New Posts New Posts RSS Feed - D: Kreatin – kako koristiti da dobijemo najbolje rezultate ?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Kreatin – kako koristiti da dobijemo najbolje rezultate ?

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2014 at 08:23
Originally posted by maka12 maka12 wrote:

U jednom danu uzmem 30 g kreatina

Nisi mi odgovorio na pitanje no dobro... Dao sam ti savjet :) Nemoraš se trpati sa time toliko... 

Pogotovo zato što ako radiš faze punjenja..ali to se ne radi sa 15g u jednom obroku... onda bih nakon 2 mjeseca manje...trebao prestati uzimati...
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2014 at 11:44
3-7g creatina dnevno zauvijek, kakvih 30grama? pa 20grama samo popišaš van....tj. popišaš novac.
uzmi 3-4grama prije i 3-4grama poslije treninga ako želiš veću dozu, sve iznad toga ide niz školjku.
3-4grama prije treninga smatram 12 sati prije ne 20minuta prije. tj. svakih 12sati, dozu. ili samo jednu dozu veću prije, ili samo jednu dozu veću poslije. to je to. bez previše filozofije.
ostalo? hrana, hrana, hrana, hrana, hrana....eee da jesam li zaboravio reć, još hrane :))


Edited by White_Insane - 08 Kolovoz 2014 at 11:46
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2014 at 12:21
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

3-7g creatina dnevno zauvijek, kakvih 30grama? pa 20grama samo popišaš van....tj. popišaš novac.
uzmi 3-4grama prije i 3-4grama poslije treninga ako želiš veću dozu, sve iznad toga ide niz školjku.
3-4grama prije treninga smatram 12 sati prije ne 20minuta prije. tj. svakih 12sati, dozu. ili samo jednu dozu veću prije, ili samo jednu dozu veću poslije. to je to. bez previše filozofije.
ostalo? hrana, hrana, hrana, hrana, hrana....eee da jesam li zaboravio reć, još hrane :))

Pa to je ipak AAS ... nemoj tako grub biti LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2014 at 14:10
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

[Pa to je ipak AAS ... nemoj tako grub biti LOL

Ma kakva grubost, to je tako kako ide, mislim isto kao da uzimaš 4g proteina po kilogramu dnevno, znači da će ti 40posto toga otić isto niz školjku....bacanje para i "silovanje" organizma bez potrebe x_X
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Iphon View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iphon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2014 at 10:35
Zanima me dali bi bilo dobro da mjesam kreatin sa bcaa ili sa glutaminom?
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2014 at 10:40
možeš
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
kreatin View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kreatin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2014 at 20:57
ovako ja nikad nisam koristio kreatine pa bi savjet kako da ih pijem koliko prije treninga ili poslje ?
Back to Top
concika View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote concika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2014 at 13:37
Ja pijem kreatin 2 tjedna po 5 g. poslije treninga i ne osjetim nista sad da li ja mogu napraviti pauzu od jedan tjedan i poceti fazu punjenja ?
Back to Top
Djeva View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Prosinac 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Djeva Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2015 at 16:36
Pozz...koliko vode dnevno treba minimalno piti na 5g kreatina ....hvala
Back to Top
Posto View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Posto Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2016 at 20:30
Casu vode
Back to Top
Posto View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Posto Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2016 at 20:31
Concika kako ceš osjetit prvo ideš na fazu punjenja
Back to Top
He-man View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Listopad 2016
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote He-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2016 at 09:01
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

3-7g creatina dnevno zauvijek, kakvih 30grama? pa 20grama samo popišaš van....tj. popišaš novac.
uzmi 3-4grama prije i 3-4grama poslije treninga ako želiš veću dozu, sve iznad toga ide niz školjku.
3-4grama prije treninga smatram 12 sati prije ne 20minuta prije. tj. svakih 12sati, dozu. ili samo jednu dozu veću prije, ili samo jednu dozu veću poslije. to je to. bez previše filozofije.
ostalo? hrana, hrana, hrana, hrana, hrana....eee da jesam li zaboravio reć, još hrane :))




kad vidim ove "strucne" komentare -SERE MI SE. Jesi zavrsio DIF mozda ili imas diploma da mozes drugima savjete djelit? te fore iz teretane prodavaj ovima koji su pocetnici.
Ako svi strucnjaci govore da je pozeljno imat fazu punjenja onda ne znam cemu ovo tvoje "iskusno" pametovanje?
da, ti si mozda radio tako kako govoris I trebalo ti je 2 godine da dodjes do zeljenog razultata a ovo sto strucnjaci savjetuju sa skolama I diplomama to govore kako je NAJBRZE doci do rezultata.
Hvala na dobrim zemljama ali nemoj savjete drugima djelit osim ako nemas strucnu diploma.
P.S. kvartovska diploma nije mjerilo :)
Die Hard!
Back to Top
krešo777 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote krešo777 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2017 at 18:35
Molio bih savjet. U clanku piše kreatin uzimati sa sokom ili ugljikohidratom. Ja bih uzimao - pomiješao u vodi sa maltodekstrininom. Zanima me kako dozirati maltodekstrin kroz cijeli dan? Kolko po obrocima sa kraatinom i kolko neposredno poslije treninga?
Back to Top
Psiho View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Listopad 2017
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psiho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2017 at 15:47
Pitanje ocekujem za dva tjedna teški fizicki rad ono od ujutro do mraka moram poduzeti sve da si pomognem molim savjete
Back to Top
Ber View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Lipanj 2019
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ber Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2019 at 22:57
Pitanje dali je dozer koji dolazi u pakiranju od 5 g i ako idem na varijantu punjenja uzimam 6 tih doza dnevno 7 dana pa druga faza Itd ... dali se na to misli u gornjem tekstu. Jer ga ja uzimam prije treninga i poslje treninga
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.