristi:



i onda trup spustis dolje i dizes se gore i tako xy ponavljanja... najjaca vjezba za donji dio ledja.


rimska klupa iliti klupa za trbusnjake s podesivom visinom







s ovime sam jako sretan :)
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2012 at 12:08
evo malo bolja slika sklopivih zidnih dipseva



Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2012 at 11:06
osobno mi je ovo do sada najbolji rad. fenomenalno mi izgleda, nadam se da cu jednog dana moci i ja imati takvo nesto :)

ovo mi se tako svidja da cu mu dati ime - knight rider  









inace, ova klupa je s nivelirajucim stopama, ako pod nije ravan. ako je pod ravan, izvadite nivelir stope i to je to..



stalci idu od visine 100 cm, do cca 170cm, gumirani prihvat sipke





i kombinacija za prvaka :)







sve ovo za 1,000,000 kuna!
ali, samo za citatelje ovog foruma, cijena nije 1,000,000kn, niti 500,000kn, niti 100,000kn, vec 5,000kn!!!
ALI NI TO NIJE SVE!
za prvih 10,000 narucitelja osigurao sam dodatan popust, tako da ovaj komplet univerzalne klupe i stalaka moze biti vase za 1,300.00 kuna!

brzo do telefona, maila, PP ili sto vam jos padne na pamet i narucite!

ukoliko i odustanete od vjezbanja, ova prekrasna klupa i stalci ce savrseno posluziti kao mjesto za vjesanje i odlaganje torbi, odjece i ostalih stvari koje bi vam inace stajale po podu!

p.s. moguce je i odvojena kupovina, klupa 800kn, stalci 500kn.

:D
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2013 at 18:42
evo nesto novo. ova ima mogucnost kontrakosog bencha.

















Edited by GajbaPive - 02 Sijecanj 2013 at 18:43
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2013 at 23:32
Lijepo si to slozio. Ove zadnje 2 klupice i stalak su vrhunski i estetski lijepi. Vidi se da se polako usavrsavas.
Imam doma par takvih klupica domace izrade, vrlo slicne ove dve zadnje i mogu samo reci da je to nepoderivo i oprema za cijeli zivot, neusporedivo sa kupovnim klupicama koje su duplo skuplje, a klimave i nikave.
Probaj napraviti power rack mozda, ja ga imam i to i klupica i nema potrebe za icim vise.
Ako te zanima mozes doci pogledati power rack kod mene pa pokupiti ideje jer je isto home-made od covjeka koji vec duzi niz godina radi svu moguci fitness opremu.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2013 at 12:45
hvala na pozivu, mozda i svratim jedan dan, mada rack nije tesko napraviti, samo ima dosta zajebancije s busenjem rupa...
obzirom koliko je zajebano napraviti univerzalnu klupicu, sve ostalo kaj se vari pod 90 je, skoro pa, macji kasalj.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2013 at 16:06
poboljsana verzija hiperekstenzije. dodane rucke, promjenjen princip mjenjanja visine za hvat nogu i dodan saraf za ucvrstiti cijev kod nastimavanja po duzini, tako da sad nema onog sitnog bjezanja (iako nije bilo nista strasno), tog dijela za duzinu.







Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2013 at 11:11
nova ponuda



1. univerzalna klupa (4 pozicije: kontrakosi, ravni, kosi i sjedeci)
2. 2 podesiva stalka (od cca 85cm do cca 165cm visine)
3. samostojeci dipsevi
4. hiperekstenzija (podesiva po duzini i visini)

cijena 2450kn

ako se uzme komplet - ZIDNO VRATILO GRATIS

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.