New Posts New Posts RSS Feed - maca prah
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

maca prah

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Mladamamauformi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2012 at 14:36
popij si macu ujutro umjesto kave.
Back to Top
Amiketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amiketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2013 at 22:24
Pozdrav,
Mi je konzumiramo skoro dvije godine.
Iskreno ne znam od kuda da je krenem hvaliti.
Možeš je staviti u SHAKE, SMOOTHIE, JOGURT.
Nekad je jednostavno uzmem na žlicu i jedem :-))
Mala preporuka za cure
-potice probavu pa zna biti neugodno
-okus nije girl friendly
MACA je definitivno moj suplement broj 1
Centar za promicanje zdravlja Miketa
        http://www.centar-miketa.hr
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 10:14
To je kao neki booster sa kofeinom uz dorucak ?
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2013 at 09:09
Da se i ja malo ukljucim u razgovor..

Danas sam na letio na MACA, i citajuci o njoj, poprilicno mi se svidjelo, pa bi je i sam poceo piti...e sad, obzirom da izmedu ostalog daje energiju, jel bi bilo dobro popit je recimo 30 min, prije treninga?

Procitao sam da se moze staviti recimo u shake poslije treninga ( e sad, je treniram navecer,oko 20h mi zavrsavaju treninzi pa neznam kako bi djelovalo na san, posto pise da se ne preporuca uzimati navecer)

Kako je vi ostali pijete, kombinirate sa treningom i sl.??
Back to Top
nik64 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nik64 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 12:56
 Macu se konzumira sa prirodnim sokovima to ublazuje gorki okus i moze se dodati med..,.
a i takodjer se moze konzumirati sama....
Smile
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 14:21
Da li je ona neki pre workout suplement ?
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2013 at 21:12
pozz,ljudi!
imam opet posla s maca prahom,kupila sam sebi,jer mi opet hormoni divljaju,pa i sve ostalo!
no,ogl. pitanje glasi: "Da li netko zna može li decko od 14 godina to uzimati,jer po nekim simptomima,bi mu mogla pomoci"
nismo nigdje našli podatak, o tome da ne bi smio uzimati,jedino trudnice i dojilje!
piše, nešto slicno,da tinejdjerima luduju hormoni i da je dobra za prištice,ali nema konkretnog podatka da mogu uzimati prah!
pa ako netko ima neki podatak nek javi!
hvala,pozz!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 10:23
našla sam si najbolji nacin,kako progutati macu,a da mi ne pozli!
ugl. vecer prije iscijedim limun,dodam med i malo cimeta (odlicna limunada),a ujutro ubacim samo maca prah,dobro promuckam,i puno je ugodnije za progutati!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
cosanostra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cosanostra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2013 at 18:39
Pozdrav svim ljubiteljima mace:). Uzimam prah koji mi cini dobro (po pitanju energije koja mi je zbog stresa na najnizem nivou), no strašno me boli zeludac od nje. Uzimala sam je ujutro umijesanu u smoothie, pa sam mislila da mi smeta na prazan zeludac. Sada lezim u krevetu sa strasnim bolovima (poput gastritisa), iako sam uzela prah nakon jela.
Da li je netko cuo ili ima slican problem?
Biljka je stvarno cudotvorna i teško mi pada nemogucnost njene konzumacije.
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2013 at 18:48
Originally posted by cosanostra cosanostra wrote:

Pozdrav svim ljubiteljima mace:). Uzimam prah koji mi cini dobro (po pitanju energije koja mi je zbog stresa na najnizem nivou), no strašno me boli zeludac od nje. Uzimala sam je ujutro umijesanu u smoothie, pa sam mislila da mi smeta na prazan zeludac. Sada lezim u krevetu sa strasnim bolovima (poput gastritisa), iako sam uzela prah nakon jela.
Da li je netko cuo ili ima slican problem?
Biljka je stvarno cudotvorna i teško mi pada nemogucnost njene konzumacije.


nisam cula da se netko žali na želudac!
ja pijem sad trecu turu,stvarno mi pomaže,u svakom pogledu,snaga,energija,stres,a da ne govorim o hormonima(menopauza)!
jedino,svako jutro kad ju popijem natašte u kombinaciji s limunadom,trcim na wc,što i nije loše,osim ako sam na putu do posla!
pokušaj ju popiti sa zobenim mlijekom,to su mi preporucili u ducanu,gdje ju kupujem. možda ti smeta,nešto drugo,a ne sama maca!?
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
cosanostra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cosanostra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2013 at 19:21
Hvala na brzom odgovoru:). Pokušala sam izolirati sve sto bi mi osim mace moglo smetati, no sve sto jedem (tj pijem) inace, mi ne smeta, osim kad dodam macu. Sjetila sam da mi nije smetala kad sam ju pila samu razmucenu u vodi. Mozda mi kombinacije sa njom smetaju.
Inace, s obzirom da uzimam neem prah i ulje crnog kima (pripremam se za sezonu alergije), maca mi je vrhunska delikatesa, koliko je ovo dvoje gadno:)
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2015 at 11:23
Ja sam probala prvi put macu, sa iscjeđenim sokom od naranče, jooj jedva sam progutala, željela bih to uzimati jer čitam da je super što se tiče svega, a ne znam s čim da ju progutam, a najmanje da osjetim.
Back to Top
gabrijela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gabrijela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2015 at 17:54
zašto ne pijete u kapsulama? One su i napravljene jer mnogi ne mogu podnijeti ukus..
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2015 at 19:55
kakve su cijene kapsula? skuplje?
Back to Top
gabrijela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gabrijela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2015 at 11:21
Oko 150 kn je jedna vrećica, mislim da ih unutra ima 200 komada i da se pije najmanje šest kapsula dva do tri puta dnevno..
ne znam koliko je prah i koliko traje pa ne mogu usporediti
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2015 at 15:38
Ok, hvala na inf.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.