New Posts New Posts RSS Feed - Molim Pomoc - konzumacija dodataka prehrani
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Molim Pomoc - konzumacija dodataka prehrani

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2012 at 21:19
Originally posted by adatar adatar wrote:


vjerujte mi fitness.hr da ja vise nemam veze s vama,pozdrav


Hvala Bogu, pozdrav
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2012 at 07:23
Originally posted by adatar adatar wrote:

kakve nebuloze? pa koliko jedno prosjecno jaje ima proteina u sebi? znas li? oko 6 do 7 grama,a koliko ljudsko tijelo moze probavit jaja? samo 60%,a koliko jednom bodybuilderu treba proteina po kili? ja ne mogu vjerovat sta citam ovdje..
pa izracunaj,osobno mi se ne svidja ovaj podcjenjivacki stav koji namecete,tko je spomenuo zumanjke uopce ovdje?
koji flex? gdje si ti sve to naucila? rodila si se s znanjem? idi u teretanu dizat one bucice od kilu
vjerujte mi fitness.hr da ja vise nemam veze s vama,pozdrav
ko' je to, ajde priznajte? Jekyll? Smile
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2012 at 13:18
Joj, pa taj lik ima i po drugim forumima isti nick i brblja, ne kužim zašto mu uopce pridajete važnost
LiveStrong
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2012 at 14:39
Originally posted by alpinist alpinist wrote:

Originally posted by adatar adatar wrote:

kakve nebuloze? pa koliko jedno prosjecno jaje ima proteina u sebi? znas li? oko 6 do 7 grama,a koliko ljudsko tijelo moze probavit jaja? samo 60%,a koliko jednom bodybuilderu treba proteina po kili? ja ne mogu vjerovat sta citam ovdje..
pa izracunaj,osobno mi se ne svidja ovaj podcjenjivacki stav koji namecete,tko je spomenuo zumanjke uopce ovdje?
koji flex? gdje si ti sve to naucila? rodila si se s znanjem? idi u teretanu dizat one bucice od kilu
vjerujte mi fitness.hr da ja vise nemam veze s vama,pozdrav
ko' je to, ajde priznajte? Jekyll? Smile

Oprosti, jel tebi možda previše alpinskog (rijetkog) zraka oštetilo mozak?Smile
Timeless like a broken watch
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2012 at 18:31
ma šalim se za to da si ti, al fakat izgleda kao da se netko zahebava Smile
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
dujeperica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dujeperica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2012 at 20:24
dobar dan zoven se duje i iman 14ipo godina,visok sam 185cm i imam 80kg.
zanima me je li perano za mene da pocnem ic u teretanu
Back to Top
jelena22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Location: CROATIA
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelena22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2012 at 20:49
Pozdrav svima nadam se da je jos ziva ta grupa :) ja sam ovdje nova,zovem se jelena i trebam pomoc dosta mi je tog mog trbuha uzas imam 85 kg a visoka 164 uzas predebela sam evo odlucila sam ici na dijetu samo neznam na koju jel imate vi prijedlog evo mislim i vjezbati na biciklu i trbusnjake ako cu moci i navecer prosetati :)
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2012 at 22:17
Originally posted by jelena22 jelena22 wrote:

Pozdrav svima nadam se da je jos ziva ta grupa :) ja sam ovdje nova,zovem se jelena i trebam pomoc dosta mi je tog mog trbuha uzas imam 85 kg a visoka 164 uzas predebela sam evo odlucila sam ici na dijetu samo neznam na koju jel imate vi prijedlog evo mislim i vjezbati na biciklu i trbusnjake ako cu moci i navecer prosetati :)


Pozz,

nema tu neke dijete, nego promjena prehrambenih navika.jedino ste ce te dugorocno i za stalno dovesti do cilja je uravnotezena prehrana u kojoj su zastupljeni proteini, UH iz voca, povrca , žitarica , te "zdravih" masti  kao maslinovo, riblje, bucino, laneno ulje, orašasti plodovi.
Nikakva gladovanja nego uravnoteženi obroci i tjelovježba koja u samom pocetku može biti šetnja, bicikl , no kasnije , vrlo brzo ce to biti nedovoljno.Na trbusnjake ne gubi vrijeme jer nikakve koristi od toga, radje radi izdrzaje, iskorake, cucnjeve , sklekove....
ovo su samo smjernice, na forumu imas detaljnije sve obajsnjeno....
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2012 at 22:18
Originally posted by dujeperica dujeperica wrote:

dobar dan zoven se duje i iman 14ipo godina,visok sam 185cm i imam 80kg.
zanima me je li perano za mene da pocnem ic u teretanu


Pozdrav,

nije rano, no trebao bi iskljucivo ici i raditi pod nadzorom trenera
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.