New Posts New Posts RSS Feed - hmm..
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

hmm..

 Post Reply Post Reply
Author
odbojkasica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote odbojkasica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: hmm..
    Posted: 02 Kolovoz 2012 at 13:08
ovako..kako ja inace treniram odbojku, sad nam je ljetna pauza. pa bih do pocetka priprema(koje su 20.8.)htjela povecati, tj. ojacati misice.. dali je to moguce u ovo kratko vrijeme(malo manje od mjesec dana)?
Back to Top
Snoopie View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2012
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Snoopie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2012 at 13:51
Hmm pa sudeci da to nije cak ni malo manje od mjesec dana, to je manje i od 20 dana :))
Iskreno ne znam na kakvim bi preparatima morala bit da bi u tih 15 dana uz svakodnevnu vježbu došla do neceg "znacajnog" recimo to tako .... Ali ono što uvijek možeš napraviti je probati si malo izregulirati prehranu i eventualno se baciti ne neke vježbe (opet ovisno o kojim mišicima govorimo, jel to o stražnjici/nogama/trbuhu, ili bi htjela više gornji dio tijela itd) ali u svakom slucaju mislim da ako želiš krenuti sa tako necime, onda se odluci da ceš prionuti na to i krenuti na "malo duže staze", jer gledat ajmo napravit cudo za 15 dana, mislim da nebu išlo... no hard feelings :)

p.s. neka me kolege forumaši koji su dugo u tome (ja ipak nisam vec jedno vrijeme bio u tim temama) isprave, ali eto...


Edited by Snoopie - 02 Kolovoz 2012 at 13:53
Back to Top
odbojkasica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote odbojkasica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2012 at 13:57
Aham..hvala na odgovoru :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2012 at 14:48
I ja bi htjela, do sutra, complete natural Big smile

Heh, nisam daleko od Snoopievog odgovora Smile, mada biš se mogla pomaknuti s mjesta, a sad koliko, ovisi.....  teško je reci s obzirom na podatke o tebi koje ...nemamo Tongue
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
odbojkasica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote odbojkasica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2012 at 16:42
pocela san ja jos jucer vjezbat, 1 i pol do 2 h dnevno..u 7.mj. san samo 2 put tjedno nec manje vremena..ali ja cu nastavit do priprema ovako, jer bolje ista nego nista..ovako cu se baren malo pripremiti za pripreme..:)

-hvala i tebi na odgovoru:)
Back to Top
RajkaRajka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RajkaRajka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2012 at 09:40
Nastavi samo bit ce rezultati....nista nemoze preko noci.
Back to Top
Ivan1986 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan1986 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2012 at 23:40
Odbojkasica trebaju nam tvoji podatci pa da mozemo komentirati.Pretpostavljam da zelis dobiti na masi ali moras znati da postoje pravila kojih se trebas drzati.Osobno smatram da ti 20 dana definitivno nije dosta.Tek tada ces se pravilno ufurati u rutinu rada i kockice ce se polagano poceti slagati da bi na kraju bila slika.Trebas imati rep i glavu to jest program vjezbanja i meni.U pravilu bi trebala unositi 10-20% vise kalorije nego sta je tvoj BMRXTDEE puta 1.1 (ovih 10% sam dodao jel obicno toliko vremena treba da se hrana probavi).
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.